mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
نمی دونم چرا فیلم و سریال های آسیای شرقی اصلا نمیگیره منو...
صورتا همه سرد...هیچ حسی به آدم منتقل نمیشه!
Alice in Borderland اگه اروپایی یا آمریکایی بود مطمئنا جزو سریال های محبوبم میشد.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
سلام
این چند وقت اگه نت یاری کنه و بتونم یوتیـوبـ برم، معمولا تو صفحه اول یکی دو تا کلیپ چند ثانیه‌ای از Community پیشنهاد می‌ده.
به نظرم سه فصل اول این سریال، با دوران اوج و بهترین‌های ساینفلد و آفیس قابل مقایسه و رقابته.

image (27) - Copy.jpg

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
نمی دونم چرا فیلم و سریال های آسیای شرقی اصلا نمیگیره منو...
صورتا همه سرد...هیچ حسی به آدم منتقل نمیشه!
Alice in Borderland اگه اروپایی یا آمریکایی بود مطمئنا جزو سریال های محبوبم میشد.
داش بهشون عادت نداری وگرنه برای ما که خیلی خوبه حتی دربعضی مواقع بهتر از هالیوودیا :)

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
سلام
این چند وقت اگه نت یاری کنه و بتونم یوتیـوبـ برم، معمولا تو صفحه اول یکی دو تا کلیپ چند ثانیه‌ای از Community پیشنهاد می‌ده.
به نظرم سه فصل اول این سریال، با دوران اوج و بهترین‌های ساینفلد و آفیس قابل مقایسه و رقابته.

View attachment 281211
شما که گفتی قابل مقایسه، من چند لول میرم بالاتر و میگم:
rsz_1img_20230111_014934_239.jpg
:D حالا این که نظر شخصیه منه ولی شاید یجورایی سریال مورد علاقمه و هر دو سه ماه یه بار خود سریال و ویدیوهای یوتیوب مربوط بهش که سیو کردم رو تماشا میکنم. کلا کارکترها و بازیگراش خیلی برام جذابیت دارن.
فقط امیدوارم فیلمش رو هم خوب در بیارن، ظاهرا تابستون فیلمبرداریش شروع میشه.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
تعجبه اینجا اسمی از کالیفرنیکیشن نیست :D
آقا بشینید اینو ببینید داستان آنچنانی نداره ولی خدایی خوش ساخت و ته خندس
اصلا ترکیب هنک مودی و چارلی یه چیز عجیبیه =))
سریال هایی توی این مایه ها چی سراغ دارید؟
اخ اخ گفتی، من حقیقتا این سریال های فان امریکایی(یا هرجایی) رو حتی یک قسمت هم نمیتونم تحمل کنم، اما کلیفرونیکیشن رو از همون اوایل که اومد تا حالا شاید 3 بار دیده باشم... واقعا خفنه و حس خیلی خوبی بهم میداد... دیگه یادم اوردی و کاری کردی دانلود کنم و دوباره ببینم :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام

View attachment 281211
حیف واقعا اگه اینقد تیم بازیگریش بهم نمیریخت و نویسندگیشم افت نمیکرد الان میرفت جز تاپ طنزای تاریخ، واقعا کار متفاوت و جالبی بود.
الانم که گفتی دیشب خبر زدن چند ماه دیگه فیلمبرداری فیلمش شروع میشه، اکثر بازیگرا هستن غیر بازیگر پیرس که همون زمانم با سریال به مشکل خورده بودو احتمالا برا فیلمم نمیاد، Donold Glover و بازیگر شرلی هم تایید نشدن هنوز (که اگه برنگردن اون حس کامیونیتی رو نمیده مخصوصا بدون Troy and Abed)

خلاصه بازم Six Seasons and a Movie به حقیقت پیوست در هر صورت :x :D

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
هنوز که هنوزه رو دست نداره لامصب
یه چند تا سکانس داره که تا ابد از ذهن من یکی فراموش نمیشه
فقط دور افتخار زدن چارلی به خاطر ..... صد تا ک.... :D
واییییییییییی فقط از سکانسی که پسر هنگ میگه من هنوز با...کره ام بعد شب تولدش هنک با یه جن....ده سورپرایزش میکنه =))=))
افرین :D

مثلا خفن ترین چیزی که من یادمه، نیمه های سیزن 3 بود، الان رفتم ریکپش رو دیدم همچی یادم اومد :D همون اپیزود بود(8) که قرار بود به مناسبت اخرین استریپ اون دوست استریپر هنک(جکی بود اسمش فکر کنم) پارتی کنن، که میکنن و صبح وقتی همگی هنگوور از خواب پا میشند و هنک هر گوشه کنار خونه یک دختر زیبا و نیکد میبینه (:D) ناگهان زنگ در به صدا درمیاد و هنک میبینه یکی از همکاراش تو دانشگاه که باهم در رابطه هستند اومده پشت در :D بعد که میارتش تو و میرند تو اشپزخونه دختره که خبر نداره تو خونه چه خبره (:D) به هنک میگه "من تورو به عنوان چیزی که هستی پذیرفتم" (:D)

در همین حین وقتی دوست هنک (جیل؟!) پشت هم در حال حرف های عاشقانه زدنه، هنک با اون ریلکسیشن خاصش که به نظرم باید در اکادمی تدریس شه (:D) بهش میگه "قهوه میزنی؟" و دختره میگه "نه" و همچنان به حرفای مثلا جدیش ادامه میده :D هنک هم انگار نه انگار دختره داره حرف های جدی میزنه در ادامه باز میگه "چای چطور؟ Tea??" :D

بعد از این با اومدن یک مهمون جدید بازم وضعیت وخیم تر میشه، اون یکی همکارش که همچنین با هنک در رابطه است هم میاد پشت در:D هنک جیل رو میفرسته تو یکی از اتاق های خونه، مهمون جدید که فکر کنم شوهرش جز رئیس های کالج بود هم به هنک میگه "به شوهرم خبر دادم که با تو بهش خیانت کردم" , در همین حین چارلی با یک شورت از یکی از اتاق ها میاد بیرون و تو خونه رژه میره و در واقع معلوم میشه دیشب تو خونه چه خبر بوده :D و البته کار اینجا هم به اتمام نمیرسه و در ادامه شوهر این همکار هنک و همچنین بکا هم میان خونه و در نهایت همه چی لو میره :D اخرشم طبق معمول هنک با یک تریپ مثلا من خیلی پشیمونم در عین بیخیالی، به سین جیم های بکا جواب میده :D

عاشق این ربدوشامبرشم بودم :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
=)) =)) =)) =))
عالی بود این سکانس
الان که گفتی اومد جلو چشمم
حالا یه چیز جالب تر یادم اومد
کارن و زن چارلی بی‌خبر بر میگردن خونه حالا همزمان هنک و چارلی با جن.....ده رو تخت تری سام =))=))یعنی دل درد گرفتم سر اون سکانس
منم یک یاداوری دیگه میکنم اما اخری که اسپم نشه :D

"خودتو خسته نکن، اگه تا حالا نیومده، یعنی دیگه نمیاد"

: )))))))))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این Andor قوی ترین کار استار وارزی دیزنی از نظر فنی بود بنظرم، هنوز Mandalorian کار دوس داشتنی تریه بنظرم اما این چون خیلی از صحنه ها تو محیط فیلمبرداری شده بود خیلی حس واقعی تری میداد نسبت به مثلا مندو که اکثر کارو انداخته بودن رو دوش اون اسکرین های بزرگ استدیو، امیدوارم فصل جدیدش که اینقد طول دادن به همین سبک Andor بسازن.

این ویدئو خیلی خوب توضیح میده:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر