king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
امشبم که جاده قدیم ورژن ایرانی هنک رو نشون داد:))
ولی خب جالبه . چه ماهایی که BB رو دیدیم چه اونایی که ندیدن
چند قست قبل اینکه این سیروسه وارد داستان بشه ، موزیک BB بعضی جاها بک گراند سریال بود که تا قبلش دلیلشو نفهمیده بودم .
خیال کردم اینم مثه بقیه برنامه های ایران با یه موزیکی حال کرده ، گذاشته توش:>

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
خیلی هوس کردم این جاده قدیمو از نزدیک ببینم :D دیشب دیدمش!
انتظار داشتم موقع دیدن سریال احساس حقارت بهم دست بده و کلا بهم بر بخوره که همچین چیزی ساختن ولی بر عکس هر تیکه که این والتر ببخشید سیروس بود اگه اشتباه نکنم (:D) میومد من میمردم از خنده از بس شبیه خود والتر درست شده، فک کن کل قسمتای BB میومد جلو چشمم باز با این چرت و پرتا قاطی میشد یک چیز تخیلی از اون ور در میومد =))

در کل شخصیتش کامل والتره بدون کم و کاست و جسی هم که هست! تنها فرقی که من دیدم این بود که پلیسه بجای اینکه باجناقش باشه برادر زنشه :D :D

آخرین ویرایش:

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستان
لطفا چنتا سریال خوب معرفی کنید.ترجیحاتموم شده باشن یا چند فصلشون اومده باشه حداقل!
سریالایی که دیدم بریکینگ بد.فارگو.بیگ بنگ تعوری. اینارو کامل دیدم. اررو چن قسمت دیدم جالب نبود برام -_-سریالای ابرقهرمانی خوشم نمیاد. جاده قدیم هم در حال دیدنم D:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
قسمت خوبی بود ولی خیلی راحت از روی اسم اپیزود میشد کلش رو حدس زد ناراحت کننده ترین صحنه این قسمت قربانی کردن دختر استانیس توسط ملیساندرا بود
اون 15 دقیقه آخر هم تقریبا قابل پیش بینی بود قسمت خوبی بود ولی نه در حد و اندازه های قسمت های 9 فصل های قبل

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
اقا کسی کلا Salem رو نمیبینه ؟! :-/ قسمت های اول تا 6 فصل اول زیاد جذابیت نداره ! اما از قسمت 7 به بعد خیلی خوب میشه !!! حداقل جوری که یه شب نشستم پنج تا قسمت پشت سر هم دیدم چون داستانش جذاب شده بود .:d

من همه رو یه جا دانلود کردم چند وقت پیش تا قسمت 9 فصل 2 . کسی نمیدونه کی به کی پخش میشه ؟؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اقا کسی کلا Salem رو نمیبینه ؟! :-/ قسمت های اول تا 6 فصل اول زیاد جذابیت نداره ! اما از قسمت 7 به بعد خیلی خوب میشه !!! حداقل جوری که یه شب نشستم پنج تا قسمت پشت سر هم دیدم چون داستانش جذاب شده بود .:d

من همه رو یه جا دانلود کردم چند وقت پیش تا قسمت 9 فصل 2 . کسی نمیدونه کی به کی پخش میشه ؟؟

یکشنبه یا دوشنبه پخش میشه. سریال جالبی هست. فصل 2 به نسبت فصل 1 خیلی بهتره الان هم خیلی جذاب شده

موسیقی تیتراژش هم که کار منسون حرف نداره :x

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
دقیقا هم حسیم :d
ولی قسمت نه فصل قبل واقعا نفس گیر بود
اخر این قسمت خوب بود

بین قسمت 9 ها مال فصل دو نبرد بلک واتر از همه بهتر بود :D

نظرم اصلا راجع به استنیس عوض شد مرتیکه اشغال ... رمزی بگیره تیکه تیکش کن عوضی رو ...

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
خدایی الان جنگ بین رمزی و اتسنیس بین بدترین بدترین و بدترین. احمق قسمت قبلش می گفت نه دخترمه و اینا 2 تا اسباش مردن نظرش عوض شد.

بهترین اتفاق اینه که رمزی استنیس و بکشه King Crow بیاد رمزیو بکشه:dدر کل این حجت الاقرمزی عجب روباهیه:))

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
خدای من
بعد 5 سال انتظار به آرزوم رسیدم
دنریس و اژدها سواری
محشر بود
این مرگ ها متعدد سریال باعث شده آدم هر نبرد و حتی هر سکانس معمولی رو به شدت با دقت نگاه کنه و کاملا استرس تمام وجودشو فرا بگیره ، تیریون دیگه چشم دیدن هیچ نبردی و نداشت بیچاره از قیافش معلوم بود حال ـش:yawn:
جا داره به استنیس هم یه اشاره ای کنم ، که دخترشو زنده سوزی کرد ... ری*ه ایشون ، دیگه حرفی ندارم مِن بابش بزنم
آریا هم داستانش خوب بود از قسمت قبل بهتر بود ، منتظر یه انتقام آبدار ـم
جیمی هم که ، من همش قلبم تو دهنم بود این زن ـه نیاد جیمی ـو با یه خنجر مخفی ـی چیزی نفله کنه ، خوبه هیچیش نشد
جان اسنو هم با اون قسمت طوفانی قبل ، اصن نباید نشونش میدادن ، همین که نشون دادن خدا رو شکر کنیم : D عظمت ازش میباره اصن
برگردیم به میرین ، نبرد ها عالی بودن ، خود اژدها عالی بود و مشخصه که هنوز بالغ نشده کامل ، آخر اپیزود هم که دنریس summon کرد دروگون ـشو(؟) و ما همه در کف : D
تیریون بیشتر همه : D
تنها چیزی که ناراحتم کرد این بود که این اپیزود لیاقت داشتن جلوه های ویژه بهتری بود ، زشته قسمت نهم اونم بعد از یه قسمت فوق العاده خفن و سینمایی همچنی جلوه های ویژه ای داشته باشه ، تناسب نداشت این دو اپیزود از این نظر
ولی بازم من راضیم ، چه کنیم دیگه همینم تو تی وی از سرمون زیاده
امیدوارم قسمت آخر این فصل هم مثل قسمت آخر فصل قبلش پر از شوک و اتفاقات محشر باشه ، قسمت 10 فصل قبل واقعا عالی بود...
خب میرسیم به بخش نمره ، ککه دنریس و دروگون ـش به تنهایی 10 رو از آن خودشون کردن: d
10/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
الان تازه نشستم قسمت 8 ـه GoT ـو دیدم :|
اینقدر روند داستان توی 6 قسمت اول آروم بود که دیگه رسما حسش نمیومد قسمت بعدو ببینم، قسمت 7 خیلی خوب بود ولی دیگه بعد از قسمت 8 کل 7 قسمت قبلی میره کنار.

در حد یک فیلم سینمایی محتوا داشت و همینطور جلوه های ویژه خارق العاده بود واقعا لذت بردم :| جز Top 5 اپیزودای کل سریال بود بنظرم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر