Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,674
نام
طاها
بعد از مرگ مشکوک دایانا اسپنسر و دودی الفاید . پدر ثروتمند دودی گفت که این دو نفر به قتل رسیده اند . (احتمالا کار چارلز بوده)

یک فیلم مستند گونه به نام Unlawful Killing پدر دودی ساخته که پرده از راز مرگ فرزندش بر می دارد . کسی لی/نک دانلود اون رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,784
نام
Masoud
فقط امیدوارم ژاپنی حرف بزنن. نصف کیف و حال این مدلا اینکه با اون لحن خفن ژاپنی حرف بزنن
فکر کن با این لباس انگلیسی حرف بزنن :D
من هی میان چند دیقه Blue Eye Samurai میبینم ولی نمیشه انگلیسی تحملش کرد بیخیال میشم.

• Like
Reactions: ce7en44

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,437
نام
Matthew
اسم این بیماری چیه که واقعا فقط میری سمت چیزهای قدیمی و ازشون لذت میبری و خیلی با چیزهای جدید حال نمیکنی؟

بعد از این HIMYM رو برای بار سوم تموم کردم، رفتم Breaking Bad رو برای بار دوم شروع کردم. خیلی وقت بود میخواستم BB رو ببینم، تقریبا از قسمت آخر BCS که پارسال پخش شد، و این عطش رفته رفته با دیدن ویدئو های بیشتر از BB تو اینستا بیشتر
و بیشتر شد تا رسید پریروز.
یادمه همون بار اول که دیدم برام دیالوگ ها جذاب بود، ولی الان بیشتر از قبل دقت میکنم و تک تکشون رو سعی میکنم از دست ندم.

به معنای واقعی کلمه دارم لذت میبرم.

View attachment 320093

پخش 8 اسفند از شبکه FX
میتونه موفقیت جومونگ رو داشته باشه ؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,676
نام
iMAN
جسارت میکنیم ببخشید وسط این سریالای فاخر ، زخم کاری هم نبینید .ببینید وقت تلف کردید مثل من و به قول جیل عزیز ظلم کردید به خودتون...!!! انقد بی سروته انقد کشششششششششششششششششششششششششش الکی...!!!!!!

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
جسارت میکنیم ببخشید وسط این سریالای فاخر ، زخم کاری هم نبینید .ببینید وقت تلف کردید مثل من و به قول جیل عزیز ظلم کردید به خودتون...!!! انقد بی سروته انقد کشششششششششششششششششششششششششش الکی...!!!!!!
شما همون لحظه که تصمیم گرفتی سریال ایرانی ببینی باخت دادی :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,917
نام
شیخ صدرا
اسم این بیماری چیه که واقعا فقط میری سمت چیزهای قدیمی و ازشون لذت میبری و خیلی با چیزهای جدید حال نمیکنی؟

بعد از این HIMYM رو برای بار سوم تموم کردم، رفتم Breaking Bad رو برای بار دوم شروع کردم. خیلی وقت بود میخواستم BB رو ببینم، تقریبا از قسمت آخر BCS که پارسال پخش شد، و این عطش رفته رفته با دیدن ویدئو های بیشتر از BB تو اینستا بیشتر
و بیشتر شد تا رسید پریروز.
یادمه همون بار اول که دیدم برام دیالوگ ها جذاب بود، ولی الان بیشتر از قبل دقت میکنم و تک تکشون رو سعی میکنم از دست ندم.

به معنای واقعی کلمه دارم لذت میبرم.

میتونه موفقیت جومونگ رو داشته باشه ؟

من سالى دو بار سوپرانوز ميبينم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر