Uncharted سه گانه نیست!

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام

20110616uncharted3.jpg

رییس Naughty Dog آقای Evan Wells گفت که Uncharted یک عنوان با سبک ماجراجویی مستقل است و ماهیچ دلیلی نمیبنیم که ساخت آن را ادامه ندهیم!

با توجه به عرضه نسخه سوم این بازی در نوامبر سال جاری Naughty Dog جاری هنوز حرفی در مورد ادامه این بازی یا Uncharted4 نزده است.

ولی آن ها گفتند که هر قسمت Uncharted دارای یک داستان مستقل است.

ما واقعا دوست داریم که بتوانیم ناتان دریک را در صحنه قرار دهیم تا هر کس بتواند با این شخصیت به بازی بپردازد.

من دلیلی نمیبینم که ساخت این بازی را تا جایی که ایده های جدیدی داشته باشیم ادامه ندهیم!

و البته با توجه به مخاطبان بازی اگر در نوامبر امسال فروش زیادی نکند مارا متعجب خواهد کرد

Uncharted3 در تاریخ 1 نوامبر سال جاری به صورت انحصاری برای PS3 منتشر خواهد شد.

منبع: http://www.vg247.com/2011/06/16/uncharted-wasnt-conceived-as-a-trilogy/

• Like
Reactions: Amino-Danger

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
بابا انچارتد بازیه فوق العاده ای هست اصلا بحثی توش نیست هرکسی هم بگه چرته باید به یه چیزش شک کرد:dولی باید یه کم اکشن و شوتینگشو خفنتر کنن که بدجور نیاز داره.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
مشکل از جای دیگه ای هست !
و البته همون طور که قبلآ هم گفتم , آنچرت میشه چیزی که چرت نیست چون پیشوند Un بار منفی ایجاد میکنه ! پس دوستان خودشون هم روی چرت نبودن بازی تآکید دارن ! :D
چرت که نیست مضخرفه (شوخی:D)

ولی منم اکثر نقاط رفتم،همه میگن انچرت:D کلا اینجا ایرانه،سوژه ندارید گیر ندید:D

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
اگه Uncharted Drakets Fortune با میانگین 89.70 (GameRankings)یه بازی متوسطه پس متاسفانه PGR3، Halo 3: ODST, Alan Wake, Fable, Fable II, Fable 3, , L4D, L4D2 , PGR4 و صد البته بهترین بازی های کینکت تا کنون یعنی Dance Central و Child of Eden زیـــــر متوسط یعنی ضعیف ارزیابی میشن.(Source: Gamerankings.com) شما هم اگه واقعا بعد از 4 سال هنوز نمیدونی اسم این بازی آنچارتد(Uncharted) هستش نه "آنچرت" باید به حالِت تاسف خورد.
بیخیال این بشید خدایی! تقریبا هیچ تاپیکی تو فروم نمونده که ایشون فن بوی بازی توش در نیاورده باشه
از دنیا هم همون چیز او وار 1.3 رو فهمیده!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: daniel45

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
عزیزانِ من Jak & Daxter هست ! مگه تا حالا بازی نکردین ؟ :d

حرف نیما رو کامل تر کنم (:d) :

سری Jak یه گیم پلتفرمرِ نابه که ND برای کنسول PS2 سال ها قبل منتشرش کرد و طرفداران خیلی زیادی با این فرنچایز به دست آورد ...
  1. Jak & Daxter
  2. Jak 2
  3. Jak 3
یه ریسینگ هم واسه PS2 و یه نسخه هم ازش واسه PSP ساخته شد . کلاً جک در کنار SLY به نظر من بزرگ ترین پلتفرمرهای نسل قبل بودن در کنار R&C .

حالا قضیه اینه که ND چند وقت پیش قول داد یه نسخه از جک رو توی این نسل خواهیم دید ... شخصاً امید دارم چند وقت بعد از Uncharted 3 بازی معرفی بشه :|!

پ.ن : بعضی ها انقدر حد ترول رو بالا میبرن که حال آدم بهم میخوره ...

Jak... توش C نداره.

راست میگیا ، چرا C هم زدم ؟! :D

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
شما هم اگه واقعا بعد از 4 سال هنوز نمیدونی اسم این بازی آنچارتد(Uncharted) هستش نه "آنچرت" باید به حالِت تاسف خورد.

فکر نکنم به جزء ایران جای دیگه به این بازی بگن آنچارتد..

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
کلا شما هر چیزی رو که همه میپسندن رو خوشت نمیاد هر چیزی که بقیه میکن خوب نیست میکی عالیه
شما بازی کردی که میکی کیم پلی پیشرفت نداشته؟ اون چیزی هم که من از تریلر ها دیدم کرافیک تو خیلی ضمینه ها پیشرفت کرده
اینکه موفقیت نسخه ی قبل رو تکرار میکنه یا نه کلا بحثش جداست!
در مورد خطی بودن هم که اصلا حرفتون کاملا مسخرس شما تو این سبک کدوم بازی غیر خطی دیدی؟
عجب چه طور به این نتیجه رسیدی؟! من فقط نظر خودم رو میگم کاری به علاقه کاربران به بازیها ندارم. بعدش هم من از چیزی که توی تریلر ها دیدم گیم پلیش پیشرفت فضایی نداشت یا گرافیکش(من که نگفتم پیشرفت نکرده، در ضمن اینم نگفتم که گرافیکش باید از این بهتر باشه!)
در مورد خطی بودنش به خودم برمیگرده این موضوع، مثلا اگه یه سری مکان های مخفی و دور از دسترس با معماهای جالب بزارن و یه سری آیتم بسیار با ارزش هم توی این مکان ها قرار بدن من بیشتر میتونم با بازی ارتباط برقرار کنم، مشکل دیگش معماهای بسیار ساده نسخه های قبلش بود که امیدوارم توی این نسخه برطفش کنند.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خیلی وقت بود تو این بحث های خنده دار شرکت نکرده بودم اما بعضی ها اینقدر حرف های جالب میزنند که دیگه آدم متحیر میمونه که بخنده یا گریه کنه. جالب ترین استدلالتون هم اینکه بازی که میانگین 89-90 داره میشه متوسط و بعد بازی های انحصاری مایکروسافت مثل Fable و SC و AW با میانگین کمتر(نزدیک به 85) میشن شاهکار و تحول و زیبایی و ................... سعی کنید یکم بزرگ بشید چون کم کم انگشت نمای همه دارید میشید تو انجمن و دیگه هر پستی که ازتون مشاهده میشه همه تا ته خط رو میرند.

در ضمن دوستان دیگه هم لطف کنند بازی های دیگه را قاطی این بحث نکنند. آخه کینکت چه ربطی به این قضیه داره؟ Child of eden و بقیه بازی های این سنسور هیچ ربطی به تاپیک نداره و دیگه صحبتی در موردش نشه. ممنون

lol

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
اضافه شدن کلی لوکشین جدید و قابلیت 3D و ... شباهتی فک نمی کنم به DLC داشته باشه رفیق :d
چیزی که جدیدا مد شده اینکه همه توقعات خیلی زیاد از بازی ها دارن !
اگه مبنی رو اینجوری بزاریم به نظر من دیگه همه بازی های اکشن تکراری می شن
شما که بازی کردی بگو ببنیم دیگه چی داره ؟
رفیق هنوز چیزی معلوم نیست که !!!!
جو ، شده جو بازی ستیزی نمی دونمم چرا !!!!!!!

چن تا لوکیشن جدید برای یه نسخه جدید کافی است نخطه
توقع من از بازی زیاد نیست ولی نمیخوام نسخه قبلی بازی رو به من با یه مارک جدید تحویل بدن . من از چن تا تریلری که بوده نظر دادم . تا اینجا جز گرافیک عالی بازی چیز جدیدی ندیدم

بله U3 هم شد DLC خوب .=))

اصلا مگه شما U3 رو بازی کردی که میگی ایده جدید نداره :-/

ایده جدید چی اصلا شما خودتم نمیدونی چی میخوای مگه مردم چرا از U2 لذت بردن ؟ برای روایت داستانش و داستانش و نوع سینماتیک بازی بود حالا اگه شما U3 رو بازی کردی و فهمیدی که این ها همه همون رو میشده به عنوان DLC باشه برای شماره 2 یک جوک به تمام معنا هستش .

اگه این جوری باشه به خاطر این که در بازی FPS همیشه باید یک دسته رو بکشیم و به یک جایی برسیم پس نباید دیگه بازی FPS ساخت انم نوع جنگیش فقط محیطش فرق میکنه و نوع دشمن .

MMO هم که درش تخته RPG که هیچی اصلا حرفی ازش نزن . GTA ها که دیگه کلا از رده خارج .

خودت خندت نمیگیره از این حرف های که زدی ؟

گفتم من از تریلر ها نظرم رو دادم . در ضمن با اینکه من عاشق u2 هستم ولی به نظرم داستان بازی یه لول از قسمتای دیگش پایین تر بود . داستان معمولی بود و قطعا مثه mgs داستان عامل جلوبرنده و جذابیت بازی نبود و من هم گفتم از تریلر ها گیم پلی و گرافیک رو دیدم که تو گیم پلی بازی چیز خاصی ندیدم . اما شاید داستان شماره جدید بتونه یه ذره از این تکراری شدن کم کنه . شاید ...

Uncharted از همون اول جزو عناوین تا÷ به حساب میومد! خوبه که یکی از بهترین و خلاقترین استودیوهای بازی سازی پشت این عنوانه وگرنه چه چیزهایی که hater ها راجبش نمیگفتن!

مثل اینکه شما تعریف درستی از DLC نداری!
عنصری به نام داستان برای شما اهمیت نداره ؟ ببینیم شما Uncharted 3 رو بازی کردی که اینجور مقرضانه راجبش نظر میدی؟ والا این تریلرهایی که ما دیدیم 180 درجه با بازی قبلی فرق داره!
گیم پلی کلی بازی تقریبا مشکل خاصی نداره که بخواد تغییر پیدا کنه . مخفی کاری هم که در عنوان قبلی بهش اضافه شد! زد و خوردهای تن به تن و پازلینگ که شامل انواع عناصر پلتفرمینگ میشه رو هم که داره . شوتر و اکشن هم که هست دیگه چی لازم داره چی رو باید تغییر بدن؟ اضافه شدن اسلحه های جدید هم که خودش یه نکته مثبت به حساب میاد!
یه نکته خیلی مهم هم راجب این بازی بگم که قرار نیست کسی یا چیزی رو متحول یا مورد تحول قرار بده!

حرفایی میزنی! اول میگی 180 درجه با نسخه قبل فرق داره بعد حرفای منو میزنی که گیم پلی مشکل نداره که تغییر کنه و پازلینگ هم که همون خوبه و مخفی کاری هم که مثه قبل و ... . پس میرسیم فقط به سلاح های جدید که اضافه شده همین !

اصلا با حرفتون موافق نیستم ... قرار نیست که توی هر شماره از یک بازی سبک بازی کلا دگرگون شه ! 100 تا مثال میشه زد که با حفظ کردن خط مشی بازی و بهبود اون و لذت بخش کردن بازی کاملا میشه به موفقیت ررسید ...

نمونه اش max payne که شماره ی اول و دومش خیلی با هم فرقی نداشت و شماره دوم بهبود شماره ی اول بود که خیلی عالی و محبوب شد ... یا RE 2 و RE 3 که سبک بازی یکی بود و فقط داستان فرق داشت ... که هر دو شماره شاهکار بودن ....
تقریبا همه ی فرنچایز ها همینن ... پس حرف شما غیر منطقیه ...
شما از یه بازی خسته میشی دلیلی نداره که اون بازی بد باشه ... من خودم با اینکه کلا سری uncharted رو بازی نکردم ( PC دارم) اما این بازیو واقعا دوست دارم چون به معنای واقعی به بازی وقعا خوب و هیجان انگیزه ... نسخه ی اولش خیلی نقص داشت ... که تقریبا همش توی نسخه ی دوم رفع شد ... خوب وقتی چیز زیادی برای بهبود نباشه ... به زور که نمیشه یه بازیو بهبود داد ... پس تمام انرژی شونو میذارن روی بهتر کردن گرافیک و داستان و رفع کردن نکته های آزاز دهنده ی کوچیک ...
شاید تنها ایراد این بازی همون خطی بودن مراحل باشه ... خوب اینم شاید توی u3 حل بشه شاید توی شماره های بعدیش حل بشه ...

اصلا مکس پین رو مثال نزن که شماره دو خیلی سرتر بود و المان های جدیدتری داشت
من میگم وقتی میبینیم یه بازی در سطح عالی هست و ما با ساختن شماره جدید باید همونو تکرار کنیم مجبور نیستیم ادامه ش بدیم . هر بازی ای رو میشه با ایده های جدید به یه چیز فوق العاده تبدیل کرد که این ایده های جدید تو u3 وجود نداره
اتفاقا خطی بودن به نظرم بهتره و همینجور بمونه بهتره
من الان u3 رو یه u2 با گرافیک بهتر میبینم همین !

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
اصلا مکس پین رو مثال نزن که شماره دو خیلی سرتر بود و المان های جدیدتری داشت
من میگم وقتی میبینیم یه بازی در سطح عالی هست و ما با ساختن شماره جدید باید همونو تکرار کنیم مجبور نیستیم ادامه ش بدیم . هر بازی ای رو میشه با ایده های جدید به یه چیز فوق العاده تبدیل کرد که این ایده های جدید تو u3 وجود نداره
اتفاقا خطی بودن به نظرم بهتره و همینجور بمونه بهتره
من الان u3 رو یه u2 با گرافیک بهتر میبینم همین !
خوب نمیتونن کلا سبک بازیو جوشو دگرگون کنن که ... گرافیکو بالا میبرن ... دساتانو جذاب تر میکنن ... لوکیشن های جدید میذارن و مراحل هیجان انگیز تر قرار میدن توی بازی ... دیگه چی کار باید بکنن ...
شما یه ایده بده !

والا تا اونجایی که ما میدونیم ...آنچارتد هستش نه انچرتد ! همه جا هم همینو شنیدیم !!!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی واضح هستش که این بازی 3 گانه نخواهد بود . هِی میرن یه منطقه جدید رو زمین کشف میکنن این بنده خداهارو میفرستن اونجا ما هم بازی میکنیم لذت میبریم :d
کلا بهترین بازی که رو پلی 3 تجربه کردم و یکی از بهترین های این نسل . بازی فوق العاده زیبا و دوست داشتنی میباشد

• Like
Reactions: Fëanor

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
هر قسمت یه داستان مستقل داره (مثل ایندیانا جونز). هر داستان کلی ماجرا و اتفاقهای بامزه یا ترسناک داره (مثل ایندیانا جونز). این IP حکم معدن طلا رو داره (مثل ایندیانا جونز). چرا باید 3گانه باشه؟
هنوز مصر، شهر گمشده آتلانتیس، افسانه های نورث و امریکای جنوبی هستن که منتظر داستان شدن و ورود نیت اند :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر