hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
مادر دنریس ارلیا مارتل ـه ؟ خواهر اوبرین ؟ اگه هست یا کلا با مارتل ها نسبت داره چرا سمت اونا نمی ره ؟

نه دوست عزیز الیا مارتل همسر ریگار برادر دنریس بود.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
و یک نکته دیگه:
مگه اینا نیومده بودن دنریسو بکشن؟ دنریس یک ساعت رفته بود تو کف دراگونش احساس غرور بهش دست میداد اینا به جای اینکه دنریسو بزنن همش به اژدها ـه نیزه پرت میکردن :|
بعد موقعی که میخواست پرواز کنه هنوز دور محوطه پر دشمن بود بعدش که پرید دیگه کسی نبود به تیریون و درگو و بقیه حمله کنه :|

يعني صحنه هاي دنريس هر روز داره جك تر ميشه جالب بود 50 نفر دور خودش و تيريون و جوراه و اون يارو رو گرفته بودند به جاي اينكه يه جا حمله كنند دونه دونه ميومدند كه بميرند صحنه اي كه اژدها اومد كه ديگه جك تر بود وسط جنگ n نفر محاصرشون كردند دنريس چشم در چشم اژدها كسي هم به چپش نيست دنريس رو بزنه همه ايستادند اين صحنه فوق احساسي :-& رو تماشا مي كنند
سريال امام علي كه 20 سال پيش ساخته شد صحنه هاي جنگش خيلي بهتر فيلم برداري شده بود
فصل پنجم گات حسابي آب رو قطع كرده يعني اگه قسمت هشتم رو جدا كني بقيش مفت گرون بود

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
ما رو بگو که الکی داشتیم طرفدار Stannis میشدیم! :| توی کل سریال از نظر "تشنه قدرت بودن" کسی به گرد پاش نمیرسه. :|
دخترک اژدهاسوار هم که بالاخره به آرزوش رسید! 8-| البته با اینکه حالم ازش بهم میخوره، ولی صحنه بدی نبود. فقط میتونست بهتر از این هم باشه. اون بندگان خدا این همه سیخ و نیزه زدن توی اژدها، ولی دخترک که سوار اژدها شد و دو ساعت داشت روی اژدها وول میخورد، یه نیزه پرت نکردن توی شکمش! :| بعدش هم که همچین عاشقانه با اژدها در افق محو شد که دلم برای همراهانش که اون پایین مونده بودن سوخت! :D
------
2 نفر بودن که اگه درست یادم باشه یه ارتباطاتی با این خدای نور و روشنایی و اینا داشتن. :D یکی ـشون حالت درویش مانند داشت و اون یکی هم میمرد و زنده میشد! چی به سرشون اومد؟ یادم نیست آخرین بار کجا بودن.
الآن سرچ کردم، مثل اینکه اسم طرف Beric Dondarrion بود. ولی آدم میترسه یه کم توی صفحه ـش بچرخه تا کل آمار کاراکتر و نحوه مرگ و فلان و چنان لو بره. :|

درباره قسمت بعد از نقطه چین که سوال کردی ، یه سری اتفاقات باحال و خفن برای اون دو نفر و گروهشون میفته که قرار هیچوقت تو سریال بهش پرداخته شه!
اگه هم کتابو نخوندی و میخوای اسپویل نشه چیزی برات ، توصیه میکنم تو اینترنت نگردی که یکی از سوپرایزهای کل کتاب رو از دست میدی!

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
امار بیننده های هانیبال هم اومد. 0.7 adults
پایین ترین امار بیننده بین پریمیر سه فصل ( مساوی با فصل قبل ). دراکولا هم رو 0.7 بود و کنسل شد... (هرچند هزینه های دراکولا بالاتر بود) تو فصل جوایز هم که کسی تحویلش نمیگیره. همون آمازون و نتفلیکس بیان برش دارن راحت شیم.

واقعا؟این چ وضعشه دیگه؟

بعد میگن که مخاطب «خودش» انحناهای زنانه و روابط احساسی فرومایه میطلبه،همینان که سلیقه ها و افکار ملت رو جهت میدن،انقدر بهت نشون میدن،انــقدر بهت نشون میدن تا که آخرش بهشون ببندی دل،از اون به بعدش دیگه رسانه‌ـه که میده بهت شکل.مگرنه یک انسان صفر کیلومتر که شستشو نداده باشه رو بیاری امکان نداره به این چیزا واکنش نشون بده،چون انسان در ذات و نهادش به سمت هنر و طبیعت کشیده میشه نه از این دست خزعبلات.

اصلا اینا دیو رو هم بکنن فرشته حرف‌بزن نیستی که،اولش که یه سری به همین دیو دل میبندن و طرفدار پیدا میکنه،دومش که یکی میاد میگه به افکار و سلیقه هم باید احترام گذاشت،سومش هم یکی بیاد بگه که آقا این دیوه،یهو یک آدم بسیار معمولی لباس سوپرمن روشنفکری رو میپوشه با مشت در هوا میاد رو صورت طرف که «دیو بودن رو شما تعیین میکنی؟».و در این مرحله دیو رسما تبدیل به فرشته میشه.

اگه زیاد گفتم و یه کمم زدم تو حاشیه ببخشید دیگه، عقده شده بود برام،آمار هانیبال رو که دیدم این عقده سرریز شد :D البته من آدم امیدواریم همیشه و عقیده دارم بدی هیچوقت به طور کامل پیروز نمیشه،واسه همینه که ما FX داریم :D

اینا همه نظر منه البته :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,829
نام
وحید
من نمیدونم از یه سریال چه انتظاری میشه داشت به نظرم عالی بوده تا الان
نکنه انتظار داشتین پیتر جکسون رو برای 1 دقیقه جلوه های ویژه دروگون بیارن چند میلیون دلار هم بهش بدن اسماگ بده تحویل؟
جلوه های ویژه این سریال تا همینجاش هم یه سروگردن از تمام سریالهای تا به امروز بالاتر بوده
قبلا هم گفتم بزرگترین مشکل بچه هایی که الان با سریال حال نمیکنن اینه که رفتن کتاب رو خوندن و الان دیگه براشون جذابیتی نداره
مثل اینه که نتیجه و گلهای یه فوتبال رو از اخبار ورزشی ببینی بعد بخوای بری 90 دقیقه شو رو نگاه کنی خب معلومه هیچ جذابیتی نداره
من به شخصه خیلی کم یه سریال رو دنبال میکنم چون وقتشو ندارم و فقط سریالهای امتیاز بالا رو میبینم ولی انصافا این سریال لولش خیلی بالاست

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
نکنه انتظار داشتین پیتر جکسون رو برای 1 دقیقه جلوه های ویژه دروگون بیارن چند میلیون دلار هم بهش بدن اسماگ بده تحویل؟
جلوه های ویژه این سریال تا همینجاش هم یه سروگردن از تمام سریالهای تا به امروز بالاتر بوده
قبلا هم گفتم بزرگترین مشکل بچه هایی که الان با سریال حال نمیکنن اینه که رفتن کتاب رو خوندن و الان دیگه براشون جذابیتی نداره
مثل اینه که نتیجه و گلهای یه فوتبال رو از اخبار ورزشی ببینی بعد بخوای بری 90 دقیقه شو رو نگاه کنی خب معلومه هیچ جذابیتی نداره
من به شخصه خیلی کم یه سریال رو دنبال میکنم چون وقتشو ندارم و فقط سریالهای امتیاز بالا رو میبینم ولی انصافا این سریال لولش خیلی بالاست
مشکلی که الان بچه ها دارن در موردش حرف میزنن اصلا جلوه های ویژه نیست! جلوه های ویژه اکثر جاها فوق العادس و حرف نداره واسه یک سریال.
اما قضیه سر روند داستانی هست، خداییش این 2-3 قسمت آخری رو بزاری کنار توی 6 قسمت اول روند داستان اینقدر کنده که هیچ اتفاق خاصی نمیوفته که بعد یک دفعه قسمت 8 پخش میشه و همه خر کیف میشن و اینطوری صدا میکنه :| جدی الان میتونم کل داستان 6 قسمتو برات توی دو خط با تمام جزئیات شرح بدم :D
این بحث آخری هم:
بیشتر در مورد همین صحنه پر از باگ آخر این قسمت بود که هیچ جوره نمیشه دلیل منطقی واسش آورد :D قشنگ آدمو یاد مختار نامه و ... مینداخت اون تیکش :D
جلوه های ویژه بنظرم خیلی هم خوب بود اما اینکه همه عین بز نگاه دنریس کنن و از آخرم بجای اینکه اصل کاری که دنریس باشه رو بزنن بیان دراگونو بزنن خداییش خیلی مسخرس :|
من خودم با این 2 قسمت آخر به شکل وحشتناکی حال کردم ولی این تیکه آخرو نمیشه کاریش کرد خداییش :D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
منطق و جلوه های ویژه دو تا چیز جدا هستن،شیوه جنگ های GOT خیلی وقت ها بی منطق و مسخره است(به جز قسمت 8)،اونم برای یکی از عظیم ترین سریال های تلویزیون
جدای از اون،جلوه های وِیژه هم بعضی جاها بیش از حد افت می کنه(قسمت 5 و 9) بعضی جاها هم بیش از حد می ره بالا(قسمت 8)

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,829
نام
وحید
مشکلی که الان بچه ها دارن در موردش حرف میزنن اصلا جلوه های ویژه نیست! جلوه های ویژه اکثر جاها فوق العادس و حرف نداره واسه یک سریال.
اما قضیه سر روند داستانی هست، خداییش این 2-3 قسمت آخری رو بزاری کنار توی 6 قسمت اول روند داستان اینقدر کنده که هیچ اتفاق خاصی نمیوفته که بعد یک دفعه قسمت 8 پخش میشه و همه خر کیف میشن و اینطوری صدا میکنه :| جدی الان میتونم کل داستان 6 قسمتو برات توی دو خط با تمام جزئیات شرح بدم :D
این بحث آخری هم:
بیشتر در مورد همین صحنه پر از باگ آخر این قسمت بود که هیچ جوره نمیشه دلیل منطقی واسش آورد :D قشنگ آدمو یاد مختار نامه و ... مینداخت اون تیکش :D
جلوه های ویژه بنظرم خیلی هم خوب بود اما اینکه همه عین بز نگاه دنریس کنن و از آخرم بجای اینکه اصل کاری که دنریس باشه رو بزنن بیان دراگونو بزنن خداییش خیلی مسخرس :|
من خودم با این 2 قسمت آخر به شکل وحشتناکی حال کردم ولی این تیکه آخرو نمیشه کاریش کرد خداییش :D
بالاخره که نمیشه تو هر قسمت یکی رو بکشن تا مردم حال کنن(چون اخرش دیگه کسی نمیمونه)البته این فصل اخر با حذف یکی دیگه از بزرگان به مقداری از بازی های سیاسی جذابش کم شده
کلا تمام فصلهای این سریال همین بوده همیشه چند قسمت اخر جذاب بوده

- - -ویرایش - - -

منطق و جلوه های ویژه دو تا چیز جدا هستن،شیوه جنگ های GOT خیلی وقت ها بی منطق و مسخره است(به جز قسمت 8)،اونم برای یکی از عظیم ترین سریال های تلویزیون
جدای از اون،جلوه های وِیژه هم بعضی جاها بیش از حد افت می کنه(قسمت 5 و 9) بعضی جاها هم بیش از حد می ره بالا(قسمت 8)
به نظرم یکم سختگیری زیاد شده در قبال این سریال
سریال با فیلم سینمایی خیلی فرق میکنه از همه نظر چه از نظر بودجه و چه از نظر خوب از کار درومدن
سریال هر قسمتش عین یه فیلم سینمایی هست ولی بودجه اش 1/10 یه فیلم با همون موضوع نیست بنابراین نمیشه خرده گرفت
در مورد جنگهاش به نظرم تا الان خوب بوده تنها موردی که زیاد دوست نداشتم جنگ این فصل جیمی لنیستر بود اونم اونقدری که میگن بد نبود

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
امیلیا کلارک واقعا بازیگر بی استعداد و بدیه، جوری که سکانسهای مربوط به ماجراهای دنریس رو فقط تحمل میکنم. همین الان کلی بازیگر بهتر(حتی از نظر ظاهری هم بیشتر شبیه به دنریس تو کتاب) میتونم اسم ببرم که به مراتب میتونستن بازیگر مناسب تری واسه این نقش باشن.
واقعا موندم تو این گندی که تو شخصیت استنیس زدن! بابا به خدا استنیس مرد بزرگیه. :( :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
امیلیا کلارک واقعا بازیگر بی استعداد و بدیه، جوری که سکانسهای مربوط به ماجراهای دنریس رو فقط تحمل میکنم. همین الان کلی بازیگر بهتر(حتی از نظر ظاهری هم بیشتر شبیه به دنریس تو کتاب) میتونم اسم ببرم که به مراتب میتونستن بازیگر مناسب تری واسه این نقش باشن.
واقعا موندم تو این گندی که تو شخصیت استنیس زدن! بابا به خدا استنیس مرد بزرگیه. :( :D

اتفاقا به نظر من امیلیا کلارک با این بازیگری ضعیفش قشنگ به نقش دنی میخوره :D خود دنی یه دختر نوجوان لوس و بی تجربه ـست که دست رو هرچی میذاره گند میزنه توش

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
اگر کسی اینجا iZombie می بینه می شه به من بگه این سریال بالاخره ترسناکه یا کمدی اه؟
سبک ترسناک و کمدی کلا یک مدل سبک جداگونس :D یعنی هم چیزای ترسناک مثل زامبی و اینا داره و در عین حال با این چیزای ترسناک صحنه های فانم توش هست!
خیلی فیلم و سریال این شکلی هست :D

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
سبک ترسناک و کمدی کلا یک مدل سبک جداگونس :D یعنی هم چیزای ترسناک مثل زامبی و اینا داره و در عین حال با این چیزای ترسناک صحنه های فانم توش هست!
خیلی فیلم و سریال این شکلی هست :D

یعنی الان من این رو ببینم می ترسم یا می خندم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر