Uncharted سه گانه نیست!

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام

20110616uncharted3.jpg

رییس Naughty Dog آقای Evan Wells گفت که Uncharted یک عنوان با سبک ماجراجویی مستقل است و ماهیچ دلیلی نمیبنیم که ساخت آن را ادامه ندهیم!

با توجه به عرضه نسخه سوم این بازی در نوامبر سال جاری Naughty Dog جاری هنوز حرفی در مورد ادامه این بازی یا Uncharted4 نزده است.

ولی آن ها گفتند که هر قسمت Uncharted دارای یک داستان مستقل است.

ما واقعا دوست داریم که بتوانیم ناتان دریک را در صحنه قرار دهیم تا هر کس بتواند با این شخصیت به بازی بپردازد.

من دلیلی نمیبینم که ساخت این بازی را تا جایی که ایده های جدیدی داشته باشیم ادامه ندهیم!

و البته با توجه به مخاطبان بازی اگر در نوامبر امسال فروش زیادی نکند مارا متعجب خواهد کرد

Uncharted3 در تاریخ 1 نوامبر سال جاری به صورت انحصاری برای PS3 منتشر خواهد شد.

منبع: http://www.vg247.com/2011/06/16/uncharted-wasnt-conceived-as-a-trilogy/

• Like
Reactions: Amino-Danger

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
چه ایده های جدیدی داشتن؟
مثلا u3 نسبت به u2 چه ایده جدیدی تو گیم پلی داشته.؟
هر شرکتی یه قلک داره دیگه اینم یکیش.:))
Epic LOL
یعنی سونی سر کیسه رو شل کن که u4 برای x360 یا 720 نیاد :d

الکی دل خودتونو خوش نکنید ND زیر مجموعه ی سونی هست و به هیچ عنوان نمیتونه بجز سونی واسه کسی بازی بسازه پس خوش باشید Mass Effect نیست که

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
چه ایده های جدیدی داشتن؟
منطورش ایده نبود ...از اولم این بازی کلا ایده ی خاصی مخصوص خودش نداشته و بیشتر ایده های اینو اونو کپی کرده ...البته نه کپی بد ... یه کپی عالی و لذت بخش ... تا موقعی هم که گیمرا برای این بازی دارن جون و پول میدن خوب مگه مرض دارن بیان نسازن ...

می دونم چرا هر عنوانی ادامه پیدا میکنه، شما انگ پول پرستی رو به سازنده می زنین؟ :|

همینطور که توی متن خبر هم هست، به خوبی گفته شده که Uncharted هر قسمتش یه داستان جداگونه داره، مثل سریال.
یعنی الان 6 فصل از Supernatural و n فصل دیگه از سریال های دیگه اومده واسه پول ـه؟
نه برای اینه که دلشون به حال ما سوخته که چرا توی خونه الاف(علاف؟) نشستیم ... حالا بیاد ما براتون سریال میسازیم حالشو ببرید ...

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
دقیقا موافقم بازی تو هر شماره داستان جداگونه-ای رو دنبال میکنه .
تا وقتی به کیفیت بازی لطمه نخوره و 6ماهی یدونه آنچارتد ندن استقبال میشه .
هرچند فکر کنم این نسخه آخرین نسخه روی ps3 باشه که بهترم هست باشه .
داستان بازی هم طوری هست که خوشبختانه میشه هزارتا از روش ساخت..
مثلا ناتان میره آفریقا جنوبی هواپیماش سقوط میکنه و ادامه ماجرا...
یا کشتیش به یخ ها قطب جنوب گیر می کنه و ادامه ماجرا...
یا شاید هم اشتباهی به جای شهربازی میره تو صفینه فضای و ادامه ماجرا...
مگه داستان بازی بده ؟
سری ایندیاناجنز سالها طرفدارهاش رو راضی میکرد .
سری TOMB RAIDER هم همینوطور .
داستان هر قسمت در آخر بازی به پایان میرسه . بنظرم آنچارتد جزو معدود بازیهایی هست که میشه داستانش رو راحت و بدون لوس شدن تو نسل بعد ادامه داد
تا کی باید دنبال ایده-های جدید باشید وقتی این همه طرفدار داره همین ایده-ها ؟
همین GeOW کسایی مثل من و طرفدارهاش با همین گیم پلیش حال میکنیم .
سری MGS . HALO . GOD OF WAR . و خیلی بازیهای دیگه با همون ایده-های قبل و با شاخ و برگ دادن بهشون بازیباز رو به راحتی ارضا میکنن .
خیلی کم پیش میاد مثل نسل-های قبل گیم پلی نو آورانه ببینیم . این همه بازی قراره عرضه بشه همه هم منتظر اومدنشون هستن چه ایده-های جدیدی دارن ؟
چه نوآوری-ای دارن ؟
CRYSIS2 نوآوریش چی بود ؟ BATMAN ARKHAM CITY نوآوری داره ؟ RESISTANCE 3 , FORZA4 چه نوآوری-ای دارن ؟ همین RAGE که تک تکمون منتظرش هستیم چه نوآوری-ای تو گیم پلی داره ؟
MORTAL KOMBAT بجز X-RAY چه ایده-ی جدیدی داشت که این همه طرفدار رو راضی کرد ؟
همین قضیه هم سر GeOW پیش اومد که دوستان منتظر نوآوری بودن !! وقتی گیم پلی بازی عالی باشه با یکم شاخ و برگ دادن بهش میشه طرفدارهارو شیفته-ی بازی کردن بکنه .
خلاصه اگه منتظر نوآوری باشید و بازیه بدون نوآوری رو توهین به بازیباز میدونید کلا باید بیخیال بازی کردن بشید

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,579
نام
حسین
عجب، نمی دونستم استودیوهای زیر مجموعه سونی هم می تونن خود سونی رو سرکیسه کنن.
الکی دل خودتونو خوش نکنید ND زیر مجموعه ی سونی هست و به هیچ عنوان نمیتونه بجز سونی واسه کسی بازی بسازه پس خوش باشید Mass Effect نیست که
حالا چتونه می زنید:((خوب نمی دونستم دیگه زیر مجموعشه فکر میکردم فقط واسش بازی میسازه
ووی ووی ووی بزاریشون سر ادمو میبرن:d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
دقیقاً Uncharted فرنچایزی هست که واقعاً ساخت تنها 3 قسمت رو کنسول خانگی براش کمه و خیلی راحت تا چند قسمت دیگه هم جــا داره ...

کلاً جو بازی طوری که من خودم خیلی دوست دارم نیتن رو تو مناطق مختلف با چالش های گوناگون ببینم ! و ND هم انقدر شرکت بزرگی هست که میدونه بازی خودش رو به کجا پیش ببره ...

شدیداً از ساخته شدن Uncharted های بعدی استقبال میشه ، به شرط اینکه اول قولشون مبنی بر انتشار یک قسمت از فرنچایز بزرگ Jack تو این نسل رو واسه ما پلتفرمر بازها عملی کنن !

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
اول نسل هیچ کس فکر نمکرد Uncharted بتونه روی دست KZ بلند شه حتی از GOW رد کنه.حالا سونی ول کن نمیشه.بی خود منتظر Jak and Daxter نباشید.سونی تازه چاه نفتش رو پیدا کرده.

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
این جریان جک رو یکی واسه ما بگه شخصیت جدیده (اینجور فکر می کنم 100%)
چه ایده های جدیدی داشتن؟

عزیزم از نظر من آنچارتد یکی از بهترین بازی هایی بوده که تو تاریخ عمرم انجام دادم 1 و 2 و 3 گیم پلی کلی هیچ تغییر خاصی نکرده اما خود بازی جوری هست که گیمر رو جذب میکنه و خیلیا به شدت دوسش دارن.(اگر یه بازی خوب و انحصاری مثل این نباشه کی میره پلی استیشن می خره) مثال بود.

منطورش ایده نبود ...از اولم این بازی کلا ایده ی خاصی مخصوص خودش نداشته و بیشتر ایده های اینو اونو کپی کرده ...البته نه کپی بد ... یه کپی عالی و لذت بخش ... تا موقعی هم که گیمرا برای این بازی دارن جون و پول میدن خوب مگه مرض دارن بیان نسازن ...

نه برای اینه که دلشون به حال ما سوخته که چرا توی خونه الاف(علاف؟) نشستیم ... حالا بیاد ما براتون سریال میسازیم حالشو ببرید ...

نه دلشون به حال منو شما نسوختهاگر اینجوری بود که دیگه سریالی پخش نمیشد هم واسه در آمد زایی هست هم برای اینکه شبکه ها چیزی داشته باشه که مردم جذب بشن (تلویزیون پس واسه چی اومده؟)

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
این جریان جک رو یکی واسه ما بگه شخصیت جدیده (اینجور فکر می کنم 100%)
jack and dexter دیگه !!!!

---------
نه دلشون به حال منو شما نسوختهاگر اینجوری بود که دیگه سریالی پخش نمیشد هم واسه در آمد زایی هست هم برای اینکه شبکه ها چیزی داشته باشه که مردم جذب بشن (تلویزیون پس واسه چی اومده؟)
خوب منم حرفم همینه دیگه ... اینارو به مسخره گفتم ! :p

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
شدیداً از ساخته شدن Uncharted های بعدی استقبال میشه ، به شرط اینکه اول قولشون مبنی بر انتشار یک قسمت از فرنچایز بزرگ Jack تو این نسل رو واسه ما پلتفرمر بازها عملی کنن !
jack and dexter دیگه !!!!
عزیزانِ من Jak & Daxter هست ! مگه تا حالا بازی نکردین ؟ :d

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
چه ایده های جدیدی داشتن؟

گربه دستش به گوشت نمی رسه می گه بو می ده !

شما چقدر U3 رو بازی کردی که به نظرت پیشرفتی نداشته ؟ اصلا U2 رو بازی کردی ؟ اصلا Ps3 تا حالا از نزدیک دیدی ؟

والا نمی دونم این PS3 و بازیهاش چه بدی به شما کرده که چپ و راست می کوبی !!!!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
چه ایده های جدیدی داشتن؟

ببخشید شما در اینجا هم اعتقاد ندارید که باید در استدیو رو گل بگیرن ( سابقه گل گرفتنتون خوبه )
کلا COD همه رو نسبت به تعداد شماره یه بازی حساس کرده :d

دید دری دید دیددیددیددید (چرت و پرت نیست آهنگه:d)

و اینک همه از cod تقلید میکنند
....................................................

ولی جدای از شوخی اونا قسمت بعد بازی رو میسازند،شما دو انتخاب دارید
الف: بازی رو بخرید
ب: بازیرو نخرید
ج:شما هیچ کاره اید فقط برید توی تاپیک های مختلف بازیرو بکوبید

زور که بالا سرتون نیست اگه احساس کردید نوآوری و کلا چیزه خاصی نداره....گزینه ب،به همین راحتی~:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر