Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
مون نایت و هیلو چ روز هایی پخش میشن؟
کاش اینا هم همه اپیزود ها رو میدادن بیرون خیالمون راحت بشه نگاه کنیم :D

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
خوب اینجا میگن که برای ساخت سریال، بازی ها رو نگاه نکردن و سعی کردن مستقل بمونن. معنیش لزوما این نیست که بازی نکردن کلا.‌ سریال یه جوریه که آدم حس می‌کنه کسایی که ساختنش حسابی با حال و هوای بازی آشنا بودن. این رو هم بگم که من فقط اپیزود ۱ رو دیدم!

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
:(
1648985615895.png
استلا هریس، بازیگر و کمدین پیشکسوت امریکایی در سن ۹۳ سالگی درگذشت. او سابقه بازی را در فیلم روزی روزگاری در امریکا و سریال Seinfeld را داشت و به‌عنوان صداپیشه‌ی شخصیت خانم سیب‌زمینی در انیمیشن‌های داستان اسباب‌بازی همکاری کرده بود.

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
:(
View attachment 251016
استلا هریس، بازیگر و کمدین پیشکسوت امریکایی در سن ۹۳ سالگی درگذشت. او سابقه بازی را در فیلم روزی روزگاری در امریکا و سریال Seinfeld را داشت و به‌عنوان صداپیشه‌ی شخصیت خانم سیب‌زمینی در انیمیشن‌های داستان اسباب‌بازی همکاری کرده بود.
جورج یتیم شد😪

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
امروز اتفاقی پست مترجم کتابهای Wheel of Time (آقای مافی) رو دیدم.
در مورد یکسری انیمیشن کوتاه که نکات کلیدی داستان قبل از سریال بازگو میکنه.
کلی گشتم پیدا نکردم، آخر دیدم یکی 2نفر خودشون تو یوتوب آپلود کردن.

دانلود کردم و دیدم و لعنت فرستادم به آمازون که چرا اینهارو در دسترس ملت نزاشته واصلا تبلیغ خوبی روش انجام نشده ، واقعا خاک تو سرش.
اگه ندیدین برین ببینین، کل سریال یک طرف، این 20 دقیقه یک طرف واقعا.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
سلام
ببخشید دوست عزیز میگم لینکی،چیزی سراغ نداری که یه خلاصه از سریال باشه واسه یادآوری فصل های قبل!؟
از بس فاصله افتاد بین این فصل و فصل های قبل خیلی چیزاش از یادم رفته!

نمی دانم که اپیزودهای فصول قبلی سریال را نگه می داری یا پس از نگاه کردن، سریع پاک می کنی. معمولا سریال های AMC، در قسمت اول هر فصل ، یک آنچه گذشت مفصل از اتفاقات قبلی را نشان می دهند.

پ.ن: فاصله زمانی BCS از فصل پنجم تا ششم تنها یک و نیم سال است؛ این عدد در مقابل وقفه زمانی Stranger Things یک جوک محسوب می شود.

• Like
Reactions: atzoriha

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
نمی دانم که اپیزودهای فصول قبلی سریال را نگه می داری یا پس از نگاه کردن، سریع پاک می کنی. معمولا سریال های AMC، در قسمت اول هر فصل ، یک آنچه گذشت مفصل از اتفاقات قبلی را نشان می دهند.

پ.ن: فاصله زمانی BCS از فصل پنجم تا ششم تنها یک و نیم سال است؛ این عدد در مقابل وقفه زمانی Stranger Things یک جوک محسوب می شود.
نه متاسفانه پاک کردم،منظورم یه چیزی شبیه اون فیلم 25 لحظه ی به یاد ماندنی سریال گیم آف ترونز قبل از اومدن فصل ۸ بود،گفتم شاید واسه اینم یه همچین چیزی ساخته باشن...!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
نه متاسفانه پاک کردم،منظورم یه چیزی شبیه اون فیلم 25 لحظه ی به یاد ماندنی سریال گیم آف ترونز قبل از اومدن فصل ۸ بود،گفتم شاید واسه اینم یه همچین چیزی ساخته باشن...!

• Like
Reactions: atzoriha

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر