sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
Henry Cavill was the first person The Witcher showrunner met with for the role of Geralt.
8-|
کار عجله‌ای چرا آخه؟ دو تا تست می‌گرفتن شاید یه بازیگر جدید و خفن کشف میشد.
نمردیم و مفهوم بچه سوسول رو هم فهمیدیم :| طرف خودش گیمره و گفته که گرالت رو خیلی دوست داره و با ویچر کلی حال کرده و دوست داره جا شخصیت گرالت بازی کنه همه جوره هم به این نقش میخوره بعدم حالا جدای اینا همینکه بازیگر اسمی اووردن خودش نشون میده اهمیت زیادی برا سریال قائل ـه نتفلیکس چه بسا اگه تر نزنن سرش گات لول براش خرج کنه ! به جای این گیر دادنا دعا کنید عوامل سریال مثل ادم افتباس کنن نشه مثل هزار و یک مثال دیگه :|
در مورد علاقه به سوپرمن هم همین حرفا رو زده بود ولی جدای از اینکه تو فیلمهای ضعیفی نقش سوپرمن رو داشته، خودش هم خیلی دل به کار نمیده و از مصاحبه‌هاش هم معلومه. این کلاً دنبال اینه که تو پروژه های اسمی باشه. واسه بتمن نولان و توایلایت و کلی فیلم اینجوری تست داده بوده. هدفش یه زمانی فقط چهره شدن بوده، حالا اگه روحیه‌ش تغییری کرده باشه رو من نمی‌دونم.
سخت بشه چیزی مثل گات ازش درآورد، مثلاً تو اپیکترین جنگ توی کتابها، هیچ کدوم از شخصیتهای اصلی نیستن! یا خفن‌ترین جنگی که گرالت و همراهانش توش شرکت دارن، کاملاً اتفاقی توش مشارکت می‌کنن. کلاً با وجود عشق و علاقه سپکافسکی به افسانه های آرتوری یه فاز خاص خودش رو داره و تمهای خاص اروپای شرقی واقعاً ویژه‌ش کرده. دو تا کتاب اول که کاملاً ورژن خاصی از افسانه های شاه و پریانی شناخته شده‌ست. یه سری موضوعات امروزیتر هم توش داره که ممکنه به مذاق خیلیا خوش نیاد.
حالا بقیه رو کست کنن ببینیم دنیا دست کیه. انتخاب بازیگر نقش Ciri از همه چیز مهمتره، هم باید قیافه داشته باشه و هم بازیگر خیلی خوبی باشه. نیاز به گسترۀ بزرگی از توانایی بازیگری داره نقش Ciri.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
اپیزود 7 فصل اول WestWorld به معنای واقعی محشر و سورپرایز کننده بود.

با وجود اینکه من تمامی فرضیه ها و نقد های هر قسمتی که میبینم رو میخونم و تا الان خیلی از اونها تو ذهنم جای سوال باز کرده بودند، یکیشون هم میزبان بودن برنارد بود، اما با دیدن
برگه ساختش، تا چند ثانیه دهنم باز موند. جالبه اول اپیزود هم نشون میده که خواب پسرش رو میبینه و یه سری دیالوگ و اتفاقاتی که بازم شک کردم، شاید البته شک بی مورد بود :D

آنتونی هاپکینز واقعا خداست.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,519
نام
سپهر
چند روز پیش یکی از کاربران Reddit، پست عجیب و شوکه آوری را منتشر کرد که این پست خیلی سریع پس از دو سه ساعت از Reddit از مقامات بالا پاک شد! این پست این بود که سریالی در ژانر Football Sport در حال ساخت می باشد..... و این گونه نوشته بود : Simon Pegg+Martin Freeman+Football+Premier League=TV Series (شایعه هست؟!)

The Demon King

کاربر سایت
Jan 13, 2015
17
اقا به نظر شما اول سریال Friends رو ببینم یا how i met your mother???:-??
میدونم فرندز بهتره اما خیلی جاها دیدم ملت میگن از وقتی فرندزو دیدن دیگه کمدی ای به دلشون نمیشینه من میخوام از هر دو لذت ببرم

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
در ادامه گند کاری های سریالی نتفلیکس:))

36px_f4e4d965-8ef4-4ce2-b32d-2ab5b6a2e446.jpeg

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
این اپیزود جدیدا سانی زیاد جالب نبود. نقش فرنک کمتر شده. بلاخره چارلی و ویترس به هم رسیدن برای یک مدت کوناه حتی رضایت بخش بود اما خوب شد که به همشون زدن.

بچه ها نظرتون در مورد ادونچرز آو شرلاک هولمز چیه؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
این اپیزود جدیدا سانی زیاد جالب نبود. نقش فرنک کمتر شده. بلاخره چارلی و ویترس به هم رسیدن برای یک مدت کوناه حتی رضایت بخش بود اما خوب شد که به همشون زدن.

بچه ها نظرتون در مورد ادونچرز آو شرلاک هولمز چیه؟
من وست ورلد رو هفته پیش دقیقا شروع کردم، از قضا Adventures of Sherlock Holmes رو هم شروع کردم، تا قسمت 4 دیدم و باید بگم اونم سریال خیلی زیبایی هست.
من خودم کلا عاشق شخصیت شرلوک هستم، کم و بیش داستان هاشم خوندم، ماجراهای شرلوک هم جزء آثار فاخر دارنده این برچسب هست.
من که لذت بردم، منتها من زیرنویس بقیه قسمت هاشو نداشتم، نتمم قطع بود، بخاطر همین وست ورلد رو که زیرنویساش آماده داشتم از قبل، شروع کردم.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر