barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من تا فصل دوم دیدم. زیرنویس خیلی خوبی نداشت و اینکه یه احمقی برام انتهاش رو اسپویل کرد کلا پاکش کردم.
سریال اصولا از اون دست کارها نیست که توش کلیف هنگر مهم باشه . یعنی یک جورایی ته ذهن همه ما وقتی داریم یک اثر گنگستری می بینیم همچین پایانی تو ذهنمون به عنوان دیفالت هست . برای همین به نظرم صرف این که میدونید آخرش چی میشه از سریال نگذرید . چون سیر حوادث تو این پنج فصل ارزش دیدن داره . ولی خب بحث زیرنویس واقعا مهمه . البته فکر می کنم زیرنویس مناسب ازش موجود باشه چون اون موقع که من دیدم زیرنویس خوبی داشت
خود من به نظرم بوردواک بیشتر از این که کلیت داستانش مهم باشه اون فضاسازی و روابط بین کاراکتر ها و البته بازی عالی استیو بوشمی اون رو دیدنی کرده .حیف که فرصت اش نیست و به اندازه کافی سریال شاهکار ندیده دارم وگرنه بدم نمی اومد دوباره بشینم ببینمش

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
The Queen’s Gambit رو هم بلاخره تموم کردم و میتونم بگم واسه عاشقان شطرنج عین یک رویاس این مینی سریال
بقول الکساندر آلخین شطرنج ترکیبی از علم وهنره و هرکس وارد این بازی بشه وتا حدی مورد مقبول باهاش آشنا بشه اعتراف خواهد کرد که چقدر زیباس!
شخصا وقتی هنوز مدرسه نمیرفتم(اوایل دهه 90) بنا به دلایلی با اسامی از جمله کاسپاروف حسابی آشنا بودم، و در حال حاضر فقط تاسف میخورم که چرا دنبال نکردم
اینایی که تو دهه ی چهارم (و یا بالاتر) زندگیشون هستن حتما به یاد دارن که اون زمان خلاف محسوب میشد!:D(میگفتن قماره و...)
عین دستگاه ویدیو که وقتی نوار VHS از اینور اونور گیر میوردیم تو مشمای مشکی و هزار سوراخ قایم میکردیم که جابه جاش کنیم:D
به هرحال سریال شدیدا پسندم بود
به شکل عجیبی حین مسابقاتِ حساسش هیجانی میشدم و تا مرز طپش قلب میرفتم!
انگار که میخوام یکی از باس های سولزبورن رو دیفیت کنم!:D
از نقاط قوت سریال یکی بازی بی نظیر و واقع گرایانه ی آنا تیلور و دیگری موسیقیش بود
توی سریال فرق یک بازیکن آماتور که برای دل خودش بازی‌ میکنه رو با یه سری بازیکن حرفه‌ای و صاحب سبک به درستی نشون دادن
شطرنج بازهای حرفه ایی دارای توانایی ذهنی وحشتناکین به شکلی که همه حرکات یک بازی را تا زمانی که پیر میشن هم در خاطرشون باقی میمونه(حرکت به حرکت و بدون اشتباه!!)
واسه همین میدیدم که زمان هایی که بازی به تعویق میفتاد به راحتی توی خلوت خودشون تمام حرکات رو مرور میکردن تا واسه ادامه ی کار اماده باشن
از اواسط مینی سریال دایم آرزو داشتم که بت برگرده به اون یتیم خونه و با مستر شیبل رودرو بشه؛ کلا حس خیلی خوبی نسبت به این شخص داشتم
اون سکانس که بت بلاخره برگشت به یتیم خونه و تو زیر زمینو نگاه اندخت و در ادامه با بریده جراید روبه رو شد و با دیدن عکس خودش در کنار شیبل خیلی احساساتی شدم( والبته تأثیر عمیقی هم روی خود بت گذاشت)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این هارلی کوئین رو بدون هیچ انتظاری شروع کردم و واقعاً تا حد خوبی لذت بردم.:D یه سری قسمتای مسخره داشت ولی کلاً جالب بود. جالبیش اینجا بود که من از هارلی کوئین هیچ وقت اونقدر خوشم نمیومد/نمیاد. ولی این کست دورش خیلی بامزه بودن.:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,933
نام
نـــــــویـــــــــد
این هارلی کوئین رو بدون هیچ انتظاری شروع کردم و واقعاً تا حد خوبی لذت بردم.:D یه سری قسمتای مسخره داشت ولی کلاً جالب بود. جالبیش اینجا بود که من از هارلی کوئین هیچ وقت اونقدر خوشم نمیومد/نمیاد. ولی این کست دورش خیلی بامزه بودن.:D

با شناختی که ازت دارم احتمالا گیر الکی بدی بهش ولی در کل به شدت خوب و فان و با کیفیت ساختنش :D دقیقا شخصیتای دور و برش خیلی خفن طراحی شدن و به شخصه اولین بار اینجا باهاشون آشنا شدم. یکی از یکی نخاله‌تر. من خودم از یک‌یک قسمتاش لذت بردم و شدیدا منتظر فصل بعدیشم

• Like
Reactions: Daedalus

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
سلام
قسمت نهم فصل دو warrior یکی از بهترین اپیزود هایی بود که تو این سالها دیدم!
فصل دومش به نسبت فصل اول خیلی بهتر بود، قسمت 9 که دیگه اوجش بود
قبل شروع این سریال انتظار یه سریال بزن بزن الکی چینی رو داشتم ولی واقعا خوب داره پیش میره، روایت نژادپرستی که تو سریال نشون میده دردناکه و در عین حال به نظرم هر دو طرف هم حق دارند
اگه خودمون اینطور رفتار نکرده باشیم ولی به چشم دیدیم با یه سری که از یه کشور خاصی میان چه طور رفتار میکنند (هنوزم همینه)

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
دوستان بیزحمت یه چند تا مینی سریال خوب معرفی میکنید ؟ من این مینی سری ها رو قبلا دیدم خوشم اومد queen's gambit , defending jacob, cheronobyl, band of brothers, godless.

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
دوستان بیزحمت یه چند تا مینی سریال خوب معرفی میکنید ؟ من این مینی سری ها رو قبلا دیدم خوشم اومد queen's gambit , defending jacob, cheronobyl, band of brothers, godless.
غیر از اونایی که نوشتی، بشدت خودم با اینام حال کردم:
11.22.63
bleak house
night manager
pacific رو ندیدم ولی احتمالا خوبه. نبرد آمریکا-ژاپن WW2

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,933
نام
نـــــــویـــــــــد
سریال پوآرو شروع کردم هنوزم خیلی خیلی خوبه و میچسبه. تا حالا زبان اصلی ندیده بودمش چقدر خوبه :D البته نمیشه منکر دوبله‌ی خیلی خیلی خوبش شد زمانی که از شبکه ۱ میدیدیش اگه اشتباه نکنم اما در هر صورت زبان اصلی یه چیز دیگس. وسواس عجیب غریبش و اون آخرش که تمام پازل‌هارو کنار هم میچینه و توضیح میده چی به چیه و از همه مهمتر سیبیل همیشه تر و تمیزش :D از موزیکشم که نیاز نیس چیزی بگم. از موسیقی‌های ماندگاره. کلا خیلی حس خوبی میده فضای سریال و شخصیتاش و اون سادگی دوس داشتنیش

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام

سریال Vikings رو خیلی بهم پیشنهاد داده بودن
این چند روز تصمیم گرفتم ببینم، دو فصلش رو دیدم، به نظر من اونقدر سریال قوی نیست که اینقدر افتاده سر زبون ها؟! من اینطوری فکر میکنم یا شما هم همچین حسی داشتید؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,514
نام
سپهر

Generation kill
The Pacific
the prisoner
gracepoint
mad dogs
the cornor
show me a hero
unbelievable
harper island
the night of
good lord bird
shots fired
too old to die young
the slap us
maniac
the plot against america
the little drummer girl

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,520
این یادم رفت
generation war
آلمانیه، من چندسال پیش دیدم و خوش ساخت بود.

• Love
Reactions: pxc33

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
با شناختی که ازت دارم احتمالا گیر الکی بدی بهش ولی در کل به شدت خوب و فان و با کیفیت ساختنش :D دقیقا شخصیتای دور و برش خیلی خفن طراحی شدن و به شخصه اولین بار اینجا باهاشون آشنا شدم. یکی از یکی نخاله‌تر. من خودم از یک‌یک قسمتاش لذت بردم و شدیدا منتظر فصل بعدیشم
نه من کل دو سیزن رو دیدم چند وقت پیش. نه اتفاقاً، چون انتظارم کم بود خیلی هم لذت بردم. یه خرده یه سری جاها زیادی اجی بود ولی کلاً خوب بود.:D

• Like
Reactions: NaViiDii

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,365
سلام

سریال Vikings رو خیلی بهم پیشنهاد داده بودن
این چند روز تصمیم گرفتم ببینم، دو فصلش رو دیدم، به نظر من اونقدر سریال قوی نیست که اینقدر افتاده سر زبون ها؟! من اینطوری فکر میکنم یا شما هم همچین حسی داشتید؟
سریال خوبیه ولی موافقم زیادی بزرگش کردن
البته خودم از دیدنش لذت بردم ولی این نیم فصل اول از فصل آخر خیلی ضعیف بود طوری که با دور تند تمومش کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر