Uncharted 3: Drake’s Deception

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
عجیبه که ویدئو های جدید هیچ کدوم per object motion blur ندارند در حالی که انلاین بازی که الان هست و همه بازی می کنن موشن بلور داره

چطور نداره؟ تو همین gif که گذاشتم اگه دقت کنی وقتی نیتان طرف رو با دسته تفنگ میزنه، motion blur رو بدن طرف مشخصه. هرچند کاملا مشخصه که motion blur رو کم کردن چون قبلا خیلی زیاد بود و کاملا تکسچرها رو محو میکرد.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
چطور نداره؟ تو همین gif که گذاشتم اگه دقت کنی وقتی نیتان طرف رو با دسته تفنگ میزنه، motion blur رو بدن طرف مشخصه.
من از صحرا چیزی ندیدم هنوز ولی اون عکس های مقایسه که خودت گذاشتی رو ببین تو جدیدا بلور نیست احتمالا باگ ی چیزیه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,085
نام
آریا
دیگه با دیدن ویدئوهای HD بیابون جدآ انتظار سخته !!!
اونجایی که روی زمین قِل میخوره و موهاش شنی میشه خیلی باحال بود ! :D منتظر همچین چیزی بودم با تجربه قبلی ای که از تآثیر آب و برف روی کاراکترها داشتم ! :D موسیقی اون بخش بیابون عالی بود و بخش اکشن هم فوق العاده ! همون موسیقی بتا هست که به شدت زیبا بود و دلم براش تنگ شده بود !

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
عجیبه که ویدئو های جدید هیچ کدوم per object motion blur ندارند در حالی که انلاین بازی که الان هست و همه بازی می کنن موشن بلور داره
ولی من بر عکس شما تو تمام ویدوها OMB دیدم !! حتی تو ویدو های بتا !!!

یه نکته ایی رو هم اضافه کنم کیفیت بافت صورت ناتان وحشتناک نسبت به نسخه قبل پیشرفت کرده !! جالب اینجاست که تصاویر ingame !!!
99598488200194478232.jpg
خواهشن نرین از تصاویر pre render آنچارتد 2 عکس بذارید بگید افت کرده و ...... !!! این تصویر بالایی از داخل گیم پلی بازی هست که واقعاً بینظیره !!!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بچه ها فقط يه چيز اونم اينه كه بنظر شما يكم خون بازي مصنوعي طراحي نشده ؟؟:d
بعد هم يكم نورپردازي بازي مصنوعي ميزنه و طبيعي نيست . اگه دقت كنيد هنگامي كه در ابتداي نمايش نيتن نزديم به در اون قلعه يا روستا ميشه باريكه هاي نور وجود دارند اما جسم كدري مثل نيتن هيچ تاثيري روشون نميزاره !! و سايه ايي ايجاد نميشه ؟؟!!!

psychopathic

کاربر سایت
May 27, 2010
126
نام
میلاد

یه نکته ایی رو هم اضافه کنم کیفیت بافت صورت ناتان وحشتناک نسبت به نسخه قبل پیشرفت کرده !! جالب اینجاست که تصاویر ingame !!!
99598488200194478232.jpg
خواهشن نرین از تصاویر pre render آنچارتد 2 عکس بذارید بگید افت کرده و ...... !!! این تصویر بالایی از داخل گیم پلی بازی هست که واقعاً بینظیره !!!
واقعا چهره ناتان فوق العاده طبیعی شده!!!!!!!

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285

99598488200194478232.jpg
اینا ندارن موشن بلور اخه عجیبه شانه , انگشت های ناتان و دست و صورت سالی رو ببین تو جدیده اصلا اثری از موشن بلور نیست
46414371389234364594.png

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اگه دقت كنيد هنگامي كه در ابتداي نمايش نيتن نزديم به در اون قلعه يا روستا ميشه باريكه هاي نور وجود دارند اما جسم كدري مثل نيتن هيچ تاثيري روشون نميزاره !! و سايه ايي ايجاد نميشه ؟؟!!!
: O چی میگی رفیق ؟ این چیه الآن ؟!

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
اینا ندارن موشن بلور اخه عجیبه شانه ی ناتان و دست و صورت سالی رو ببین تو جدیده اصلا اثری از موشن بلور نیست
دوست عزیز عکس هات واسه من قابل رویت نیست( شاید به خاطر مروگرم باشه chrome ) ولی به هر حال تو این قضیه شک نکن که بازی OMB داره تو تمام ویدو هایی که تا حالا دیدم این تکنیک وجود داشته.
نمونه :
43574352450213797873.jpg

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
بعد دیدن ویدئو HD بیابون حرفهای برخی در مورد بهترین گرافیک کنسولی امسال خنده داره
این یک پست هایپ است بوکمارک کنید!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دیگه قرار نشد تو سر مال بزنی :D کیفیت خدای آنچارتد 2 بر احدی پوشیده نیست (حتی سایت ها) :D حالا اینکه تو قبول نداری چیز دیگریست :D چون این توپ شده دلیل نمیشه 6 ـمین بازی برتر تاریخ (گیم رنکینگز:D) رو زیر سوال ببری :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اون مقایسه های کیوان رو که دیدم دیگه 100% به ناتی داگ ایمان آوردم!!! تغییراتش زمین تا آسمون بود!!! عالی پولیش کرده بودن.
ببینیم دیگه کی میخواد اینو ترول کنه :d
میریم برای بهترین گرافیک کنسولی و ایشالا GOTY :d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
دیگه قرار نشد تو سر مال بزنی :D کیفیت خدای آنچارتد 2 بر احدی پوشیده نیست (حتی سایت ها) :D حالا اینکه تو قبول نداری چیز دیگریست :D چون این توپ شده دلیل نمیشه 6 ـمین بازی برتر تاریخ (گیم رنکینگز:D) رو زیر سوال ببری :D
بحث زیر سوال بردن نیست خوشگلم :d ولی نکته ایی که باید بهش توجه کنی تفاوت کیفیت تکسچر تو خود بازی با کات سین های pre render هست که این اختلاف تو u2 نسبتاً زیاد بود ولی تو شماره سوم دیگه اختلافی بنظر نمی رسه :

نمونه عکس های u2 :
pre render :
94550575962703670398.png
real gameplay :
63913546171388112963.jpg
حالا مقایسه کن با کیفیت تکسچر صورت تو نسخه سوم که ingame ـمم هست :
99598488200194478232.jpg
پیشرفت کرده دیگه تو سر مال ردن چه صیغه ایی ـه؟؟ اصلاً انگار تو نسخه سوم بین گیم پلی و کات سین نمیشه فرق قائل شد !!

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,300
نام
محمدرضا
تو اون ناتی داگ چیکار دارن میکنن ؟ :( این بازی چرا اینطوریه ؟ :( چرا اینقد فوق العادست ؟ :D
واقعاً خسته نباشن.
ایشاالا خوب فروش کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر