Uncharted 3: Drake’s Deception

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,157
نام
حسین
یقینا پیشرفت میکنه دوست عزیز :)
یعنی هنوز خبری چیزی ازش در نیومده؟:-/

موتور پایه بازی همونی هست که در ساخت U1 دیدیم، ND توی هر نسخه این موتور رو بهینه میکنه و پیشرفت میده که نتیجش رو توی هر نسخه نسبت به قبل میبینیم
باز تو پیدات شد:dدستت درست رضا.مرسی جیگر:d:x

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
نوشته شده توسط u.s.a
یه سوال تخصصی.
شماره سه هم با همون موتور گرافیکی 2 ساخته میشه؟یا مثلا آپدیتی چیزیش میکنن؟
مرسی.
موتور پایه بازی همونی هست که در ساخت U1 دیدیم، ND توی هر نسخه این موتور رو بهینه میکنه و پیشرفت میده که نتیجش رو توی هر نسخه نسبت به قبل میبینیم.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
البته آنچارتد همون شماره اولش هم آبش:dفوق العاده بود.ولی این یکی دیگه جدا wow داره:d
قطعا این شماره از شماره 2 لذت بخش تر خواهد بود.>:d<

به قولی حسین جان :

U1 = Water
U2 = Snow
U3 = Fire

که U3 در کنار افکت خیره کننده آتش ، آب و به احتمال خیلی کم برف رو ارتقا میده (هر چند برف کلا دور از انتظارِ اونم تو صحرا) :d! ولی نظر شخصیم میگه این شماره U3 = Sand هست !!

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
من به شخصه بهترین افکت برفی که دیدم u2 بود واقعا بی نظیره کلا این سری از اولین شمارش نو آور بوده اون زمان که تقریبا همه ی بازی ها خاکستری بود u1 با تم کاملا سبز و افکت قشنگ اب تنوع خوبی ایجاد کرد انچارتد 2 هم چنان برف و زیبا و قشنگ به تصویر کشید که تو خیلی از صحنه ها باور اینکه real time هستن برام مشکل بود شماره سوم هم مطمئنا همه رو شگفت زده میکنه

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من زده به سرم دارم بکش رو بازی میکنم همون یک به چنتا بازی الان می ارزه 2 که بازم اگه امسال بیاد بهترین بازی سال میشه :> فقط 3 فکر کنم گشته زیاد بده واقعا حرف نداره

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اینو حتما ببینید ، یه Behind the Scenes فوق العاده در مورد Drake's Deception هست . نمیدونم قبلا کسی اینو گذاشته یا نه !

http://www.youtube.com/watch?v=-1FnE6NZNzU&NR=1
نیما این پشت صحنه قدیمیه، دنبال پارت 2ـش میگردم فجیح, پیدا کردی یک ندائی بده خیر ببینی :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
Uncharted 3 فردا 1 فبریه، در مراسم PSE شهر لندن نمایشی خواهد داشت.

ضمناً این رو هم اضاف کنم بازی های Resistance 3, inFAMOUS 2, SOCOM: Special Forces, Journey, Move Heroes و MotorStorm Apocolypse هم حضور دارند.

خودتون رو آماده کنید :d

• Like
Reactions: esm nadaram

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر