Uncharted سه گانه نیست!

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام

20110616uncharted3.jpg

رییس Naughty Dog آقای Evan Wells گفت که Uncharted یک عنوان با سبک ماجراجویی مستقل است و ماهیچ دلیلی نمیبنیم که ساخت آن را ادامه ندهیم!

با توجه به عرضه نسخه سوم این بازی در نوامبر سال جاری Naughty Dog جاری هنوز حرفی در مورد ادامه این بازی یا Uncharted4 نزده است.

ولی آن ها گفتند که هر قسمت Uncharted دارای یک داستان مستقل است.

ما واقعا دوست داریم که بتوانیم ناتان دریک را در صحنه قرار دهیم تا هر کس بتواند با این شخصیت به بازی بپردازد.

من دلیلی نمیبینم که ساخت این بازی را تا جایی که ایده های جدیدی داشته باشیم ادامه ندهیم!

و البته با توجه به مخاطبان بازی اگر در نوامبر امسال فروش زیادی نکند مارا متعجب خواهد کرد

Uncharted3 در تاریخ 1 نوامبر سال جاری به صورت انحصاری برای PS3 منتشر خواهد شد.

منبع: http://www.vg247.com/2011/06/16/uncharted-wasnt-conceived-as-a-trilogy/

• Like
Reactions: Amino-Danger

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
راستی با اینکه چیز زیادی از بازی ندیدیم ولی این هم میدونیم که تو این بازی اسب سواری هم هست! :d میتونه چیز خیلی جالبی باشه توی آتچارتد :d

• Like
Reactions: .:Pouria:.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من کلا نظر مثبتی نسبت به این سری ندارم، بنظر خودم U2 بازی عالی هست اما خطی بودن بیش از حدش آزارم میده یعنی اگه سازنده ها توی نسخه سوم یه فکر به حال این قضیه نکنن واقعا باید براشون تاسف خورد!
بنظرم U3 نمیتونه موفقیت نسخه دومش رو تکرار کنه و مطمئنا وقتی بازی عرضه شد به این حرف من میرسید، گرافیکش پیشرفت فوق العاده ای نداشته گیم پلی هم با توجه به تریلرها تقریبا همونه حالا اگه بازم یه داستان عالی داشته باشه نمیتونه به اندازه نسخه دومش موفق ظاهر بشه. من یکی که امیدوارم توی همین نسخه سوم پروندش بسته بشه، بجاش آی پی های جدید تر و نسخه های جدید بازی های قدیمی تر رو بسازن.

• Like
Reactions: ArianUndead

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
در ضمن مگه من گفتم مشکل گرافیکه . ایده جدیدی بازی واسه ارائه نداره . اگه من همون u2 هم باشه باز بازیش میکنم و لذت خواهم برد اما نه اون لذت واقعی که از u2 بردم . تو این تریلر های جدیدی هم که دیدیم گرافیک و نورپردازی بازی عالی بوده اما همه چیز که گرافیک نیست . آخه اضافه شدن یه شات گان جدید که تحول نیست . همون ایده های تکراری که باید منتظر خراب شدن یه چیز باشیم و هر وقت از یه جا رد میشیم یا زمین زیر پامون میریزه یا میله کنده میشه یا هزار تا چیز دیگه که u2 انجام شده بود و فوق العاده جذاب و جدید بود ولی الان نیست . نیست و نیست ...
اصلا با حرفتون موافق نیستم ... قرار نیست که توی هر شماره از یک بازی سبک بازی کلا دگرگون شه ! 100 تا مثال میشه زد که با حفظ کردن خط مشی بازی و بهبود اون و لذت بخش کردن بازی کاملا میشه به موفقیت ررسید ...

نمونه اش max payne که شماره ی اول و دومش خیلی با هم فرقی نداشت و شماره دوم بهبود شماره ی اول بود که خیلی عالی و محبوب شد ... یا RE 2 و RE 3 که سبک بازی یکی بود و فقط داستان فرق داشت ... که هر دو شماره شاهکار بودن ....
تقریبا همه ی فرنچایز ها همینن ... پس حرف شما غیر منطقیه ...
شما از یه بازی خسته میشی دلیلی نداره که اون بازی بد باشه ... من خودم با اینکه کلا سری uncharted رو بازی نکردم ( PC دارم) اما این بازیو واقعا دوست دارم چون به معنای واقعی به بازی وقعا خوب و هیجان انگیزه ... نسخه ی اولش خیلی نقص داشت ... که تقریبا همش توی نسخه ی دوم رفع شد ... خوب وقتی چیز زیادی برای بهبود نباشه ... به زور که نمیشه یه بازیو بهبود داد ... پس تمام انرژی شونو میذارن روی بهتر کردن گرافیک و داستان و رفع کردن نکته های آزاز دهنده ی کوچیک ...
شاید تنها ایراد این بازی همون خطی بودن مراحل باشه ... خوب اینم شاید توی u3 حل بشه شاید توی شماره های بعدیش حل بشه ...

• Like
Reactions: .:Pouria:.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
Shang Tsung عزیز ، نظر شما محترم و عزیز هست ولی به نظر من اینطور نیست . به نظر من U2 روندخسته کننده ای هم نداشت . در مورد گرافیک هم من نمی دونم چرا بعضی دوستان اینقدر انتظار بالایی دارن ؟! انصافا U3 از گرافیک چیزی کم نداره . هنوز هم بازی ای نیست که بتونه U2 رو کامل مغلوب کنه ! تازه با این همه ، باز U3 نسبت به U2 پیشرفت داشته ! دیگه اخه از قدرت محدود کنسول چه انتظاری می شه داشت ؟!؟!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
شاید تنها ایراد این بازی همون خطی بودن مراحل باشه ... خوب اینم شاید توی u3 حل بشه شاید توی شماره های بعدیش حل بشه ...
این مورد مثل این میمونه که بگیم از یک بازی RPG انتظار روند خطی داریم. هر چیزی جای خود.

• Like
Reactions: Biohazard

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
یه مورد دیگه خواستم بگم منظورم با شما نیست دوست عزیز فقط برای مثال نقل قول کردم

خب اونجور که معلومه فکر میکنم سبکها هم برای بعضی دوستان تعریف نشده متاسفانه! یه بازی سبک Action Adventure رو معمولا به یه عنوان غیر خطی و Open World تبدیل نمیکنند! اگر استودیو Naughty Dog چنین کاری بکنه بازی میشه یه چیزی در حد Just Cause که اون هم با اینکه یه بازی کاملا غیر خطیه اما مشکلاتی مثل تکرار شدید مراحل و محیط فوق عظیمی که در اختیارت بلااستفاده میمونه رنج میبره! البته JC کشش داستانی و شخصیت پردازی آنچنانی نداره.
پس میبینیم که غیر خطی بودن بازی صرفاً نمیتونه کیفیت گیم پلی و جذابیت بازی رو افزایش بده .

باید یادآوری کنم که Naughty Dog این روند خلق IP و سه گانه سازی در هر نسل رو داره ادامه میده و درش هم موفق بوده .
Crash Bandicoot 1&2&3 در PS1 و البته Crash Team Racing
Jak 1&2&3 در PS2 و باز هم Jak X Combat Racing

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
من نمیدونم چه انتظاره شگرفی از گرافیک این بازی دارید؟باید چه چیز محیرالعقولی باشه تا راضیتون کنه؟به قول معروف گرافیک u2 انقدر عالی بود که نباید انتظار جهشی ماننده u2 نسبت به u1 رو داشته باشین.گرافیک بازی پیشرفت داشته و همین کافیه و میتونه باز هم کاندید بهترین گرافیک سال بشه البته رقیبان امسال خیلی گردن کلفت هستند.
ولی در مورد گیم پلی کاملا موافقم.فکر میکنم هرمقداری که در مورد گرافیک بازی حساسیت به خرج دادن بیشترشو باید در مورد اکشن بازی به خرج بدن چون به نظر من تنها نقطه رخوت بازی همین گیم پلیش هست که باید بیشتر بهش برسن.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
چه ربطی به تقلید داره ؟ :d
دارم میگم انقدر هر شماره COD مثل هم شده که ملت رو نسبت به تعداد شماره های یه بازی بد بین کرده !
گفتم که شوخی بود،آخه الان همه بازیها از روی این بازی تقلید کردن (حتی بازیهایی که قبل از cod بودن) و دیگه بازیهایی باهاش مقایسه میشه که کله آدم سوت میکشه

باز هم میگم که cod بازیه بدی نیست نیاید منو به امضام وصل کنید:d

به تاپیک ربط نداشت اسپویلش کردم

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
این مورد مثل این میمونه که بگیم از یک بازی RPG انتظار روند خطی داریم. هر چیزی جای خود.
البته این قضیش فرق میکنه، خودم هم میدونم که نمیشه یه بازی مثل Uncharted رو از حالت خطی زیاد دور کرد اما فقط نظر خودم رو خواستم بگم یعنی تنها دلیلی که باعث میشه من از بازی خوشم نیاد همینه و اصلا ربطی به کیفیت و خوب و بد بودن بازی نداره!

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
من کلا نظر مثبتی نسبت به این سری ندارم، بنظر خودم U2 بازی عالی هست اما خطی بودن بیش از حدش آزارم میده یعنی اگه سازنده ها توی نسخه سوم یه فکر به حال این قضیه نکنن واقعا باید براشون تاسف خورد!
بنظرم U3 نمیتونه موفقیت نسخه دومش رو تکرار کنه و مطمئنا وقتی بازی عرضه شد به این حرف من میرسید، گرافیکش پیشرفت فوق العاده ای نداشته گیم پلی هم با توجه به تریلرها تقریبا همونه حالا اگه بازم یه داستان عالی داشته باشه نمیتونه به اندازه نسخه دومش موفق ظاهر بشه. من یکی که امیدوارم توی همین نسخه سوم پروندش بسته بشه، بجاش آی پی های جدید تر و نسخه های جدید بازی های قدیمی تر رو بسازن.
کلا شما هر چیزی رو که همه میپسندن رو خوشت نمیاد هر چیزی که بقیه میکن خوب نیست میکی عالیه
شما بازی کردی که میکی کیم پلی پیشرفت نداشته؟ اون چیزی هم که من از تریلر ها دیدم کرافیک تو خیلی ضمینه ها پیشرفت کرده
اینکه موفقیت نسخه ی قبل رو تکرار میکنه یا نه کلا بحثش جداست!
در مورد خطی بودن هم که اصلا حرفتون کاملا مسخرس شما تو این سبک کدوم بازی غیر خطی دیدی؟

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
خدا وكيلي از هر چي كه بگذريم از اين بازي نمي شود گذشت اين بازي يك چيزه ديگري هست واقعا قشنگ و هنري هست يكي از بهترين بازيها تو اين نسل هست خدايي حيف هست كه اين شماره آخريش باشد بلاخره چند نفري هم كه از بازي بدشان بيايد خدايي بهترين استوديو همين Naughty Dog هست و هميشه بازي هاش جزو بهترين هاست

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
به شخصه اگه یه روزی Uncharted غیر خطی بشه دیگه بهش دست هم نمیزنم ! :D نصف لذت بازی برای من این بود که حال و هوای بازیهای قدیمی رو زنده میکرد. هم از نظر رنگ آمیزی , هم از نظر سبک و حالت بازی که خطی بودن هم یکی از ویژگی هاش هست. حالا بخواد غیر خطی بشه یا مثلآ آپگریدهای الکی توی بخش داستانی داشته باشه و ... , دیگه از اون حالت خارج میشه.

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
شرکتها راه پول در آوردن رو یاد گرفتن اول نسل یک عنوان جدید معرفی میکنن که کل ساختارش متوسط هست بعد نسخه بعدی رو با کلی پیشرفت و هایپ روانه بازار میکنن تا فروش خوبی بکنه و بعد پشت سر هم ازش پول در میارن..

ND هم الان کلی روی انچرت کار کرده تا به این حد از فروش رسیده اگر بخواد عنوان جدید معرفی کنه قطعا فروش آنچرت رو نداره و کلی زمان میبره..
اگه Uncharted Drakets Fortune با میانگین 89.70 (GameRankings)یه بازی متوسطه پس متاسفانه PGR3، Halo 3: ODST, Alan Wake, Fable, Fable II, Fable 3, , L4D, L4D2 , PGR4 و صد البته بهترین بازی های کینکت تا کنون یعنی Dance Central و Child of Eden زیـــــر متوسط یعنی ضعیف ارزیابی میشن.(Source: Gamerankings.com) شما هم اگه واقعا بعد از 4 سال هنوز نمیدونی اسم این بازی آنچارتد(Uncharted) هستش نه "آنچرت" باید به حالِت تاسف خورد.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
شما هم اگه واقعا بعد از 4 سال هنوز نمیدونی اسم این بازی آنچارتد(Uncharted) هستش نه "آنچرت" باید به حالِت تاسف خورد.
مشکل از جای دیگه ای هست !
و البته همون طور که قبلآ هم گفتم , آنچرت میشه چیزی که چرت نیست چون پیشوند Un بار منفی ایجاد میکنه ! پس دوستان خودشون هم روی چرت نبودن بازی تآکید دارن ! :D

• Like
Reactions: Robin Hood

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر