jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
سلام
به اخرای سریال ۱۰۰ رسیدم.
دوستان اگه سریال اخرزمانی پایان یافته در سبک جنگ اتمی نابودی کره زمین حمله بیگانه ها یا ماتریکسی سراغ دارید بهم بگید ممنون

• Like
Reactions: Arios 22

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آقا اینجا کسی Foundation رو دنبال می‌کنه؟
می‌خوام ببینم حال و هوای علمی تخیلی سریال چطوریه و لطیف هست یا غلیظ؟ یعنی تقریباً حالت واقع‌گرایانه داره یا دوز فانتزی بالاست و می‌شه جک جونورهای فضایی و این جور چیزها هم توش دید؟ :D
لطفاً توی اسپویلر بنویسین که اگه کسی نخواد بدونه، براش لو نره.
---------------
@m.a.t
حاجی من یه سرچی توی تاپیک کردم، انگار فقط یه پست راجع بهش هست که کار خودته و اتفاقاً قبلاً هم پست رو دیده بودم. :D اگه بقیه قسمت‌ها رو دیدی، اوضاع بهتر می‌شه و از مقوا به پلاستیک تغییر حالت می‌ده یا همون‌طوری می‌مونه؟! :D

• Cool
Reactions: m.a.t

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
می‌خوام ببینم حال و هوای علمی تخیلی سریال چطوریه و لطیف هست یا غلیظ؟ یعنی تقریباً حالت واقع‌گرایانه داره یا دوز فانتزی بالاست و می‌شه جک جونورهای فضایی و این جور چیزها هم توش دید؟ :D
---------------
@m.a.t
حاجی من یه سرچی توی تاپیک کردم، انگار فقط یه پست راجع بهش هست که کار خودته و اتفاقاً قبلاً هم پست رو دیده بودم. :D اگه بقیه قسمت‌ها رو دیدی، اوضاع بهتر می‌شه و از مقوا به پلاستیک تغییر حالت می‌ده یا همون‌طوری می‌مونه؟! :D
دور فانتزی یه سری جاها هم سبکه هم سنگین اما تقریبا سعی میکنن پشت هر چیزی یه منطق بذارن که یه سری جاها جواب نمیده. سریال بر اساس سری کتاب Foundation نوشته Asimov هست اما با خود کتابا خیلی متفاوته. داستانش بخوام در موردش زیاد بگم اسپویل میشه. تنها چیزی که میتونم بگم اینه فقط تم و اسم دنیای کتابارو یدک میکشه
ایلین هم فقط موجدای حیات وحش داخلش هستن، ایلین در حد مس افکت نیست

کلی بخوام بگم سریال خیلی خوبیه. من چندوقت پیش فصل اولو بخاطر هایپ استارفیلد و حضور اوس Jarred Harris دیدم تا گرم بشم و خوب پشمی واسم نذاشت

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
---------------
@m.a.t
من فصل اول رو دیدم و بدم نمیومد. تا تهش مقواست اما چون من به موضوعات تخـ.... چیزه... علمی تخیلی علاقه دارم، تا ته‌اش رو دیدم و فصل دوم رو هم می‌بینم.

من کتابش رو خوندم و فیلم کلا راهش رو از کتاب جدا کرده. انقدر راهش رو جدا کرده که انگار یه چیز دیگه است.
مشکل اصلی مقوا بودنش هم اینه از کتاب جدا شده.

کتاب بنیاد مال آسیموف ـه و آسیموف علمی-تخیلی نویس ـه با دوز علمی بالا و تخیلی کمی کمتر.

چیز خاصی از داستان نمی‌نویسم چون نمی‌تونم برای اسپویل نکردن خودم رو کنترل کنم:D

اما با توجه به چیزی که ازت می‌دونم می‌تونم توصیه کنم که ببینی و احتمالا خوشت بیاد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
دور فانتزی یه سری جاها هم سبکه هم سنگین اما تقریبا سعی میکنن پشت هر چیزی یه منطق بذارن که یه سری جاها جواب نمیده. سریال بر اساس سری کتاب Foundation نوشته Asimov هست اما با خود کتابا خیلی متفاوته. داستانش بخوام در موردش زیاد بگم اسپویل میشه. تنها چیزی که میتونم بگم اینه فقط تم و اسم دنیای کتابارو یدک میکشه
ایلین هم فقط موجدای حیات وحش داخلش هستن، ایلین در حد مس افکت نیست

کلی بخوام بگم سریال خیلی خوبیه. من چندوقت پیش فصل اولو بخاطر هایپ استارفیلد و حضور اوس Jarred Harris دیدم تا گرم بشم و خوب پشمی واسم نذاشت
من فصل اول رو دیدم و بدم نمیومد. تا تهش مقواست اما چون من به موضوعات تخـ.... چیزه... علمی تخیلی علاقه دارم، تا ته‌اش رو دیدم و فصل دوم رو هم می‌بینم.

من کتابش رو خوندم و فیلم کلا راهش رو از کتاب جدا کرده. انقدر راهش رو جدا کرده که انگار یه چیز دیگه است.
مشکل اصلی مقوا بودنش هم اینه از کتاب جدا شده.

کتاب بنیاد مال آسیموف ـه و آسیموف علمی-تخیلی نویس ـه با دوز علمی بالا و تخیلی کمی کمتر.

چیز خاصی از داستان نمی‌نویسم چون نمی‌تونم برای اسپویل نکردن خودم رو کنترل کنم:D

اما با توجه به چیزی که ازت می‌دونم می‌تونم توصیه کنم که ببینی و احتمالا خوشت بیاد.
دمتون گرم، زدم دانلود بشه! :D مثل اینکه فصل دوم از قبلی هم بهتره و حداقل بازخوردهای اولیه‌ش که خیلی جالب بوده!

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera

Dinosaur

کلا هر چیزی که درباره فضاست و به نوعی به آن ربط دارد را باید دید،همه چیز فضاست و فضا همه چیز است.هوایی را که تنفس می کنیم،خاکی را که لمس می کنیم،آبی را که می نوشیم و محیطی را که نظاره گرش هستیم انعکاسی از چرخش بی پایان هستی است،که تمام تار و پود ما را فرا گرفته،جسم همیشه است در ناتوانی و محدودیت،اما ذهن رهاست و همیشه در جستجوی ناشناخته ها خواهد بود.

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
منظورت چه سریالیه که یه قسمتش و دیدی ؟
راجببود solar opposites.پرسیدم درحد ریک و مورتی هم هست یا نه؟ و کسی تا حالا دیدتش که یه نظری بده(چون کارگردان جفتشون یکی بوده و فصل جدید هردوشون داره میاد که مال سولارهمین یک ماه دیگه منتشر میشه).که دوستمون گفت درحد ریک نیست دقیقا ولی به همون اندازه سمیه :D منم یه قسمتش رو دیدم و نظرم دوستمون رو تایید کردم :D . شما هم اگه دنبال یه سریال جذاب و سرگرم کننده هستید حتما برید سراغش یاسر جان

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
دقیقا برعکسِ ریک اند مورتی که زمینی ها هر قسمت میرن یک گوشه از فضا،
سولار آپوزیتز فضایی ها اومدن زمین و ساکن شدن
اصلا به این موضوع دقت نکرده بودم=D>
نه جدا دمت گرم. اگه کپی رایت نداره حرفت با اجازت منم اگه خواستم فرق ریک و مورتی با سولار آپوزیتز رو بگم ، از این جملت استفاده کنم.خیلی شیوا و سرراست بود:D
نیگا ولی جدی جدی من عاشق بیان نکات این چنینی هستم.آدم بعضی وقتا با این که یه چیزایی جلوش چشمش هستن ولی یا نمیبینتشون یا نمیتونه درست توصیفشون کنه.
anyway ... دمت گرم. شبم رو ساختی با این توضیحت;))8->

• Like
Reactions: ar-15

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ببینیم بوید جدید چی‌کار می‌کنه.

این سری دیگه کاراکتر اسمش بوید نیست . بازیگرش بویده :)) . البته کلا بازیگر خوبیه و قبلا تو لوگان و سندمن رول منفی رو خوب بازی کرد . اما کار سختی داره چون در هر حال با کاراکتر جذاب بوید کرادر و بازی عالی والتون گاگینز مقایسه میشه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
دارم The Last Man on Earth رو می بینم...سوای ازینکه خیلی خوب و خنده داره از یه چیزی واقعا اذیت میشم!
سریال بین 2015 و 2018 پخش شده و داستان درمورد بازمانده های یه بیماری همه گیر که تقریبا بیشتر جمعیت دنیا رو کشته هست.
سال شیوع بیماری تو سریال 2020 ـه :| :| :| :| :| :| :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر