Uncharted 3: Drake’s Deception

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
ظاهرا یک کارکتر جدید دیگر هم به بازی اضافه شده، اطلاعات زیادی داده نشده جز اینکه اسمش سلیم هست و از دوستان نیتن به حساب میاد.
با توجه به اسمش احتمال زیاد عرب ـه ، GC نزدیکه احتمالا در چند روز اینده به صورت رسمی این شخصیت جدید رو نمایش میدن.

• Like
Reactions: 浪人

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
هنوز حالم جا نیومده :d خیلی نمایش خفنی داشت !!!!!!! هر کی این تریلر امشب رو ، روی 1080p بهم بده تا آخر عمر بهش اعتبار می دم :d

ولی هنوز تو کف نمایش شن و بره بیابون موندیم :d

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
مبارزه ی ناتان در آخر دمو واقعاً تماشایی بود.
کیفیت به گونه ای بود که اگه نمی گفتن این مبارزه Real Time ـه مطمئناً خیلی ها نمی فهمیدن.

پ.ن:فک کنم دهن ـه خیلی ها که با سخره گرفتن بازی می گفتن قراره 1/11/11 قرار ـه زمین چند ریشتر بلرزه با این نمایش به طور کامل بسته شد! :|

این که زمین چند ریشتر بلرزه مربوط به حرف من بود که گفته بودم با انتشار آنچارتد جدید دنیای گیم تکون میخوره و خیلیها منو مسخره میکردند که برو باو آنچارتد 3 چی هست که دیگه بخواد دنیا رو بلرزونه !
yahoo_1.gif

نه، من حرف ـه شمارو نمی گم !
یه سر به تاپیک مقایسه بزنین متوجه می شین منظورم با کی ـا بوده.

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
مبارزه ی ناتان در آخر دمو واقعاً تماشایی بود.
کیفیت به گونه ای بود که اگه نمی گفتن این مبارزه Real Time ـه مطمئناً خیلی ها نمی فهمیدن.

پ.ن:فک کنم دهن ـه خیلی ها که با سخره گرفتن بازی می گفتن قراره 1/11/11 قرار ـه زمین چند ریشتر بلرزه با این نمایش به طور کامل بسته شد! :|
این که زمین چند ریشتر بلرزه مربوط به حرف من بود که گفته بودم با انتشار آنچارتد جدید دنیای گیم تکون میخوره و خیلیها منو مسخره میکردند که برو باو آنچارتد 3 چی هست که دیگه بخواد دنیا رو بلرزونه !:)
نه، من حرف ـه شمارو نمی گم !
یه سر به تاپیک مقایسه بزنین متوجه می شین منظورم با کی ـا بوده.
میدونم کیو میگید همونی که این حرف رو گفته بود در واقع در جواب حرف من این کنایه رو به کار برده بود اصلا حرف از زلزله و تکان خوردن دنیا از حرفهای من شروع شد هر کسی هم یه تیکه بهش پروند !;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر