hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
دوستان این سریال monarch چطوره خوبه سریالش توی این دو قسمت راضی بودین ازش؟سریال درام توی دنیا گودزیلاس یا هیجانیم داره؟
امروز هر دو قسمتشو دیدم
توی دنیای گودزیلاس و بهش ارجاعاتی هم داده میشه
داستانشم توی گذشته و حال روایت میشه
من توی این دو قسمت راضی بودم

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
طرفداران فرمول یک این مستند

Brawn: The Impossible Formula 1 Story​

رو از دست ندید در مورد سال 2009 و تشکیل تیم brawn gp و Ross Brawn اسطوره ای هست
کیانو ریوز هم به عنوان مجری خیلی خوب کار کرده. به مراتب از اون مزخرفاتی که نت فلیکس تحت عنوان drive to survive پخش میکنه با کیفیتره

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
خب دو قسمت اول سریال فارگو پخش شد و زدیم به بدن :D
شروع خوبی داشت. بنظر رفته رفته جذابتر بشه و حداقل تا اینجا می تونم بگم از فصل قبل بهتر بود

پ.ن: این دختره Juno temple چرا قیافش اینطوری شده؟ قشنگ 180 درجه عوض شده

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
چقد خوب شروع شد این فصل فارگو، اپیزود دومو هنوز ندیدم ولی اپیزود اول خیلی خوب بود بنظرم، دقیقا همون چیزی بود که از فارگو انتظار دارم.
اتمسفر مینسوتایی، اکشن و کرکترای مریض بشدت اغراق شده :D

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
نوای مرغ سحر در سریال A Murder at the End of the World

این سریال داستانی در مورد یک کارآگاه تازه‌کار که در تلاش است معمای قتلی را در مکانی پرت حل کند را روایت می‌کند. داربی هارت کارآگاه تازه‌کاری است که به همراه ۱۱ مهمان دیگر توسط یک میلیاردر دعوت شده‌اند تا در جایی دورافتاده گرد هم جمع شوند.

View attachment VID_20231123_021135_958.mp4

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اگه تونستین، یه سری به سریال انیمیشنی Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix بزنین.

f49d23_23sdd32.jpg

کیفیتش خیلی بالا و شاهکار و اینا نیست، ولی به نظرم کاملاً ارزش ۱۲۰ دقیقه (۶ تا قسمت ۲۰ دقیقه‌ای) رو داره و یکی از دیوانه‌وارترین چیزهایی هست که برای گیمرها ساخته شده. :D شخصیت‌های مختلف یوبی‌سافت توی یه دنیای متفاوت حضور دارن و با تم سایبرپانک، ماجراهای جالبی رو پشت سر می‌ذارن. خشونت و المان‌های استغفراللهی هم زیاده و شخصیت‌ها هم یه جوری طراحی شدن که ربطی به بازی‌ها ندارن و مثلاً از یه قورباغه Assassin با لهجه فرانسوی بامزه تا یه Rayman کاملاً متفاوت و فحاش که مواد هم مصرف می‌کنه توی سریال حضور دارن!
یه عده که نسبت به شخصیت‌ها تعصب دارن، به همین قضایا گیر دادن و به خاطر اینکه سریال فلان شخصیت محبوب‌شون رو فلان‌طور نشون داده اعتراض دارن، ولی به نظرم اتفاقاً این نشون‌دهنده شجاعت یوبی‌سافت بوده که قالب همیشگی شخصیت‌ها رو شکونده و یه تصویر متفاوتی ازشون نشون داده. دنیای سریال هم حالت Canon نداره که بگیم داستان‌های اصلی اون شخصیت‌ها توی بازی‌هاشون خراب شده! یعنی می‌شه به چشم یه دنیای موازی بهش نگاه کرد و لذت برد.
در مجموع تجربه جالب و متفاوتیه و پُر از پیچش‌های داستانی و اتفاقات بامزه بصری و ارجاعات مختلف به دنیای بازی‌های ویدیویی. :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
کسی اینو دیده؟

From Dusk Till Dawn: The Series (TV Series 2014–2016) ⭐ 6.8 | Action, Crime, Fantasy

تموم شده یا کنسل شده؟
فکر کنم کنسل شد . البته من خودم فکر می کردم همون فصل اول کنسل بشه که عجیب بود بیشتر از یک فصل دووم آورد . من اپیزود 1 رو دیدم . این که ایده ی فیلم اصلی رو بسط می داد جالب بود . اما بازیگراش خیلی رو مخ بودن . همین طوری تیک های عصبی جورج کلونی رو مخ هست وای به حال یکی که بخواد اداشو در بیاره

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
فکر کنم کنسل شد . البته من خودم فکر می کردم همون فصل اول کنسل بشه که عجیب بود بیشتر از یک فصل دووم آورد . من اپیزود 1 رو دیدم . این که ایده ی فیلم اصلی رو بسط می داد جالب بود . اما بازیگراش خیلی رو مخ بودن . همین طوری تیک های عصبی جورج کلونی رو مخ هست وای به حال یکی که بخواد اداشو در بیاره
یه ویدیو توی اینستا دیدم جالب بود ولی پس با این حساب بدرد نمیخوره از خیر دانلودش بگذریم

• Like
Reactions: barneysawyer

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر خووبه این مونارک :D قسمت سومش عالی بود. واقعا واسه خیلی از ما که با گودزیلا و دنیاش، بزرگ شدیم‌، این سریال یکی از بهترین اتفاقاس. اصولا تو فیلمایی که با گودزیلا یا هر مانستر دیگه‌ای مربوط میشه، آدما کاملا نقش مزاحم رو ایفا میکنن ولی اینجا به نظرم خوب از پسش بر اومدن و حتی آدماشم میشه تحمل کرد. حالا یه سری داستانای لوس و همیشگی داریم ولی اونقدر نیستن. کیفیت طراحی مانسترها خیلی عالی و چشم‌نوازه. خیلی مشتاقم ببینم به کجا میرسه این سریال. دلم خواست دوباره بشینم تمام فیلماشو ببینم :D

سریال بعدی هم که دیدم The Curse هستش با بازی نیتن فیلدر و اما استون. اگه به Dark/Weird کمدی علاقه دارید قطعا خوشتون میاد. پر است از لحظات معذب کننده و عجیب :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
این مسابقه اسکویید گیم چرا اینقدر نمراتش ترکیده ؟ :D
به جان خودم این اگه شرکت کننده هاش کره ای بودن نمره اش زیر 7 نبود...
لامصب های اورریتد :D
من دیروز 5 قسمت دیدم
واقعا مالی نیس هیجان نداره
اتفاقا یکی توی نظرات نوشته بود باید شرکت کننده هاش کره ای بودن تا جذاب بشه و منم موافقم

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
نوای مرغ سحر در سریال A Murder at the End of the World

این سریال داستانی در مورد یک کارآگاه تازه‌کار که در تلاش است معمای قتلی را در مکانی پرت حل کند را روایت می‌کند. داربی هارت کارآگاه تازه‌کاری است که به همراه ۱۱ مهمان دیگر توسط یک میلیاردر دعوت شده‌اند تا در جایی دورافتاده گرد هم جمع شوند.

View attachment 319482
بر‌ خود می‌بالم.

• Cool
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر