Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
کیوان چندتا MAP موجود میباشد ؟ :d و چند عدد SKIN ؟ اسماشون رو نگو هنوز بازی نکردم نمیخوام همین دمو هم برام اسپویل بشه :d (LOL)
کلا یک سری توضیحات کامل در مورد همه چی بدن دوستایی که بازی کردن عالی میشه :d

من هنوز دو دست بیشتر بازی نکردم، انقدر Skin و غیره برای customize داره که نمیشه همشو گفت. زیادن! کلاً مولتی پلیر کامله تا الان دوتا مپ جدید دیدم من، سوریه و مترو لندن

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
خب این تاپیک دوباره مهم میشه چون بخش کامل مولتی پلیر برای PS+ اروپا اومده، کسایی که دانلود کردن اعلام کنن که بریم بازی :D
منم گرفتم فقط میتونم بگم شاهکاره مخصوصا اون مپ مترو ش بسیار عالی کار شده اگه دوست داشتین addکنید با هم بزنیم :d

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
بچه ها منم کاملش رو از پلاس اروپا دانلود کردم.منم هستم اد کنید.
ولی یه سوال!
الان که کامل شده یعنی هر چی رنک و اینا بگیریم به بازی اصلی اضافه میشه ؟

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
دوستان کسی به مشکل فریز کردن تو مولتی پلیر برخورده ؟
تو منو جایی که داره قوانین رو میگه یکبار بازی فریز شد یکبار هم زمانی که داشتم کانکت میشدم . کلا کنسول فریز میکرد مجبور شدم از خوده کنسول خاموشش کنم دسته کار نمیکرد کسی اب مشکل براش پیش اومده ؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
تو منو جایی که داره قوانین رو میگه یکبار بازی فریز شد یکبار هم زمانی که داشتم کانکت میشدم . کلا کنسول فریز میکرد مجبور شدم از خوده کنسول خاموشش کنم دسته کار نمیکرد کسی اب مشکل براش پیش اومده ؟
من با مالتی پلیر بتای قبلی این مشکل رو داشتم . البته بیشتر به خاطر سرعت پایین و متغیر کانکشنم بود !

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
واسه من همون اول دوبار موقع كانكت شدن فريز كرد ولي تا الان دیگه اين مشكل رو ندارم. با بتاي قبلي اين مشكلو نداشتم

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
بچه بشتابید که خیلی حال میده.حیف که لگش به نسبت آنچارتد 2 کمی بیشتر شده.البته این موضوع برای ما اینطوریه.قسمت Customize هم خیلی کامله

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,031
نام
میثم
من فکر میکنم بیشتر به خاطر مشکلات اینترنتی ماست البته خوب به بازی وسرور هم بستگی داره که جه جوری باشه ...........تو بتا قبلی که من همچین مشکلی رو نداشتم ولی شده یه بازی مثل BLACK OPS موقعی که وضعیت ISP خیلی وخیم بود اصلا تو MENU بازی نمیرفت و فریز میشد وقتی مودم رو خاموش میکردم درست میشد .........در کل بیشتر این مشکلات از ISP زغالی ماست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,314
نام
امیر حسین
چرا یک سری چیزا نسبت به بتای قبلی کم شده ؟ :d مثلا برای نیت میشد کلاه و عینک و ... گزاشت :d البته احتمال میدم که تو بازی اصلی این چیزا هم اضافه بشه :d رنگ های لباس ها هم تغییر کرده :d قرمز نداره نامرد :d ( و نارنجی :d )
باز شدن لباس ها به صورت شانسی(با جمع آوری گنج رو هم بیشتر دوست میداشتم :d )
شدید خفن میباشد بازی :d مخصوصا مپ بیابونش :d داشتم بازی میکردم یکهو طوفان شن اومد :d پدرمم کنارم بود گفت ، اِ این که شد همین کویت :d (معمولا سالی یکی دوبار از این طوفان خفنا میاد :d )

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
چرا یک سری چیزا نسبت به بتای قبلی کم شده ؟ :d مثلا برای نیت میشد کلاه و عینک و ... گزاشت :d البته احتمال میدم که تو بازی اصلی این چیزا هم اضافه بشه :d رنگ های لباس ها هم تغییر کرده :d قرمز نداره نامرد :d ( و نارنجی :d )
باز شدن لباس ها به صورت شانسی(با جمع آوری گنج رو هم بیشتر دوست میداشتم :d )
شدید خفن میباشد بازی :d مخصوصا مپ بیابونش :d داشتم بازی میکردم یکهو طوفان شن اومد :d پدرمم کنارم بود گفت ، اِ این که شد همین کویت :d (معمولا سالی یکی دوبار از این طوفان خفنا میاد :d )
گویا این مولتی کامل هست فکر نکنم تغییر زیادی بکنه حتی رنکت هم منتقل میشه به بازی اصلی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,314
نام
امیر حسین
گویا این مولتی کامل هست فکر نکنم تغییر زیادی بکنه حتی رنکت هم منتقل میشه به بازی اصلی​

من مطمئنم شخصیت(یا حداقل لباس و ... :d ) جدید باز هم اضافه میشه :d میگی نه نگاه کن :d مثل شماره ی قبل که انواع و اقسام نیت و النا و کلوئی و ... داشتیم :d تو اینم صد در صد نیت با چفیه خواهیم داشت :d

راستی دوستان یک قرار بزارید بریم بازی :d یاد U2 بخیر! :d چقدر با همدیگه بازی میکردیم :d

• Like
Reactions: Kainé

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر