mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,626
نام
Leo Fitz
«گرگ دنیلز» آبی پاکی را ریخت و گفت ریبوت سریال The Office ساخته نمی‌شود.
فعلا که با Upload ـش دلم رو برده :x
اینقدری خوب بود که الان میخوام یکی از بزرگترین حماقت هام رو انجام بدم و برم سراغ Space Force و بهش یه شانس دوباره بدم چون انتظار یک هفته ای سخته واسه Upload !

گذشته از این ها گرگ دنیلز تو سریال جدیدش کلیشه های جنسیتی رو بلکل ترکونده، طوری که اصلا قابل پیش بینی نیست کی به کی علاقه داره...تویستی شده واسه خودش :|

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
مینی سریال shogun بهمن ماه امسال میاد و یکجورایی یاد و خاطره فیلم شاهکار آخرین سامورایی می تونه زنده کند .

فردی خارجی به یک قبیله سامورایی در خلال جنگ داخلی ژاپن می پیوندد .

• Like
Reactions: SΛDrA-HhH

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,828
نام
مهراد
تریلر فصل دوم سریال Reacher فردا منتشر میشه.

پ.ن: فصل اول با اینکه هشت قسمتی بود و چیز خیلی عجیب غریب هم نداشت، ولی کمی برای من وایب سریال بانشی رو میداد. دوست دارم فصل دوم رو هم ببینم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,934
نام
نـــــــویـــــــــد
Amazon Prime یه تنه داره ژانر سوپرهیرویی رو حفظ می‌کنه با Boys, Invincible و Gen V :D

این Gen V خیلی جالب بود. با اینکه من خیلی فن ۲آتیشه‌ی بویز نیستم اما سریال خوب و فانیه واقعا ولی اصلا فکرشو نمیکردم از جن وی خوشم بیاد. خیلی جالب بود و مثل بویز، سکانسای wtf هم کم نداشت :D مشکل اصلیم با شخصیت آندره بود. هم خودش هم بازیگرش. یه جوری بود کلا.

اینم تریلر فصل دوم. فصل اولش خیلی خوب و سرگرم کننده بود. من همینجوری گرفتم ببینمش چون دنبال سریال اکشن بودم. خیلی هم انتظاری نداشتم اما خوش گذشت.

نظرتون در مورد سریال Special Ops Lioness چی بود؟ اونم جالب بود. استرس و هیجان خوبی داشت به نظرم. اون حسی که میخواستن رو خوب منتقل میکردن.

ترمینال لیست هم اکشن خیلی خوبی بود.

این سریالای ساده ولی سرگرم کننده خیلی خوبن کلا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر