Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

کلا یه چیزیش که خیلی خیلی بد هست،اینه که برای کشتن دشمن یه گونی باید تیر بزنی.اینم بگم مشکل سرعت ندارم،چون تو mw2 یا kz3 این مشکل رو نداشتم و کلا پینگم خیلی خوبه.

امیدوارم تو نسخه نهائی درست بشه.برای کشتن هر آدم یه خشاب باید خالی کنی.از اونور نمیدونم چرا اینا نقشه تو بازی نمیزارن؟؟؟که مثل kz3 یا mw2 اگر کسی تیر زد تو نقشه جاش معلوم بشه.چون الان واقعا مزخرف هست.یه مشت کمپر ریختن تو بازی.کل بازی باید همش توی مپ بگردم که یه نفرو پیدا کنم.از اونطرف اینایی که کمپ میکنن حال منو بهم میزنن.حالا اگر مثل mw2 مثلا killstreak داشت یه چیزی.ولی وقتی نداره آخه چرا کمپ میکنین و گند میزنید به بازی؟از اونور هم که مشت نوب عقده ایی با rpg و یا luncher میان میکشنت و کیف میکنن.

به امید روزی که کمپرها و نوبها و چیترها از صحنه روزگار محو بشن.آمین.[-o<

مجانیه ؟؟؟؟؟! یعنی چی ؟
منظورش اینترنته !

-----
من اولین بار که Join شدم درجا یاد U2 افتادم چون از آنلاینش خوشم نمیومد درنتیجه از آنلاین این هم خوشم نیمد ! (نظر شخصیه ها!!!) و در اولین فرصت پاکش کردم از رو دستگاه چون دوتا بازی دیگه هم داشتم دانلود میکردم جا نداشتم ! :|

----
شد ۴ بار دانلود کردم

عزیز من تا قیامت هم دانلود کنی باز باید تو این صفحه صبر کنی ! من با این نتم سر هر صفحه 1 min صبر میکردم تا بیاد !

امیدوارم تو نسخه نهائی درست بشه.برای کشتن هر آدم یه خشاب باید خالی کنی.از اونور نمیدونم چرا اینا نقشه تو بازی نمیزارن؟؟؟که مثل kz3 یا mw2 اگر کسی تیر زد تو نقشه جاش معلوم بشه.چون الان واقعا مزخرف هست.یه مشت کمپر ریختن تو بازی.کل بازی باید همش توی مپ بگردم که یه نفرو پیدا کنم.از اونطرف اینایی که کمپ میکنن حال منو بهم میزنن.حالا اگر مثل mw2 مثلا killstreak داشت یه چیزی.ولی وقتی نداره آخه چرا کمپ میکنین و گند میزنید به بازی؟از اونور هم که مشت نوب عقده ایی با rpg و یا luncher میان میکشنت و کیف میکنن.

ها ؟؟؟ :d کمپ ؟ کجا کمپ میکنند! ما که هرچی میبینیم هر در حال اینور اون ور رفتنند! بعد وقتی دشمن تیر میزنه ها چون بازی شلوغ نیست راحت گیر میاد! وقتی میبینی دوستت بالای سرش زرد شده،یا مرده و علامت X اومده راحت جای دشمن رو تشخیص میدی :d
بعد فکر کنم killstreak و این چیزا هم تو بازی هست :d همین RPG جزو همیناست فکر کنم :d البته مطمئن نیستم ، ولی چند نفر که میکشیم فعال میشه :d یا مثلا توی تریلرها دیدیم که یکهو بعد از کشتن یک نفر یک چیزی اومد رو صفحه و بعدش یک نارنجک پرت کرد که 3 تا شد :d فکر کنم اینم جزو هموناست! :d

دیگه اینقدر ... نیستم که

عزیز اخه رو این صفحه گیر میکنه هیچ نوشته ای هم نمیاد هر چی رو هم میزنم درست نمیشه
DNS ها رو تغییر دادی..؟
سرعت نت شما چقدر هست ؟

DNS ـه امين ، بچرو گمراه نكن:d.
فك نميكنم به سرعت ربطي داشته باشه ، شايد اشكلي از كنسوله .
--
آپديتش ميكني رفيق؟ به 1.01 ؟
اصلاح شد..:d

چرا به سرعت هم ربط داره معمولا سرور ها اول کسانی که پینگ و سرعت بالاتری دارن رو کانکت میکنن

شبا حجم كم نميكنه ديگه ، يعني همين:d.
شبها درسته مجانیه ولی کل ملت میریزن برای دانلود سرعت میشه در حد لاکپشت..
ما که نا محدود گرفتیم خیال راحت شب خوابی هم نمیکشیم..

آخرین ویرایش:
مجانیه ؟؟؟؟؟! یعنی چی ؟
شبا حجم كم نميكنه ديگه ، يعني همين:d.
--
DNC ها رو تغییر دادی..؟
سرعت نت شما چقدر هست ؟
DNS ـه امين ، بچرو گمراه نكن:d.
فك نميكنم به سرعت ربطي داشته باشه ، شايد اشكلي از كنسوله .
--
آپديتش ميكني رفيق؟ به 1.01 ؟

اره اپدیت کردم dns تغییر دادم به اونی که چند صفحه قبل بود

تا ۱ ساعت هم وایسادم ممنون از راهنمایی اینم شانس ما بود:دی

آخرین ویرایش:
والله نميدونم چي بگم ، حتما چيزايي كه به ذهن من ميرسه رو خودت تست كردي مثلا يه 5-10 دقيقه وايسا ببين چي ميشه و اينا ...

اگه هم نشد باز تا 5 جولا صبر كن تا برا همه باز ميشه شايد ، آپديتي چيزي باز دادن تا اون موقع.

بچه ها كم كم بيايد ديگه بريم :d

پ.ن : دوستان من هركاري ميكنم كسيو ادد نميكنه يه ارور شماره اي ميده ، بچه هايي كه امشب هستن خواهشا مرا ادد كنيد

من امروز هر چی وایسادم کسی نبود هی داشت سرچ میکرد مشکل از چیه؟؟ دوستان شما هم همین مشکل رو دارید؟؟
خيلي ها اين مشكل رو دارن .
اولا Nat type تون 2 باشه ( اگه نيست بكنيد) دوما ، يكم حوصله كنيد تا 45 دقيقه هم شد وايسيد:d. بعدش رديف ميشه ديگه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or