Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
دوست عزیر پروسه ساخت مهم نیست مهم زمان عرضه بازی هست...!!! تو فرض کن گیرز رو تو 10 سال ساختن و u3 تو 1 ماه چه فرقی داره؟؟؟
مهم زمان عرضه هست که باید بازی تو اون زمان کامل ، بی ایراد و آماده ریلیز شدن باشه !

از طرفی انجینش گیرز رو از اول بازی نویسی کردن و مسلما این مورد زمان زیادی به خودش اختصاص داده.
این به هنر هر کمپانی بر میگرده ولی پروسه ساخت تا حدود زیادی هم مهم هست چون اگر رسما روی یک پروژه با دقت و وسواس کار بشه طبیعتا وقت بیشتری هم میگیره و نتیجه هم بهتر میشه !!!
شما توی nd کار میکنی یا عضو سیا هستی که با این اعتماد به نفس اطمینان میدی؟
هیچ کدوم با توجه به تجربه ای که هر کسی از بازی کردن آنچارتد 1 و 2 بدست آورده خوب میدونه اصلا این گرافیکی که در uncharted 3 بتا بود اون چیزی نیست که قرار هست ناتی داگ ارائه بده وقتی خود ناتی داگ میگه با دیدن uncharted 3 بازی uncharted 2 در نظر شما بچه گانه جلوه میکند یعنی چی؟ یعنی اینی که در بتا دیدیم میخواد رسما جلوی uncharted 2خودنمایی کنه ؟ من که اصلا این رو قبول ندارم همیشه هم ناتی داگ وقتی حرفی رو در مورد بازیهای خودش میزده نتیجه این بوده که موقع ریلیز بازی حقیقت داشتن و این رو به همه اثبات کرده حالا با توجه به حرفهایی که از طرف ناتی داگ زده شده بدون شک بازی اصلی فراتر از بتا هست !!!

آخرین ویرایش:
وقتی خود ناتی داگ میگه با دیدن uncharted 3 بازی uncharted 2 در نظر شما بچه گانه جلوه میکند یعنی چی؟ یعنی اینی که در بتا دیدیم میخواد رسما جلوی uncharted 2خودنمایی کنه ؟ !

وقتی سازنده های killzone میگن killzone 3 نسبت به killzone 2 سه برابر polygons داره !!! این یعنی چی ....!!!؟؟
همون موقع من گفتم این امکان نداره دوستان گفتن سازنده ها میگن هست بعد شما میگی نمیشه LOL .....!!!

اگه ناتی داگ کاری کرد که u3 نسبت به u2 بچه گانه بنظر رسید من کلاً گیم میبوسم میذارم کنار.
آدم بد نیست بعضی مواقع با خودش دو دو تا چهارتا کنه........

عجب تاپیکی شده ! :دی
یه عده از دوستان که چنان U3 رو بالا میبرن که فکر کنم موقع بازی کردنش توی ذوقشون بخوره ! انتظارها در حد معقول باشه خیلی بهتره تا اینکه فکر کنین یه چیزی در انتظارتون هست که فراتر از این نسله !
از اون طرف هم یه عده از دوستان یه جوری با دل رحمی و مهربونی راجع به U3 نظر میدن که آدم دلش برای ND کباب میشه و فکر میکنه زمان E3 توی یه سیاره دیگه زندگی میکرده ! :دی

در مورد حرف های ناتی داگ در مورد U2 و U3 میشه مثال حرف های کرایتک رو پیدا کرد . حتی کیفیت نسخه PC ـه کرایسیس 2 نصف کرایسیس 1 نبود ! با این پچ ِ DX11 یه خرده بهتر شد ...

وقتی سازنده های killzone میگن killzone 3 نسبت به killzone 2 سه برابر polygons داره !!! این یعنی چی ....!!!؟؟
همون موقع من گفتم این امکان نداره دوستان گفتن سازنده ها میگن هست بعد شما میگی نمیشه LOL .....!!!

اگه ناتی داگ کاری کرد که u3 نسبت به u2 بچه گانه بنظر رسید من کلاً گیم میبوسم میذارم کنار.
آدم بد نیست بعضی مواقع با خودش دو دو تا چهارتا کنه........
ناتی داگ برای بازیهای u1 و u2 هم خیلی حرفها زد و همه حقیقت داشتند و به معنای حقیقی هیچ اغراقی در کار نبود من کاری به killzone 2 و 3 ندارم و نظری هم ندارم خودم هم میدونم هیچ فروشنده ای نمیگه ماست ما ترشه ولی ناتی داگ خودش رو توی دو شماره پیش لااقل برای من یکی دیگه نشون داد که حرفاش رو با دلیل و منطق میگه و اغراق الکی نمیکنه بازار گرمی هم جایی که حقش بوده کرده ولی ناحق و الکی حرفی رو نگفته !!!

دیگه از بس بحث های مسخره و نتیجه گیری های کذائی رویت میشه ارزش خوندن پست ها هم به حداقل خودش رسیده (صفر), فقط یچیزی دیدم روشن کنم که سوء تفاهم نشه.
U2 نسبت به U3. این چیزی هم که ناتی داگ گفته هیچ ربطی به گرافیک نداره, منظورشون Set-Piece ها و صحنه های سینمائی نسخه دوم در مقابل نسخه سوم هست وگرنه بچه گانه بنظر رسیدن گرافیک U2 مقابل هر عنوانی مستلزم دو نسل پیشرفته !

پ.ن: در مورد اون تصویر افکت آتیش هم بگم که اون عکس ها و ویدئو ها مربوط به 1 سال پیش و دقیقاً مرحله Pre-alpha که همون مراحل ابتدائی ساخت بازی هست, هستش.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé
U2 این چیزی هم که ناتی داگ گفته هیچ ربطی به گرافیک نداره, منظورشون Set-Piece ها و صحنه های سینمائی نسخه دوم در مقابل نسخه سوم هست وگرنه بچه گانه بنظر رسیدن گرافیک U2 مقابل هر عنوانی مستلزم دو نسل پیشرفته !
حرف شما متین ولی آیا واقعا فقط پیشرفت و بیشتر شدن صحنه های سینمایی و set_piece ها باعث میشه u2 نسبت به u3 بچه گانه به نظر برسه ؟چنین چیزی وقتی اتفاق می افته که uncharted 3 در همه ی زمینه ها از داستان گرفته تا گیم پلی(البته گیم پلی پیشرفت خیلی زیادی داشته و شکی توش نیست) و همینطور گرافیک پیشرفت بکنه مگر نه اگر در هر یک از این بخشها نسبت به u2 کوتاهی بشه باید گفت که ناتی داگ با طرفدارانش یک شوخی بچه گانه کرده که فقط میتونه اعتماد بین دوستدارانش و خودش رو کم کنه !!!
البته شما راست گفتید و حرف من رو اصلاح کردید چون من فقط و فقط دارم روی گرافیک پا فشاری میکنم که صد البته uncharted 3 فقط گرافیک نیست (هر چند گرافیک یکی از بخشهای مهم اون هست ):)

حرف شما متین ولی آیا واقعا فقط پیشرفت و بیشتر شدن صحنه های سینمایی و set_piece ها باعث میشه u2 نسبت به u3 بچه گانه به نظر برسه ؟چنین چیزی وقتی اتفاق می افته که uncharted 3 در همه ی زمینه ها از داستان گرفته تا گیم پلی(البته گیم پلی پیشرفت خیلی زیادی داشته و شکی توش نیست) و همینطور گرافیک پیشرفت بکنه مگر نه اگر در هر یک از این بخشها نسبت به u2 کوتاهی بشه باید گفت که ناتی داگ با طرفدارانش یک شوخی بچه گانه کرده که فقط میتونه اعتماد بین دوستدارانش و خودش رو کم کنه !!!
البته شما راست گفتید و حرف من رو اصلاح کردید چون من فقط و فقط دارم روی گرافیک پا فشاری میکنم که صد البته uncharted 3 فقط گرافیک نیست (هر چند گرافیک یکی از بخشهای مهم اون هست ):)
خودشون گفتن با دیدن active cinematic experience این حس بهتون دست میده که صحنه های هیجانی U2 در برابر صحنه های U3 بچه گانه ـس ! نه اینکه کلاً U2 در برابر U3 بچه گانه ـس ! هیچ ربطی هم به تکنیک ها و گرافیک و ... نداره حتی 1% !
دیگه تا مرز حرف زدن از جانب ناتی داگ هم داری پیش میری عزیزم :d

پست بعضی از دوستان رو که میخونه آدم شاخ در میاره آخه فن بازی هم حدی داره حالا بر فرض میگریم که u3 گرافیک بهتری نسبت به geow 3 داره یا برعکس چی به من گیمر میرسه در نهایت اونهایی که xbox 360 دارند گیرز بازی میکنند و اونهایی هم که ps3 دارند آنچارد و کسانی هم که هر دوتا کنسول رو دارند هر دوتاشو رو بازی میکنند( البته به لطف اینکه در ایران باری کپی استفاده میشه:d )
راستی خدایش اگه میخوان فن بازی دربیارین بر اساس مدرک انجام بدید اینکه بعضی میان u3 خیلی خیلی
از اینی که هست بهتر میشه زیاد درست نیست البته بهتر میشه ولی قرار نیست معجزه بشه حقیقتا تا اینجا کار u3 نمایش بهتری توی e3 داشت ولی از اونطرف نسخه بتای geow بهتر از u3 بود از نظر گرافیکی.
در کل فقط باید صبر کرد تا انتشار بازیها.

خودشون گفتن با دیدن active cinematic experience این حس بهتون دست میده که صحنه های هیجانی U2 در برابر صحنه های U3 بچه گانه ـس ! نه اینکه کلاً U2 در برابر U3 بچه گانه ـس ! هیچ ربطی هم به تکنیک ها و گرافیک و ... نداره حتی 1% !
دیگه تا مرز حرف زدن از جانب ناتی داگ هم داری پیش میری عزیزم :d
دست گلت درد نکنه از راه اومدی زدی نابود کردی !!!:d
اگر حرفی ناتی داگ گفته همین هست که شما میگید خوب حق با شماست ولی این باز دلیل نمیشه من روی این حرف که u3 گرافیک بهتری از بتا خواهد داشت پافشاری نکنم و بخوام با uncharted 3 مثل modern warfare 3 رفتار کنم و این رو هم نوعی dlc از uncharted 2 بدونم با همون گرافیک و بدون پیشرفت واقعی گرافیک و تازه قانع هم باشم که گرافیک u2 چیزی نیست که بشه بهتر از اون رو روی کنسولهای این نسل نشون داد و این آخر گرافیک و قدرت کنسول این نسل هست !!!
اصلا یه سوال شما بتا آنچارتد 3 رو بازی کردید ؟صد در درصد کردید چون مگه میشه دوستدار آنچارتد بود و از بتا گذشت !
حالا یکی از شخصیتهای گروه هیرو سالیوان بود وقتی سالیوان رو انتخاب میکردیم به گرافیک چهره ی اون توجه کردید ؟ اصلا در حد عنوانی چون آنچارتد نبود در صورتی همین سالیوان رو در ویدئوهای گیم پلی سینگل آنچارتد (همونی که با ناتان توی یک خونه هستند و خونه بعدش آتیش میگیره)ببینید میبینید زمین تا آسمون فرق میکنه ویژگیهای چهره رو میگم که واقعا عالی بودن توی سینگل و کلا از همه نظر از بتا بهتر هست این در مورد خود ناتان هر صدق میکنه این چیزی هست که من دیدم و بدون شک تنها چهره ها نیستند از نور پردازی گرفته تا طراحی محیط هم صد در صد در سینگل بهتر هست پس دفاع کردن از چیزی که روشن هست یعنی بهتر بودن گرافیک نسبت به بتا چیزی هست که من اون رو ادامه میدم چون حقیقت داره و توقع نداشته باشید تا چهار ماه دیگه بشینم و هیچی نگم تا بازی ریلیز بشه(البته وقتی بازی ریلیز بشه من حضور کاملا فعالی اینجا خواهم داشت برای اثبات بعضی حرفها :d)!!!

• Like
Reactions: Kainé
دست گلت درد نکنه از راه اومدی زدی نابود کردی !!!:d
اگر حرفی ناتی داگ گفته همین هست که شما میگید خوب حق با شماست ولی این باز دلیل نمیشه من روی این حرف که u3 گرافیک بهتری از بتا خواهد داشت پافشاری نکنم و بخوام با uncharted 3 مثل modern warfare 3 رفتار کنم و این رو هم نوعی dlc از uncharted 2 بدونم با همون گرافیک و بدون پیشرفت واقعی گرافیک و تازه قانع هم باشم که گرافیک u2 چیزی نیست که بشه بهتر از اون رو روی کنسولهای این نسل نشون داد و این آخر گرافیک و قدرت کنسول این نسل هست !!!
اصلا یه سوال شما بتا آنچارتد 3 رو بازی کردید ؟صد در درصد کردید چون مگه میشه دوستدار آنچارتد بود و از بتا گذشت !
حالا یکی از شخصیتهای گروه هیرو سالیوان بود وقتی سالیوان رو انتخاب میکردیم به گرافیک چهره ی اون توجه کردید ؟ اصلا در حد عنوانی چون آنچارتد نبود در صورتی همین سالیوان رو در ویدئوهای گیم پلی سینگل آنچارتد (همونی که با ناتان توی یک خونه هستند و خونه بعدش آتیش میگیره)ببینید میبینید زمین تا آسمون فرق میکنه ویژگیهای چهره رو میگم که واقعا عالی بودن توی سینگل و کلا از همه نظر از بتا بهتر هست این در مورد خود ناتان هر صدق میکنه این چیزی هست که من دیدم و بدون شک تنها چهره ها نیستند از نور پردازی گرفته تا طراحی محیط هم صد در صد در سینگل بهتر هست پس دفاع کردن از چیزی که روشن هست یعنی بهتر بودن گرافیک نسبت به بتا چیزی هست که من اون رو ادامه میدم چون حقیقت داره و توقع نداشته باشید تا چهار ماه دیگه بشینم و هیچی نگم تا بازی ریلیز بشه(البته وقتی بازی ریلیز بشه من حضور کاملا فعالی اینجا خواهم داشت برای اثبات بعضی حرفها :d)!!!
نه بابا کجا نابود کردم :d
بازی پیشرفت خواهد داشت ولی چقدرش با خداس :دی
بتا رو هم متاسفانه بازی نکردم :d حالا نمی دونم دقیقاً چقدر چهره ها یا ... نسبت به آنچارتد 2 ضایع تر بودن ولی خب پیشرفت خواهیم داشت حرفی توش نیست همونطور که توی سایر بازیها حتی گیرز هم پیشرفت خواهیم داشت ولی خب هر کی بسته به توانش میزان پیشرفتش متفاوته :d اصلاً نمی خوام وارد این بحث بشم که که فلانی بیشتر پیشرفت می کنه فلانی کمتر :d شما هم این چند مدت رو بی خیال شو ازین حرف ها هم در مورد گرافیک بازی نزن که اینجا ملتی منتظر سوژه گرفتن نشستن :d یعنی الان بگی ف فردا n تا نقل قول و حرف مختلف از همون ف نه تنها برای شما بلکه برای همه درست میکنن :d همون جمله ی داخل پرانترتون بهترین کاره فقط صبر کن همین :دی

البته این نظرسنجی باید برای اونایی باشه که هردو کنسول رو دارن اما بعد از اون برمیگرده به خلق و خوی بازیکنان.خوب البته بیشتر ایران خشونت رو دوست دارن. تا حرف بازی میشه(من منظورم این نیست که انجمن هایی که بازیکنانشون نسبتا حرفه این مثل اینجا رو مد نظر قرار بدید) اکثر مردم میگن چی چی؟کال آف؟یا AC؟ و کمتر میبینیم که کسی پورتال 2 یا بازی های سخت نقش آفرینی رو دوست داشته باشه. از این جهت به نظر من اکثریت جامعه منتظر گیرزن تا آنچارتد(البته همونطور که گفتم نظرسنجی رای اعضای بازیسنتره نه عموم).
من شخصا سری Gears رو خیلی دوست دارم.دلیلشم تنها خوشتیپی کاراکتراش(البته مارکوس به ناتان نمیرسه) و لباس های قشنگشونه. اما آنچارتدو شخصا ترجیح میدم.:)

البته این نظرسنجی باید برای اونایی باشه که هردو کنسول رو دارن اما بعد از اون برمیگرده به خلق و خوی بازیکنان.خوب البته بیشتر ایران خشونت رو دوست دارن. تا حرف بازی میشه(من منظورم این نیست که انجمن هایی که بازیکنانشون نسبتا حرفه این مثل اینجا رو مد نظر قرار بدید) اکثر مردم میگن چی چی؟کال آف؟یا AC؟ و کمتر میبینیم که کسی پورتال 2 یا بازی های سخت نقش آفرینی رو دوست داشته باشه. از این جهت به نظر من اکثریت جامعه منتظر گیرزن تا آنچارتد(البته همونطور که گفتم نظرسنجی رای اعضای بازیسنتره نه عموم).
من شخصا سری Gears رو خیلی دوست دارم.دلیلشم تنها خوشتیپی کاراکتراش(البته مارکوس به ناتان نمیرسه) و لباس های قشنگشونه. اما آنچارتدو شخصا ترجیح میدم.:)
با تمام قسمت های حرفاتون موافقم فقط اینکه ما بازیسنتریها که از کره ماه نیومدیم ما هم از همین عموم و مردم هستیم البته میدونم رای بیشتر افراد بازیسنتر به u3 دلیل نمیشه اگر از تمام مردم و گیمرها رای گرفته بشه باز نتیجه همین باشه ولی دلیل هم نمیشه نباشه خیلی چیزها در میون هست و مطمئنا حرف کسانی که به معنای واقعی گیمر هستند ارزشش بیشتره با کسانی که از بازی رایانه ای فقط کال و nfs میدونن چیه (نمیگم این بازیها بدن دارم کسانی رو میگم که کشش فکریشون فقط روی یک یا دو بازی هست چون یادمه یک دوست داشتم وقتی کامپیوتر خرید گفتم بازی چی برات نصب کنم گفت nfs گفتم خوب آره nfs بازیه خوبیه دیگه چی میخوای گفت همین خوبه گفتم خیلی بازیهای شاهکار دیگه هم داریم ها گفت نه اونها حال نمیده بازیشون کرد خیلی دکمه دارن !!!:( )
اگر بخواهیم عموم گیمرها رو بگیم یعنی کسانی که به معنای واقعی گیم رو درک میکنن و بخش مهمی از وقتشون رو گیم بازی میکنن اون هم نه همینجوری بلکه داستان براشون مهمه گیم پلی مهمه و با دقت بازی میکنن اگر یک جای بازی رو نفهمن سعی میکنن حتی اون بخش رو چند بار دیگه تموم کنن ولی افرادی که به بازیهای رایانه ای فقط به عنوان یک وقت پر کن اون هم به عنوان فوقش 30 دقیقه در روز نگاه میکنن و فقط میخوان بازیها رو تموم کنن به نظر من نظرشون خیلی هم مهم نیست و به عنوان وقت اضافه باید بهشون نگاه کرد چون به معنای واقعی اونها گیمر نیستن بلکه سیاهی لشگر هستند !!!
یک گیمر واقعی بین u3 و gears 3 صد در صد هر دو رو انتخاب میکنه چون یکی یک ویژگیها داره اون یکی نداره اون یکی هم یک ویژگیها داره که این یکی نداره !!!
ولی فراموش نشه لامپ اضافی خاموش !!!
گفتم پستم بدون نکته آموزش صفایی نداره :d!

آخرین ویرایش:
با تمام قسمت های حرفاتون موافقم فقط اینکه ما بازیسنتریها که از کره ماه نیومدیم ما هم از همین عموم و مردم هستیم البته میدونم رای بیشتر افراد بازیسنتر به u3 دلیل نمیشه اگر از تمام مردم و گیمرها رای گرفته بشه باز نتیجه همین باشه ولی دلیل هم نمیشه نباشه خیلی چیزها در میون هست و مطمئنا حرف کسانی که به معنای واقعی گیمر هستند ارزشش بیشتره با کسانی که از بازی رایانه ای فقط کال و nfs میدونن چیه (نمیگم این بازیها بدن دارم کسانی رو میگم که کشش فکریشون فقط روی یک یا دو بازی هست چون یادمه یک دوست داشتم وقتی کامپیوتر خرید گفتم بازی چی برات نصب کنم گفت nfs گفتم خوب آره nfs بازیه خوبیه دیگه چی میخوای گفت همین خوبه گفتم خیلی بازیهای شاهکار دیگه هم داریم ها گفت نه اونها حال نمیده بازیشون کرد خیلی دکمه دارن !!!:( )
اگر بخواهیم عموم گیمرها رو بگیم یعنی کسانی که به معنای واقعی گیم رو درک میکنن و بخش مهمی از وقتشون رو گیم بازی میکنن اون هم نه همینجوری بلکه داستان براشون مهمه گیم پلی مهمه و با دقت بازی میکنن اگر یک جای بازی رو نفهمن سعی میکنن حتی اون بخش رو چند بار دیگه تموم کنن ولی افرادی که به بازیهای رایانه ای فقط به عنوان یک وقت پر کن اون هم به عنوان فوقش 30 دقیقه در روز نگاه میکنن و فقط میخوان بازیها رو تموم کنن به نظر من نظرشون خیلی هم مهم نیست و به عنوان وقت اضافه باید بهشون نگاه کرد چون به معنای واقعی اونها گیمر نیستن بلکه سیاهی لشگر هستند !!!
یک گیمر واقعی بین u3 و gears 3 صد در صد هر دو رو انتخاب میکنه چون یکی یک ویژگیها داره اون یکی نداره اون یکی هم یک ویژگیها داره که این یکی نداره !!!
ولی فراموش نشه لامپ اضافی خاموش !!!
گفتم پستم بدون نکته آموزش صفایی نداره :d!
منم نگفتم از ماه اومدیم ولی خدایی چند نفر تو محلتون هم نظر شمان؟؟;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or