Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

خوب بالاخره level اخر بتاشو گرفتیم :d ولی ای کاش level اخر بتاشو 40 در نظر میگرفتن 35 خیلی کم بود 8-|
اگه تو نسخه نهایی تعداد کارکتر هاشم بیشتر کنن خیلی خوب میشه;)

کسی مشکلی با بازی نداره؟من یه دستم نتونستم درست بازی کنم هی کاراکتر فریز میشه عکس سیم و پریز میاد دشمنام می رسن حسابی با یه سیبل ثابت از خودشون پذیرایی میکنن.... تو بتای قبلی سروراش خیلی بهتر بودن.بازی اصلیم راهی نداره بفهمم فک کنم باید به کل قید بازیو بزنم:((:-s

کسی مشکلی با بازی نداره؟من یه دستم نتونستم درست بازی کنم هی کاراکتر فریز میشه عکس سیم و پریز میاد دشمنام می رسن حسابی با یه سیبل ثابت از خودشون پذیرایی میکنن.... تو بتای قبلی سروراش خیلی بهتر بودن.بازی اصلیم راهی نداره بفهمم فک کنم باید به کل قید بازیو بزنم:((:-s
محمد جان مشگل time outتو اینترنت نداری ممکنه مشکلت این باشه/:)

از چه نظر؟ اتفاقا به نظر من اسلحه ها خیلی بهتر شدن، فقط مشکلش اینه که از فاصله نزدیک hip fire زیادی قویه و طرف رو نفله میکنه.
اولا damage اسلحه ها رو خیلی کم کردن :d این AK 47 مسخرس بدرد نیمخوره ,کلا نمیدونم خیلی فرق کرده با اون بتا اصلا منو راضی نمیکنه از نظر من اون قبلیه بهتر بود:|:d حالا شما رو نمیدونم (بتای قبلی 5 نفرم جلوت بودن میشد راحت بزنی 5 تاشونو این نمیشه همرو کشت بالاخره میکشنت:d)

اولا damage اسلحه ها رو خیلی کم کردن :d این AK 47 مسخرس بدرد نیمخوره ,کلا نمیدونم خیلی فرق کرده با اون بتا اصلا منو راضی نمیکنه از نظر من اون قبلیه بهتر بود:|:d حالا شما رو نمیدونم (بتای قبلی 5 نفرم جلوت بودن میشد راحت بزنی 5 تاشونو این نمیشه همرو کشت بالاخره میکشنت:d)

عجبا! :دی همینجوری میگن نوب بازی شده وای به حال اینکه اینطوری که تو میگی میشد. خب السحه ها اولش که upgrade نکردی معلومه به درد نمیخورن، من الان برای AK 47 اپگرید خریدم خدا شده :دی

کیوان بنظرم بتا قبلی خیلی بهتر بودش... :d
الان لگد اسلحه ها بیش از حد زیاد شده٬ وقتی میخوای از حالت کاور گیری بیای بیرون، یه مکس کوچیک میکنه! اسلحه M9 خیلی بهتر شده، عوضش AK-47 بدتر شده!!! راستی قدرت این اسلحه KAL-7 دقیقأ با AK-47 + Rate of Fire بتا قبلی یکی هستش!! من با اون AK-47 + Rate of Fire بتا قبلی، عین همین ویدیو بالایی، خیلی ها رو عین آب خوردن Spray & Pray میکردم.:d

مثل اینکه یک مپ جدید اضافه شده، حقیقت داره آیا ؟ :d
فردا برم دوباره سراغ بازی از این مپ جدید دیدن کنیم :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or