ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
چـــــــقدر این امیلیا کلارک بد بازی میکنه. مخصوصا جاهایی که کلوز آپ ازش میگیرن یا باید با cgi بازی کنه. واقعا بعد از 5 سیزن هنوز بازیش برا من غیر قابل تحمله

صحنه اخرش که سوار اژدها شد رفت خیلی خوب بود. همه هم مثل ماست نگاه کردن. منطق در حد برنامه کودک

آخرین ویرایش:

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد

عه هشت که قشنگ تر بود !!!(حالا همه نگین چرا ساز مخالف میزنی !! ) من تو این قسمت تو هر سکانس انتظار داشتم یکی بمیره خو !!! یا گفتم اون زنیکه ی افعی جیمی رو تو اتاق میکشه ! یا دنریس و افرادش کلااا قتل عام میشن !
:|فقط زورشون به اون دختر بچه رسیده بود !!! خداییش با صحنه ی کشتن اون وایت واکر توسط جان با شمشیر خودش تو قسمت 8 بیشتر حال کردم تا اژدها سواریه این دنریس ! نمیدونم چرا ازش لجم میگیره ! مثلا فک کن این اژدهاها رو میدادن به جا اسنو :dولی خب ! این قسمت از نظر بار داستانی خیلی بهتر بود :x

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
قشنگ اون صحنه ای که دنریس میخواد با دروگون ارتباط برقرار کنه رو تو کتاب یادم اومد سریال هم خوب درآورده بود اما به زیبایی کتاب نشد ، تو کتاب دنریس قرار بود بترسه اژدهاش بهش حمله می کنه اما دنریس شلاق برمیداره و دروگون رو میزنه با شلاق صحنه سازی که تو کتاب بود خیلی بیشتر تو دلم موند تا سریال، تو کتاب با خوندن همون جمله ها میفهمیدم چقدر داره دنریس با ترسش مقابله می کنه قیافه خودش رو از تو چشمان دروگون میبینه و شرمگین میشه که چرا اینقدر ترسیده و شجاعانه شلاق رو برمیداره و اژدها رو تحت کنترل در میاره ! با خوندن همین قسمت ها فهمیدم اژدها همون نفس بوده که باهاش مقابله کرد و تحت کنترل خودش درآورد .
اما با دیدن سریال نمیتونستم همچین نتیجه ای بگیرم
در نتیجه پیامی که جورج مارتین منتقل می کنه خیلی گیرا تر و بهتر بود
هر کس خواست pm بده اون پاراگرافی که دنریس با دروگون روبرو میشه رو براش بفرستم
جورج مارتین در مورد سریال و کتاب گفته بود مثل اثر پروانه ای تغیرات سریال نسبت به کتاب بیشتر و بیشتر شد
هردو از جاده های مختلف میرن اما یک جا تموم میشن. به نظر من که جاده ی که با کتاب به آخر میرسه به مراتب بهتر از سریال بود
اگه واقعاً فن این سریال هستید فصل 6 رو بدون اینکه کتاب بعدی رو نخونده باشین نبینین لذتی که با خوندن کتاباش همراه بود با سریال قابل مقایسه نیست

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
What a goddamn pile of a horsesh*t

GOT S05E09 و تفاوت با کتاب
رسما گند زدن به شخصیت Stannis... تو کتاب اصلا چنین اتفاقی نمی افته. زن و بچه Stannis تو Castle Black هستن و هنوز زنده ـن.

کدوم احمقی این تصمیم رو گرفته؟رسما گند زد به یکی از بهترین شخصیت های سریال

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
stannis the an*us :|
من خودم طرفدار استنیس بودم و میگفتم که the rightful king و .. .هست،ولی با این اپیزود... :|

تنها آدم خوبی که مونده Jon هست که اونم شمال هستش و Wall رو نگه میداره و فکر نکنم اصلا بره سمت جنوب و پایتخت :|
میمونه دنریس،طرفدارش نبودم ولی با این اوضاع تنها ادم "نسبتا" درستی هست که میتونه روی iron throne بشینه.
#TeamDany :|
+

57183980809205645572.jpg
+

What a goddamn pile of a horsesh*t

GOT S05E09 و تفاوت با کتاب
رسما گند زدن به شخصیت Stannis... تو کتاب اصلا چنین اتفاقی نمی افته. زن و بچه Stannis تو Castle Black هستن و هنوز زنده ـن.
به نظرم توی کتاب ششم بازم شیرین کشته/سوزونده میشه :|
ولی پیش بینی میکنم فرق داشته باشه و ملیساندره و مادرش بدون اینکه استنیس بفهمه قربانیش کنن :| :d
+
فان فکت: 90% چیزایی که من پیش بینی میکنم اشتباه هست :)

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
استدلال سازنده سریال درباره مرگ شیرین :|
گفته چرا ملت الان براشون مهم شده در حالی که استنیس از فصل 2 آدم‌های مختلفی رو زنده تو آتیش میسوزونده و این حرکت قراره مثلا برابری ارزش جون انسان‌ها رو نشون بده /:)
"It’s like a two-tiered system," he said. "If a superhero knocks over a building and there are 5,000 people in the building that we can presume are now dead, does it matter? Because they’re not people we know. But if one dog we like gets run over by a car, it’s the worst thing we’ve ever seen.

"I totally understand where that visceral reaction comes from. I have that same reaction. There’s also something shitty about that. So instead of saying, ‘How could you do this to somebody you know and care about?’ maybe when it’s happening to somebody we don’t know so well, maybe then it should hit us all a bit harder."

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
مادر دنریس ارلیا مارتل ـه ؟ خواهر اوبرین ؟ اگه هست یا کلا با مارتل ها نسبت داره چرا سمت اونا نمی ره ؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سریال های ماه رمضان امسال از فاجعه ترین سریال های پخش شده در ماه رمضان سال های پیشه
یک اندک امیدی به پایتخت 4 هست که امیدوارم با توجه به مشکلات پیش اومده خرابش نکنن
بقیه سریال ها کلا مرخض ان

به یاد دورانی که رضا عطاران برای ماه رمضون ها سریال می ساخت ، به یاد سیروس گرجستانی که ماه رمضون ها رو توی اون دوران با بازی اون می شناختیم

کلا به یاد صدا سیما قدیم :)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
این قسمت GOT برای کسانی که گلایه داشتن "چند تا شخصیت نمیمیرن جیگرمون حال بیاد" فک کنم حال داد.
آخه یک شخصیت درست و حسابی رو میکشتن یک چیزی نه یکی رو بکشن که با احساسات ملت بازی بشه:| دختر بچه به اون معصومی رو زدن کشتن موقعی که داد میزد احساساتی شده بودم :| :D قشنگ هم بازی کرد توی اون صحنه باز بدتر آدم دلش میسوخت :((
**** You Stannis :(( گرچه من استنیس نه قبلا دوس داشتم نه الان :| فرقی به حالم نکرد!

و یک نکته دیگه:
مگه اینا نیومده بودن دنریسو بکشن؟ دنریس یک ساعت رفته بود تو کف دراگونش احساس غرور بهش دست میداد اینا به جای اینکه دنریسو بزنن همش به اژدها ـه نیزه پرت میکردن :|
بعد موقعی که میخواست پرواز کنه هنوز دور محوطه پر دشمن بود بعدش که پرید دیگه کسی نبود به تیریون و درگو و بقیه حمله کنه :|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,175
نام
∂αнмα
و یک نکته دیگه:
مگه اینا نیومده بودن دنریسو بکشن؟ دنریس یک ساعت رفته بود تو کف دراگونش احساس غرور بهش دست میداد اینا به جای اینکه دنریسو بزنن همش به اژدها ـه نیزه پرت میکردن :|
بعد موقعی که میخواست پرواز کنه هنوز دور محوطه پر دشمن بود بعدش که پرید دیگه کسی نبود به تیریون و درگو و بقیه حمله کنه :|
کلا به غیر از قسمت 8 بقیه قسمتا یاد و خاطر سریال مختارنامه رو برامون زنده کرده :x:d
دیگه مثل روز برام روشنه که ملت لح لح میزنن برا کشت کشتار داخل سریال :| این قسمت هیچی نداشت به غیر از اون قسمت شیرین بقیه صحنه ها مفتشون هم گرون بود :|

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آره صحنه ی اژدها سواری خیلی بیخود و حس پرده ی سبز پشت سر خیلی تابلو بود. از کارگردان اپیزود 8 این قسمت خیلی بعید بود

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
سکانس کشتن دختر استنیس با اینکه خیلی حس بدی میداد به آدم اما واقعا سکانس تاثیرگذاری بود.تو کتاب بود یا نبود مهم نیست چون به نظرم روند داستانی همچین چیزی میطلبید و راستشو بخواین من یکی خوشمم اومد از این حرکت:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر