Ubisoft: تا زمانی که مردم میخواهند، باید احمق باشیم اگر هر سال AC نسازیم

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی

Ubisoft هنوز نسل قبل را رها نکرده است. آنها تا سالها از کنسول های نسل قبل ( PS3 و XB360 ) پشتیبانی خواهند کرد. AC IV همزمان هم برای نسل فعلی و هم برای نسل قبل عرضه شد، Watch Dogs هم همین روش رو در پیش خواهد گرفت. قبل از این که Lionel Raynaud ورژن PS4، XB1 و PC بازی Assassin’s Creed Unity تایید کند، نظراتش درباره ساپورت نسل قبل باعث شد که شایعات درباره ساخت Assassin’s Creed جدید برای نسل قبل قوت بگیرد.
او گفت :"ما برای PS3 و XB360 امسال بازی عرضه میکنیم، همان طور برای سال بعد بازی داریم. ما میخواهیم برای کسانی که از کنسول های نسل قبل استفاده میکنند بازی ارایه کنیم. Blag Flag یک نمونه بود، اما نمی تواتم اون رو یک بازی میان نسلی خطاب کنم; زیرا برخی از ویژگی های آن مختص نسل فعلی بود."

Raynaud در پاسخ به این که آیا ساخت بازی برروی نسل قبل محدودیت هایی برای نسل فعلی ایجاد میکند یا نه، شانه انداخت و گفت:"این یک انتخاب است - حتی وقتی تصمیم به ساخت بازی برروی هر دو نسل میکنید، محدودیت ها در صورتی که نسخه نسل بعدی را به عنوان نسخه اصلی انتخاب کنید، کم تر میشود - پیش خودتون می گین که ممکن هست در صورت ساخت بازی برروی دو نسل، از همه مزایا استفاده نکنید، اما باز هم از بازی که قبلا در نسل قبل ساختید بهتر خواهد شد. اما ما برای WD و AC IV انتخاب نداشتیم و به خاطر همین نتوانستیم همه چیز را در بازی قرار دهیم."

او در ادامه اظهار داشت که بازی های یوبیسافت در بخش صوتی در بین بازی های لانچ PS4 و XB1 برتر بودند :"تیمی که برروی نسخه ی نسل بعدی Blag Flag کار میکرد، به تجاربی دست یافت و این روند ادامه دارد. این تنها در ارتباط با گرافیک نیست، بلکه به ارتباطات و بخش انلاین که در نسل بعد بسیار نقش مهمی هست، ربط دارد. این به ما اجازه میدهد تا تجارب جدید خلق کنیم. این مستلزم یک مدت زیادی هست. زیرا نسل جدید پتانسیل بالایی دارد و ماهر شدن و پیشرفت کردن در آن زمان میبرد."

Raynaud نتوانست درباره ی AC جدید بحث کند، اما درباره ی فشار و اجبار برای عرضه بعضی از بازی ها در هرسال گفت:" ما قادر هستیم هر سال به مردم یک AC جدید ارایه دهیم، چون اونها یک AC برای هر سال میخواهند و تا وقتی که این واقعیت وجود دارد، ما باید احمق باشیم که این نیاز را بر طرف نکنیم. اما این فشار زیادی را برروی ما قرار میدهد؛ زیرا باید چیزی بسازیم که نا امید کننده نباشد. "
" باید هسته ی این سری رو با ارز ش نگه داریم و باید درک درست و بالایی از آنچه که این سری نیاز دارد داشته باشیم، چیز های جدید خلق کنیم. در در نهایت برای این که یک Assassin واقعی داشته باشیم، باید در دنیایی که ساختیم خودمان را قرار دهیم. "

Blag Flag در نوامبر سال قبل برای PC و PS4 و XB1 و در اکتبر همان سال برای Wii U و PS3 و XB360 عرضه شد. Watch Dogs نیز در تاریخ 27May عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
یوبی خیلی خوب کار میکنه ؟؟

اوکی

میشه شما بگین تفاوت های AC 2 AC:BR AC:R AC3 AC IV AC:LE AC جدید تر جدید تر و جدید ترش ؟؟
واقعا شما هيچ تفاوتي بين ac و ac iv نميبيني !!!؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
ياللعجب !!!!!
مغزم قفل كرد :|
تحولات در گيم پلي از ac تا ac iv شبيه يه انقلاب ميمونه .
به راحتي ميشه يه طومار نوشت از كارهايي كه در ac iv ميشه انجام داد كه اصلا فكرشم در ac و ac2 نمي كرديم .

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
چه جمله پر معنایی گفته یوبی سافت: (تا زمانی که مردم میخواهند، باید احمق باشیم اگر هر سال AC نسازیم)

در واقع میخواد بگه: تا زمانی که مردم احمق هستند ما باید AC بسازیم

خوشا به سعادت اون مردمی که این بازی را اوریجینال میخرند! |-)

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خصوصیت بارز ادوارد مست بودنش بود؟ :))
هیچی،خیلی ممنون! :d

نکنه می خوای خصوصیت بارزشو دزد بودن و لات و لوت بودنش بدونی ؟؟ :|

یه کسی که با پوشیدن یه شنل اساسین میشه جز این نمیشه ازش انتظار رفت !

چرا فرق بین AC IV و AC 2 خیلی میبینم الان که دقت می کنم

AC 2 داستان فوق العاده غنی داشت AC IV هیچی

شخصیت پردازی فوق العاده داشت AC 2 ولی AC IV هیچی

و ...

واقعا چقدر این سری پیشرفت کرده !

انقلابی رخ داده تو کلیشه ای شدن و گند خوردن هر ساله :|

نمی دونم چرا AC فن ها خودتون رو گول میزنین :|

من فکر کنم کوکورانه ترین فن های این بازی هم سر AC 3 سرشون رو به دیوار میزدن از مزخرفی !

و اگه به داستان سری که مهم ترین بارزش است اهمیت میدادن AC IV دیوونشون می کرد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
واقعا فکر نمی کردم همچین سوالی رو از من بپرسی :|
چه تفاوتی ؟؟ اینایی که الان حضور ذهن دارم :
کنترل کردن ۳ شخصست با اون سیستم داینامیک فوق العاده
اضافه شدن ورزش ها ، آیتم ها و ... که اصلا تو گذشته وحود نداشت ( تعدادشون اونقدر زیاده که نمی تونم نام ببرم! )
شخصیت پردازی و روایت نو داستان نسبت به سری های قبلی
گیم پلی روان نسبت به قبل
باز بودن تمام نقشه از همون اول
و هزار تا تغییر ریز و درشت دیگه !
آره خیلی چیزهای ریز و درشت دیگه مثل اسلحه، محیط، شخصیت، و وسایل نقلیه جدید! :|
دوست عزیز چرا بیخود زور میزنی؟ شما کلا با این سری مشکل داری درست، حداقل مشکلت رو باید پشت دلایل قانع کننده تری پنهان کنی! دلایلی که تا اینجا آوردی نه تنها برای من قانع کننده نبودن بلکه خنده دار هم بودند!
اینم بگم که اگه مثال هایی که ذکر کردید تغییرات بزرگ محثوب میشه، تغییراتی که سری AC از نسخه اول تا اینجا به خودش دیده رو همونطور که یکی از دوستان گفتند، باید انقلاب دونست!

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
آره خیلی چیزهای ریز و درشت دیگه مثل اسلحه، محیط، شخصیت، و وسایل نقلیه جدید! :|
دوست عزیز چرا بیخود زور میزنی؟ شما کلا با این سری مشکل داری درست، حداقل مشکلت رو باید پشت دلایل قانع کننده تری پنهان کنی! دلایلی که تا اینجا آوردی نه تنها برای من قانع کننده نبودن بلکه خنده دار هم بودند!
اینم بگم که اگه مثال هایی که ذکر کردید تغییرات بزرگ محثوب میشه، تغییراتی که سری AC از نسخه اول تا اینجا به خودش دیده رو همونطور که یکی از دوستان گفتند، باید انقلاب دونست!

من با این سری مشکل پیدا کردم بعد از BR !

شما میشه انقلاب AC بعد از BR رو شرح بدین ! لاید این که گند زده شده به داستان بازی یا شخصیت میتونه تو دریا قایق سواری کنه شده انقلاب ؟؟

شما پیشرفت اون چند تا بازی که گفتم کنار هم بذار با AC مقایسه کن !

اصلا چرا اینکارو بکنی ! پیشرفت AC 1 به AC2 رو با AC BR به R مقایسه کن !

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
این که داستان بازی میشه یکی که شنل میشپوشه AC میشه ، پیشرفته ؟؟

گرافیک AC 3 که طرف دهنش تکون میخورد صداش بعدش میومد پیشرفته ؟؟

بخدا عوض کردن یه سری مپ دو سه تا دکمه و یکم گرافیک پیشرفت نیست :|
شما یه نگاه به GTA IV و GTA V بنداز پیشرفتو میبینی!

یه نگاه به UC1 و UC2 بنداز پیشرفتو میبینی !

یه نگاه به WITCHER 1 و WITCHER 2 بنداز پیشرفتو میبینی !

یه نگاه ...

اما حالا یه نگاه به یه نسخه ی COD بنداز به اون یکی بنداز

به یه نسخه ی AC

به یه نسخه NFS

و ...

کامل تر حرفم هم ارجاع میدم به ۳ پست بالاتر ...

بازی هایی که شما نام بردید همشون پتانسیل بالایی واسه تغییر دارن ولی بازی هایی مثل اساسین.. مکس پین.. splinter cell ..hitman,, و....

پتانسیل کمی واسه تغییرات دارن چون از محور اصلی بازی دور میشن

از اساسین 1 دوران جنگهای صلیبی به دوران ایتالیا و اغتشاشات داخلی از ایتالیا به دوران حکمرانی عثمانی و انقلاب صنعتی و دزدان دریایی اینا تنوع در

داستان نیست؟ شاید منظور شما شخصیت پردازی ضعیف این عنوان ها باشه که منم موافقم

از لحاظ گیم پلی هم که هربار چیز های جدید شکار و حرکات و سلاح های جدیدی اضافه شده و خیلی چیز های دیگر که در Ac IV کاملا معلوم بود ( به نظر من هم جای کار بیشتری داره )

و از لحاظ گرافیک هم که پیشرفتش کاملا مشخصه ...

صدا گذاری و موسیقی هم که همیشه بهترین بوده ...

باید خیلی زیاده خواه باشیم که با اینهمه تغییر در عرض 1سال قانع نشیم ...

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
دقیقا !

تا وقتی که مردم اونقدر احمق باشن و هرسال یه بازی که روش ۹ ماه هم وقت گذاری نمیشه و تنها فرق نسخه هاش با هم تو مدل موی شخصیت نقشه ها باشه ، بخرن ، و هر سال جیب یوبی رو پر کنن ، توقع دیگه ای نمیره جز اینکه هر سال بازی بسازه !
کجای AC IV Black Flag مثل قبلیهاش بود؟
کشتی از خودت داشتن و آپگرید کردنش؟
داستانش؟
دنبال گنج رفتنش؟
و ...

وقتی نظر شخصی میدید به نظر دیگران هم احترام بزارید و توهین نکنید به کسی، الان منی که از معرفی شدن هر AC جدید خوشحال میشم، احمق هستم؟
ادب هم خوب چیزیه!!!

طرف دو تا بازی تو این سریو تموم نکرده اومده تز هم میده!!! نمیخوای، نخر، مجبورت که نکردن!

Ubisoft بساز تا چِشه هر کی نمیتونه ببینه درآد، ما میخریم، اورجینالشم میخریم!

منظور من نه تنها به شما بلکه با همه کسایی که پستایی با همین مضمون دادن هست! امیدوارم مدیرا یه فکری به حال همچین پستایی بکنن!!!
-----------------------------------
امیدوارم تو سری های جدید داستان دزموند رو هم ادامه بدن و به سرانجام برسوننش، من که خیلی از داستان دزموند خوشم اومد :d خیلی دوست دارم ببینم آخرش چی میشه :d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
داستانه 1 و 2 عالی بود مخصوصا نحوه ی رسیدن به درجه ی Assassin خوب باید قبول کنیم راه عوض شده..!!!ولی مشکله اصلی از 3 به بعد شروع شد..!!با اون کاراکتر سرد و بی روح..!!من با الطئیر و اتزیو زندگی کردم..!!!خیلی خوب میشد اونها رو درک کرد ولی کانر رو نه..!!!!سری چهارم تنوع دریا گردی داشت وگرنه کاراکتر بازی برای من معنی نداشت..!!اون هم سرد و بی روح بود مخصوصا نحوه ی Assassin شدندش..!!

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
کجای AC IV Black Flag مثل قبلیهاش بود؟
داستانش؟
دنبال گنج رفتنش؟
و ...

وقتی نظر شخصی میدید به نظر دیگران هم احترام بزارید و توهین نکنید به کسی، الان منی که از معرفی شدن هر AC جدید خوشحال میشم، احمق هستم؟
ادب هم خوب چیزیه!!!

طرف دو تا بازی تو این سریو تموم نکرده اومده تز هم میده!!! نمیخوای، نخر، مجبورت که نکردن!

Ubisoft بساز تا چِشه هر کی نمیتونه ببینه درآد، ما میخریم، اورجینالشم میخریم!

منظور من نه تنها به شما بلکه با همه کسایی که پستایی با همین مضمون دادن هست! امیدوارم مدیرا یه فکری به حال همچین پستایی بکنن!!!
-----------------------------------
امیدوارم تو سری های جدید داستان دزموند رو هم ادامه بدن و به سرانجام برسوننش، من که خیلی از داستان دزموند خوشم اومد :d خیلی دوست دارم ببینم آخرش چی میشه :d

داستانش؟
دنبال گنج رفتنش؟

از این یک تیکه پستت معلوم بود چقدر این سری رو عمیق دنبال مکینی :|

فکر نکنم تا حالا یه تیکه از داستان AC رو فهمیده باشی که داستان AC IV رو به عنوان یه شاخصه مطرح می کنی :|

به دنبال گنج رفتنش ؟؟ LOL

نه شما احمق نیستی پولتون اضافه کرده یا اصلا پولی برای بازی نمیدی !

این مدل پستی که دادی متوجه شدم چیکاره ای !

مطمن باش من اگه ۲ تا نسخشو بازی کرده بودم نمی اومدم اینطوری از سری محبوبم که گند زده یوبی با این سیاستاش توش انتقاد میکردم !

تا همچین فن هایی بازی داشته باشه هر روز و هر روز نسخه های AC کالسکه سوار , AC یتیم شده ، و ... بیشتر میشه ! البته بازی که تو ۹ ماه ساخته که توقعی نمیره ازش ! و هر روز بازی از اون اصالت داستانی فوق العادش خارج میشه و تکراری تر از قبل !

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
ازشون خوشم میاد :D
خوبیشون اینه که هیچ وقت کم نمیارن و همیشه بلدا داستان های جدید درست کنن و همه رو به سمت خودشون بکشونن :D

viper j

کاربر سایت
Mar 18, 2012
241
نام
مهدی
اگه دیدین یه نسخه که درخور به این سری باشه، باعث بشه تا این بازی هرسال عرضه نشه و تعویقی بیوفته، من که راضی هستم !

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
داستانش؟
دنبال گنج رفتنش؟

از این یک تیکه پستت معلوم بود چقدر این سری رو عمیق دنبال مکینی :|

فکر نکنم تا حالا یه تیکه از داستان AC رو فهمیده باشی که داستان AC IV رو به عنوان یه شاخصه مطرح می کنی :|

به دنبال گنج رفتنش ؟؟ LOL

نه شما احمق نیستی پولتون اضافه کرده یا اصلا پولی برای بازی نمیدی !

این مدل پستی که دادی متوجه شدم چیکاره ای !

مطمن باش من اگه ۲ تا نسخشو بازی کرده بودم نمی اومدم اینطوری از سری محبوبم که گند زده یوبی با این سیاستاش توش انتقاد میکردم !

تا همچین فن هایی بازی داشته باشه هر روز و هر روز نسخه های AC کالسکه سوار , AC یتیم شده ، و ... بیشتر میشه ! البته بازی که تو ۹ ماه ساخته که توقعی نمیره ازش ! و هر روز بازی از اون اصالت داستانی فوق العادش خارج میشه و تکراری تر از قبل !
معلومه هیچی از حرفام نفهمیدی، من منظورم تفاوت تو داستان بود نگفتم داستانش خوبه یا بد! چون بازیو یکم رو PS3 رفتم و بعدش فروختم و الان هم میخوام برای PS4 بخرم، هنوز کامل نرفتمش که بخوام بگم خوبه یا بد ولی هر چی که هست داستانش همون داستان شماره قبلیاش نیست، هست؟

اونجوری باشه بازی ورزشی از همه بازی ها بدتره، هر سال مثل پارسال!!! ولی اینطوری هست؟ نه، اونایی که حرفه ای دنبالش میکنن متوجه تفاوتاشون میشن

در مورد فهمیدن داستان هم میخوای سیر تا پیاز داستانو از AC اول تا آخر AC III که رفتمو برات توضیح بدم؟ از داستان دزموند گرفته تا داستان خود ACها؟
شما اصلا میدونستی که مشکل اصلی تو زمان دزموند تمپلارها نبوده؟ اصلا میدونستی موضوعِ نابودی کل زمین و انسان ها مطرح بوده؟ واقعه ای که زمانیکه those who came beforeها بودن یه بار اتفاق افتاده بوده؟
کی گفته من همرو می خرم ؟؟

من بعد AC BRدیگه اساسین نخریدم ! و بفیشو دوستام گرفتم و بهم دادن :|
شما طبق گفته خودت حتی پول کپیشم نمیدی چه برسه به اورجینالش، دردت چیه؟ ما دوست داریم، میخریم، بازیشم میکنیم، شما نمیخوای نه بخر نه بازی کن
خوبه منم بگم هر کی هر سال پول پای NBA میده احمقه و امیدوارم سازندش کلا ورشکست شه و همچین آشغالی نسازه؟
به نظر من بازی ورزشی مزخرفی بیش نیست ولی من که نه پول میدم نه بازی میکنم چی کار دارم که بیام به دیگران توهین کنم؟

تعجب میکنم که شما تا حالا با این طرز صحبتتون هیچ اخطاری نگرفتید!!!

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
باشد که ملت رستگار شوند (از لحاظ فکری هم رشد کنن برای من بسه):|
عزیز من
کوبوندن یه کمپانی برای خراب کردن سری مورد علاقت تو رو پروفشنال نمیکنه:)
من خودم قبول دارم نوبم ولی اونایی که فکر میکنن با تخریب چیزای بزرگ خودشون بزرگ میشن از منم نوب ترن8-|
صرف اینکه شما از روند جلو رفتن داستان یه سری خوشت نمیاد دلیل نمیشه به سازنده و هر کسی که دوستش داره توهین کنی:-b

پ.ن: از هر کسی که ناراحت شده معذرت میخوام ولی قصد من ناراحت کردن شما نبود. نصیحت دوستانه بود;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر