majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,374
نام
Majid
? Are you ready for this
View attachment 333195

دکتر Who هستن
حالا دکتر زن یا سیاه پوست و اینا هیچوقت مشکلش نبود بنظرم (اینقد که این قضیه رو تو اصلش باز گذاشتن هر عنی بزنن بهش Lore Accurate میشه در نهایت فک کنم :-")

حتی همین دکتر آخریه هم یکی دوتا اپیزودی که ازش دیدم بنظرم بازیگرش اوکی بود چیزی که داغونه نویسندگیشه، یعنی این اپیزودای کلیشه ای کجا مثلا Heaven Sent که استیون موفات نوشته بود کجا (S9E11)

ولی دکتر هو فک کنم جز تک و توک سریالایی باشه که میشه چندتا از بهترین و بدترین اپیزودای تاریخ تلویزیون رو همزمان توش پیدا کرد از بس که بالا پایین داشت :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,376
نام
مــاکــان
حالا دکتر زن یا سیاه پوست و اینا هیچوقت مشکلش نبود بنظرم (اینقد که این قضیه رو تو اصلش باز گذاشتن هر عنی بزنن بهش Lore Accurate میشه در نهایت فک کنم :-")
البته خوب دل ندادی ، مشکل رنگ پوستش نبودها :D
دکتر روحیات ظریفی پیدا کردن.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,339
نام
امیر
یه چند تا کلیپ از دکتر هو تو یوتیوب دیدم، به نظر جالب میومد.
بازیگر دکتر هم مت اسمیت عزیز بود و کلیپ ها بیشتر مربوط به اپیزود یا اپیزود هوایی میشد که داستانش در مورد فرشته ها بود و بازیگر کاراکتر خانم همراهش هم کارن گیلان (بازیگر نبیولا تو سری گاردین مارول) بود.
همه قسمت های مربوط به مت اسمیت همین قدر جالب هستن یا اینم بالا پایین داره؟

از دکتر هو دیوید تنها هم یه چیز هوایی دیدم، اونم نظرم رو جلب کرد.
اگه قسمت های این دو نفر خوبه که برم سراغش و دانلودشون کنم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,012
نام
آریا
یه چند تا کلیپ از دکتر هو تو یوتیوب دیدم، به نظر جالب میومد.
بازیگر دکتر هم مت اسمیت عزیز بود و کلیپ ها بیشتر مربوط به اپیزود یا اپیزود هوایی میشد که داستانش در مورد فرشته ها بود و بازیگر کاراکتر خانم همراهش هم کارن گیلان (بازیگر نبیولا تو سری گاردین مارول) بود.
همه قسمت های مربوط به مت اسمیت همین قدر جالب هستن یا اینم بالا پایین داره؟

از دکتر هو دیوید تنها هم یه چیز هوایی دیدم، اونم نظرم رو جلب کرد.
اگه قسمت های این دو نفر خوبه که برم سراغش و دانلودشون کنم.
این Doctor Who کلاً بالا و پایین زیاد داره! بعضی جاها خیلی خوب می‌شه، با بخش‌های تلخ و شیرین جالب و صحنه‌های تأثیرگذار و کمدی‌های لذت‌بخش. بعضی جاها هم در حد رده سنی زیر ۵ سال. :D
یادمه زمانی که می‌خواستم شروع به دیدنش کنم (از سری ۲۰۰۵، نه دوران کلاسیک)، خیلی‌ها می‌گفتن فصل‌های اول رو نمی‌خواد ببینی و یه جا برو سراغ دوران مت اسمیت. ولی من با فصل‌های اول هم خیلی حال کردم. کریستوفر اکلستون آدم باحال و متفاوتی بود و واقعاً حیف شد که فقط یه فصل حضور داشت. دیوید تننت هم عالی بود و ازش خوشم می‌اومد. مت اسمیت هم که جزو معروف‌هاست و قسمت‌های جالبی داره.
این وسط اوج Doctor Who برای من پیتر کاپالدی بود که هم از خود بازیگرش خیلی خوشم می‌اومد و هم داستان‌های خفنی داشت و بخش‌های جدی ماجرا رو دوست داشتم. بعدش جودی ویتاکر اومد که... اون دوران برای من با اختلاف بدترین دوران بود و هم بازیگرش یه حالت نچسبی داشت و هم بنده خدا وقتی تلاشش رو می‌کرد هم به خاطر داستان‌ها و شخصیت‌های درپیت، به جایی نمی‌رسید. در حدی که چند سال سریال رو به طور کامل کنار گذاشتم و در نهایت وقتی فهمیدم قراره دکتر عوض بشه، نشستم به زور دیدمش.
این دکتر جدیده با اون اسم قشنگش (شوتی گتوا!) هم خیلی فحش می‌خوره به خاطر مباحث همجنسگرایی و اینا، ولی حقیقتش توی اون یکی دو قسمتی که ازش دیدم، به نظرم جالب بود و خوشم اومد. :D یه بیش‌فعالی بامزه‌ای داره و شخصیت همراهش هم خوبه.
مختصر و مفید اینکه نمی‌شه راحت گفت این سریال خوبه یا بد! یعنی انقدر تنوع کیفیت داره که بعضی جاها ممکنه عاشقش بشی و بعضی جاها سرت رو بکوبی به دیوار! :D از قسمت Blink با میانگین ۹.۸ توی IMDb داره (اولین قسمت با حضور اون فرشته‌ها هست، ولی اون قسمتی نیست که اشاره کردی) تا فلان قسمت با میانگین ۴. ولی به نظرم یه فرصتی بهش بده و ضرری نداره.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,593
نام
Mehrdad
این سیاه پوستا رو یکی باید اینجوری جوابشون بده خیلی دیگه پر رو شدن

View attachment 333076
اون اقای محترم خیلی خوب جواب مجری رو داد،

قبلا راجع بهش خونده بودم، که یکی از مهم ترین دلایل عقب موندگی کشور های Sub-Sahara یعنی بخش جنوبی و غیر مدیترانه ای افریقا، تا مثلا چند قرن پیش، یا اینکه به نسبت جاهای دیگه دنیا فرهنگ سنت ائین خاصی ازشون به جا نمونده، همین وجود صحرای بزرگ یا به عبارتی، شرایط زیست محیطی بوده؛

اینطوری که به دلیل وجود صحرای بزرگ، و غیر قابل گذر بودنش در طول هزاران سال، طوری که عملا مثل یک دیوار بین افریقای شمالی و جنوبی عمل میکرده، تقریبا میشه گفت "هیچ" ارتباط مستمر و همیشگی بین جنوب و شمال (و نتیجتا اروپا و اسیا) وجود نداشته، حتی کشتیرانی هم در دوران باستان (ِیعنی +1500 سال پیش) صرف نمیکرده که بخواد ارتباطی بین تمدن های شمالی و جنوبی ایجاد کنه،

نتیجه این شده جوامعی به شدت منزوی، سنتی، فرو رفته در خود، طوری که حتی ایشون اشاره میکنه، تا قبل ورود اعراب، افریقا حتی یک ائین و فرهنگ شاخص و تنومند و موندگار، نداشته؛ همون مصر هم تحت تاثیر شمال مدیترانه و عربستان یعنی گذرگاه به اسیا بوده،

و در نهایت، تفاوت کشاورزی به همین دلایل زیست محیطی، گویا کشاورزی های اب محور، یعنی اصل کشاورزی برای شکل گیری یک تمدن، در جنوب افریقا به شدت دچار چالش بوده، حتی گویا یک سری از دانه های حیاتی تا سال ها اونجا یافت نمیشده، در عین حال کشت مثلا سیب زمینی جات به شدت اسون بوده، کلا گویا از نظر پروتئین بیشتر غنی بودن، همینم شده فیزیک قویشون...
گویا حتی دامداری هم به شکلی که مثلا در بین النهرین ایران چین اروپا، مرسوم بوده، اونجا وجود نداشته...

خلاصه، اینکه بخش جنوبی افریقا اندردولوپمنت بوده در گذشته، مخصوصا در دوران باستان، گویا فکته و نژادپرستی و خیال نیست، واقعیته، همینم تفاوتش با شمال افریقا که به مدیترانه و عربستان و اسیا راه داشته، رو توضیح میده...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,374
نام
Majid
دوستان سیت کام کمدی خوب چی پیشنهاد میکنید
اینارم دیدم
sienfield - big bang - hymm - the 70S show - friends - office - It's Always Sunny in Philadelphia -

Community -​

Office رو اگه دوس داری Parks and Recreation رو حتما ببین (مال همون سازنده هاس) بنظر من تو همین لیستی که گذاشتی جز بهتریناست.
Arrested Development رو هم 3 فصل اولشو حداقل ببین عالیه بعدش میتونی دراپ کنی :D

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
Office رو اگه دوس داری Parks and Recreation رو حتما ببین (مال همون سازنده هاس) بنظر من تو همین لیستی که گذاشتی جز بهتریناست.
Arrested Development رو هم 3 فصل اولشو حداقل ببین عالیه بعدش میتونی دراپ کنی :D
Arrested Development راستش خیلی وقت پیش دیدمش ولی اصلا یادم نمیادش کامل دیدمش یا نه
Parks and Recreation هم 2 فصل اولش رو دانلود کردم یه 2 قسمت اولش رو دیدم زیاد خوشم نیومدش ولی اگر عین افیس از فصل دوم خوب شه باز خوبه
دوستمون هم که Malcolm in the Middle رو پیشنهاد دادن احتمالا جالب باشه در حد the 70s show باشه خوبه

• Like
Reactions: majidred2011

ROBBIE-WILLIAMS

کاربر سایت
Sep 9, 2007
89
دوستان سیت کام کمدی خوب چی پیشنهاد میکنید
اینارم دیدم
sienfield - big bang - hymm - the 70S show - friends - office - It's Always Sunny in Philadelphia -

Community -​

سلام
تو لیستتون Scrubs رو ندیدم. خاصیت ریواچ بالایی داره و انس خاصی میشه با شخصیت هاش گرفت.
البته 8 فصل ببینید. فصل 9 ام رو فاکتور بگیرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر