Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
خب بنده هم نسخه بتای آنچارتد رو دانلود کردم و 1 ساعتی بازی کردم.انصافا از 2 بهتر شده بود.مثلا توش کات سین هم بود که اوایلش جذاب هست ولی بعدش تکراری میشه.بخش شوتینگ نسبت به 2 پیشرفت خوبی داشته.اما در مورد گرافیک باید بگم که خیلی عالی بود،اما به اون صورت فرقی با شماره 2 نکرده بود.دقت کنید،میگم خیلی خوب بود،ولی جهش گرافیکی نداشت.البته با توجه به ظرفیت این کنسولها کسی هم انتظار زیادی نداشت.البته درسته که این نسخه بتا بوده،اما تجربه ثابت کرده نسخه دمو و یا بتا فرق خاصی با بازی نهائی نداره.البته استثناء هم وجود داره،مثل god of war 3.شاید اینم اونجوری باشه!!!!!

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
راستی کسی می دونه اون Uncharted TV چطور می شه ببندیمش؟
دیونم کرده هی سرعت می کشه چیزه جالبه اگه بشه بستش اگه نشه مسخرست.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
بیشتر بازی کردم گرم شدم شدیدا فاز داد :d فقط بعضی وقت گلوله ها با تاخیر به دشمن برخورد میکنن که 100% از خودم است مشکل :d کلا بیشتر بازی کردم عادت کردم اون مشکل دویدن هم داره کم کم حل میشه و به اونم تقریبا عادت کردم . گیم پلی خیلی خوبه میچسبه اساسی . گرافیک بازی به نظر من پیشرفت خاصی نکرده البته خیلی توجه نکردم بهش . البته به نظر من U2 اینقدر عالی بود که دیگه جای یه پیشرفت فوق العاده رو نداره . کلا تا اینجا همه چیز عالی بوده ولی من به شخصه قسمت Single بازی رو خیلی بیشتر دوست دارم از آنلاین و شدیدا منتظر 11.11.11 هستیم :d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
با دویدنش اصلا حال نکردم :d
چند تا باگ ریز و درشت هم توی بازی دیدم که اونا هم مطمئنا تا عرضه بازی بهتر میشه
اما گرافیکش زیاد جالب نبود ! یادمه توی U2 غیر ممکن بود که روی پله وایسی و هر پات درست روی پله زیریش قرار نگیره ( مثلا روی هوا نمونه و بین وسطشون نباشه انگار که رو زمین صاف وایسادی ) که این مشکلو من تو U3 متاسفانه دیدم !
در کل بازی خیلی باحالی بود حال کردیم :d

• Like
Reactions: SOL!D 5NAK3

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,106
نام
محمد امین
اما گرافیکش زیاد جالب نبود ! یادمه توی U2 غیر ممکن بود که روی پله وایسی و هر پات درست روی پله زیریش قرار نگیره ( مثلا روی هوا نمونه و بین وسطشون نباشه انگار که رو زمین صاف وایسادی ) که این مشکلو من تو U3 متاسفانه دیدم !
http://up.iranblog.com/images/hsnb7nqf33gsazvaites.mp4
http://up.iranblog.com/images/m3x2palz3k7w6z3h7rvn.mp4

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
یادمه توی U2 غیر ممکن بود که روی پله وایسی و هر پات درست روی پله زیریش قرار نگیره ( مثلا روی هوا نمونه و بین وسطشون نباشه انگار که رو زمین صاف وایسادی ) که این مشکلو من تو U3 متاسفانه دیدم !
This is BETA
این انیمیشن و خیلی قابلیت های دیگه اصلاً توی این نسخه نمایشی تعبیه نشده.

پ.ن: البته فکر هم نکنم این مورد اضاف بشه چون توی U2 هم نبود انیمیشن راه رفتن روی پله در بخش مالتی پلیر. بنوعی باعث کند شدن حرکت میشه !

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
امیدوارم یه راه حلی برای این Uncharted TV پیدا بشه رسما نابود میکنه سرعت رو :|

راستی کسی می دونه اون Uncharted TV چطور می شه ببندیمش؟
دیونم کرده هی سرعت می کشه چیزه جالبه اگه بشه بستش اگه نشه مسخرست.
کسی نیست راه نمایی کنه؟
ولی زیاد هم سرعت نمی برها حالا.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,293
بتا رو دانلود کردم میرم توو بازی میگه آپدیت 1.01 باید بگیری میزنم اوکی کنسول Restart میشه :|
WTF? کسه دیگه ای به این مشکل فوق مسخره بر خورده ؟
پ.ن: 5 دقیقه از عرضه بتا رو psn گذشته آپدیت براش گذاشتن :| واقعا جای تبریک داره ...

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بتا رو دانلود کردم میرم توو بازی میگه آپدیت 1.01 باید بگیری میزنم اوکی کنسول Restart میشه :|
WTF? کسه دیگه ای به این مشکل فوق مسخره بر خورده ؟
پ.ن: 5 دقیقه از عرضه بتا رو psn گذشته آپدیت براش گذاشتن :| واقعا جای تبریک داره ...
منم این مشکل برام 2 بار پیش اومد ! واقعا بی سابقه بود ! ترسیدم ! :( 2 بار restart شد دفعه سوم درست شد !!!

mohsendaee

کاربر سایت
Dec 8, 2010
130
دوستان ترو خدا یکی به داد من برسه.چرا کسی کمک نمیکنه؟؟
این ارور هنگام کانکت شدن مال چیه؟؟؟
error downloading config file
فکر کنم تو آنچارتد 2هم بعضی ها بااین مشکل روبروشدن.لطفا دوستانی که انگلیسی شون خوبه یه سرچی بکنن ببینن مشکل این ارور چیه؟دوستان کمک کنید لطفا ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر