Uncharted سه گانه نیست!

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام

20110616uncharted3.jpg

رییس Naughty Dog آقای Evan Wells گفت که Uncharted یک عنوان با سبک ماجراجویی مستقل است و ماهیچ دلیلی نمیبنیم که ساخت آن را ادامه ندهیم!

با توجه به عرضه نسخه سوم این بازی در نوامبر سال جاری Naughty Dog جاری هنوز حرفی در مورد ادامه این بازی یا Uncharted4 نزده است.

ولی آن ها گفتند که هر قسمت Uncharted دارای یک داستان مستقل است.

ما واقعا دوست داریم که بتوانیم ناتان دریک را در صحنه قرار دهیم تا هر کس بتواند با این شخصیت به بازی بپردازد.

من دلیلی نمیبینم که ساخت این بازی را تا جایی که ایده های جدیدی داشته باشیم ادامه ندهیم!

و البته با توجه به مخاطبان بازی اگر در نوامبر امسال فروش زیادی نکند مارا متعجب خواهد کرد

Uncharted3 در تاریخ 1 نوامبر سال جاری به صورت انحصاری برای PS3 منتشر خواهد شد.

منبع: http://www.vg247.com/2011/06/16/uncharted-wasnt-conceived-as-a-trilogy/

• Like
Reactions: Amino-Danger

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
وقتی قرار بود Gears of War3 برای سال 2011 عرضه بشه کل سایت بسیج شدن و هی به پول پرستی Epic گیر دادن و حی گفتن این بازی باید بره برای نسل بعد و اگر تو این نسل منتشر باشه با کله زمین می خوره و هزار حرف مسخره دیگه..

اما حالا میبینیم یک بازی مثل آنچرت داره حرف از نسخه 4 برای این نسل زده میشه و همون افرادی که میگفتن تو هر نسل بیشتر از دو عنوان نباید منتشر بشه دارن برای نسخه 4 و 5 آنچرت سر و دست میشکنند..

U1 سال 2007
U2 سال 2009
U3 سال 2011
U4 سال ? (شما بخوانید 2012)

صد رحمت به COD

.

دوست عزیز حالا اجباری نیست که شما هر نسخه از U میاد بخری :) این قضیه هم اصلا ربطی به COD نداره چون COD کلا تکراری شده و نقطه قوتی نسبت به نسخه های ای که میاد نداره ( منظورم اینکه مثلا این نسخه ای که میاد فرقی خاصی با نسخه قبل نداره ) وای U از نسخه اول یه جهش فوق العاده نسبت به نسخه 2 داشت ! همین جور هم از 2 به 3 !
جدیدا که مد شه همه شدن بازی ستیز ! و هر که باسه اینکه یه نظری داده باشه میاد بازی های گنده رو می کوبه ! شما بزار اول U3 بیاد قشنگ بازی کن ببین چی به چیه ! بعد واستین تا U4 معرفی بشه بعد ببین چیه بعد بکوب :)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
سر قضیه ی GEOW 3 برو تاپیک معرفیش رو بخون (همون که تو LIVE برای چند دقیقه اومد و ... ) اکثرا فن های بازی و 360 گفتن بره نسل بعد نه طرفدارای PS3 !
بعد میگفتن اون چون یک 3 گانست (اون موقع قرار نبود ادامه دار باشه! ) بره نسل بعد برای MS بهتره! درست مثل سری GOW !
کلآ آغاز این قضیه برای این بود که کسی فکر نمیکرد این نسل انقدر کِش بیاد ! :D یه استاندارد وجود داره که هر نسل 5 سال طول میکشه و اون موقع هم همه فکر میکردن نسل بعد دیگه در بدترین حالت 2011 شروع بشه و برای همین یه GeoW برای شروع نسل جدید رو بهتر از یه GeoW در این نسل میدونستن.
ولی الآن که معلوم نیست تا کِی توی این نسل هستیم , دیگه وقتی Halo 4 هم معرفی میشه کسی نمیاد بگه چرا برای آغاز نسل بعد نذاشتنش ! :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
سر قضیه ی GEOW 3 برو تاپیک معرفیش رو بخون (همون که تو LIVE برای چند دقیقه اومد و ... ) اکثرا فن های بازی و 360 گفتن بره نسل بعد نه طرفدارای PS3 !
بعد میگفتن اون چون یک 3 گانست (اون موقع قرار نبود ادامه دار باشه! ) بره نسل بعد برای MS بهتره! درست مثل سری GOW !
البته من مخالف رفتنش به نسل بعدم ! :d به خاطر اینکه این بازی اول نسل اومده و اونجوری بین 2 و 3 اختلاف زیاد میفتاد! البته اگر مثل هیلو این وسط چندتا اسپین آف و ... میدادن به نظرم مشکلی نداشت که بره نسل بعد :d

بعد من واقعا توش موندم چرا انقدر تو دوست داری به این بازی گیر بدی؟ دیگه کل سایت فهمیدن با آنچارتد مشکل داری! بسه دیگه :d
اولا که یک چیزهای از یاد آدم نمیره مخصوصا اسم یوزرها که الان اگر صداشون کنی خودشون رو میزنن کوچه علی چپ :-"

دوما امکان نداره کسی طرفدار Gears of War باشه و علاقه داشته باشه بازی بره برای نسل بعد نسلی که اصلا معلوم نیست چی هست کی میاد و...

بعد کی گفته من با این بازی مشکل دارم.. حالا چون تو تاپیک مقایسه دو بازی طرف Geow رو میگیرم یعنی از آنچرت بدم میاد..؟

دوست عزیز حالا اجباری نیست که شما هر نسخه از U میاد بخری :) این قضیه هم اصلا ربطی به COD نداره چون COD کلا تکراری شده و نقطه قوتی نسبت به نسخه های ای که میاد نداره ( منظورم اینکه مثلا این نسخه ای که میاد فرقی خاصی با نسخه قبل نداره ) وای U از نسخه اول یه جهش فوق العاده نسبت به نسخه 2 داشت ! همین جور هم از 2 به 3 !
جدیدا که مد شه همه شدن بازی ستیز ! و هر که باسه اینکه یه نظری داده باشه میاد بازی های گنده رو می کوبه ! شما بزار اول U3 بیاد قشنگ بازی کن ببین چی به چیه ! بعد واستین تا U4 معرفی بشه بعد ببین چیه بعد بکوب :)
هر بازی که چند نسخه ازش بیاد شروع به تکراری شدن میکنه حالا بعضی ها زود بعضی ها دیرتر..

همین U3 قطعا نمیتونه اون پیشرفت و تحول U2 رو نشون بده این رو خود فن های بازی هم میگن و قطعا اگر U4 هم بیاد این قضیه کمرنگ تر میشه این رویه برای تمام بازیها صدق میکنه چه آنچرت چه گرز و...
همین Geow2 چون فاصله کمی نسبت به Geow1 داشت نتوانست خیلی بازی رو متحول کنه و با انتقاد بعضی ها مواجه شد ولی حالا برای Geow3 یک سال بیشتر زمان داشتن و خیلی راحت میشه پیشرفت ها رو دید..

وقتی که شرکت بزرگی مثل اکتیوژن با اون همه سرمایه نمیتونه در عرض 2 سال یک MW متحول عرضه کنه دیگه حساب دیگر شرکتها کاملا معلوم هست..

کلآ آغاز این قضیه برای این بود که کسی فکر نمیکرد این نسل انقدر کِش بیاد ! :biggrin1: یه استاندارد وجود داره که هر نسل 5 سال طول میکشه و اون موقع هم همه فکر میکردن نسل بعد دیگه در بدترین حالت 2011 شروع بشه و برای همین یه GeoW برای شروع نسل جدید رو بهتر از یه GeoW در این نسل میدونستن.
ولی الآن که معلوم نیست تا کِی توی این نسل هستیم , دیگه وقتی Halo 4 هم معرفی میشه کسی نمیاد بگه چرا برای آغاز نسل بعد نذاشتنش ! :biggrin1:
هزار بار MS بیچاره میگفت ما تا 2015 به فکر نسل بعد نیستیم..! اتفاقا الان کمتر از این حرفها میزنن..

در کل من بدم نمیاد عنوان های بزرگ ادامه پیدا کنن فقط میخوام بگم وقتی برای Geow یک حرفی رو میزنید برای یک بازی دیگه حرفتون رو عوض نکنید

اصلا و ابدا !!! :d اصلا مشخص نیست فعلا دشمن خونی این بازی هستی :d

یکی از طرفدارهای GEOW رو که یادمه فردین هستش! میتونی بری تو اون تاپیک پست هاش رو بخونی ! :d

خیال میکنی من دشمن بازی هستم.. اگر بیاد اول نفر من بازیش میکنم..

آقا فردین هم 1 سال تو فرند لیست ما بود فقط یک بار 5 دقیقه با هزار تا خواهش تمنا اومد مولتی زد اون هم گویا اصلا خوشش نیومد و رفت که رفت..

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
بعد کی گفته من با این بازی مشکل دارم.. حالا چون تو تاپیک مقایسه دو بازی طرف Geow رو میگیرم یعنی از آنچرت بدم میاد..؟
اصلا و ابدا !!! :d اصلا مشخص نیست فعلا دشمن خونی این بازی هستی :d

یکی از طرفدارهای GEOW رو که یادمه فردین هستش! میتونی بری تو اون تاپیک پست هاش رو بخونی ! :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
البته از این نظر امین درست میگه. قبلا هم میخواستم یه بلاگ در این مورد بزنم که بیخیال شدم:D

کلا تو این سایت سر هر قضیه ای به Gears of War دوستان گیر دادن. به قولی گیرخور Gears ملسه:D اول که گفتن GeoW2 نسبت به 1 خیلی پسرفت داشت و اینا (در صورتی که میانگینش فقط 1 نمره کمتر شده بود). اما به جاش همونا میگن LBP2 و Killzone 3 و Infamous 2 و Motorstorm و خیلی بازیهای دیگه همگی خدای پیشرفت بودن>:d< (حالا برید میانگین امتیازاشون رو مقایسه کنید;;))

بعدش اومدن گفتن Gears 3 نباید این نسل بیاد، اما ما Resistance 3 و U3 و Motorstorm 3 و انشالا U4 رو هم داریم (جدیدا شایعه LBP3 هم اومده:D). تو بازیهای مولتی هم که خیلی میشه نام برد، مثل همین Battlefield. بعد میان میگن اونا سبکشون اجازه میده 200 تا بازی ازشون ساخته بشه، ولی سبک Gears اجازه نمیده. نتیجه اینکه Gears یه سبک خاصی داره که فقط تا 2 شماره ازش تو یه نسل امکان پذیره>:d< هیچ بازی هم شبیه Gears نیست، Gears اصلا از Heavy Rain هم خاص تره;;)

نتیجه گیری کلی: به این افراد فقط باید گفت:
3foyrciasj2mot2a8dxl.jpg

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
دوستان محبت کنن باهم درست صحبت کنن، برای پست توهین آمیز حداقل مجازات یک ماه قطع دسترسی خواهد بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر