ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
چرا ایرانی ها همیشه دوست دارن بزرگتر از سنشون حرکت کنن؟ چرا نمیخوایم قبول کنیم که ماها خودمون هم و سن و سال کسانی مثل کاراکتر های Vampire Diaries و یا حتی Twilight هستیم؟
مشکل بر میگرده به محیط و فرهنگ ایرانی که اجازه نمیده ماها تو سن خودمون زندگی کنیم و همیشه چندین سال از سن خودمون پیشی گرفتیم
محیط و فرهنگ ایرانی دیگه چیه ؟ :d لابد ریتینگ این فیلم و سریال های تین ایجری رو هم ایرانی های بی فرهنگ انقد کشیدن پایین ؟ :d
ببین فرمولش اینه :
سریال تین ایجری = مخاطب تین ایجر + درصد کمی از بزرگسالان
معمولا کسی سریال تین ایجری دوست نداره چون دلش نمی خواد خودش رو جای یه نوجوون 17 18 ساله بذاره که مشکلاتش جوش صورت و bully های مدرسه اس :d
Vampire Diaries هم اصلا تین ایجری حساب نمیشه. اون درام/رومنس آبکی هست :d
سریال تین ایجری یعنی glee ، The o.c , The Hard Times of RJ Berger , 90210 , Gossip Girl

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
محیط و فرهنگ ایرانی دیگه چیه ؟ :d لابد ریتینگ این فیلم و سریال های تین ایجری رو هم ایرانی های بی فرهنگ انقد کشیدن پایین ؟ :d
ببین فرمولش اینه :
سریال تین ایجری = مخاطب تین ایجر + درصد کمی از بزرگسالان
معمولا کسی سریال تین ایجری دوست نداره چون دلش نمی خواد خودش رو جای یه نوجوون 17 18 ساله بذاره که مشکلاتش جوش صورت و bully های مدرسه اس :d
Vampire Diaries هم اصلا تین ایجری حساب نمیشه. اون درام/رومنس آبکی هست :d
سریال تین ایجری یعنی glee ، The o.c , The Hard Times of RJ Berger , 90210 , Gossip Girl
این 90210 و Gossip Girl فاجعه هست :D بقیه رو ندیدم :D یعنی این 90210 که دیگه کلا اصله تینیجری هست :D

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
مشکل از سمت تو نیست. همه ماها اینجوری هستیم. میگم که من خودم هم قبلا اینطوری بودم. مشکل بر میگرده به محیط و فرهنگ ایرانی که اجازه نمیده ماها تو سن خودمون زندگی کنیم و همیشه چندین سال از سن خودمون پیشی گرفتیم. من خودمم همینجوری بودم و البته یه ذره هم هستم هنوز. اما این اواخر سعی کردم این قانون بی مورد رو بشکنم. میخوام تو سن خودم زندگی کنم و ازش لذت ببرم. حداقل به واسطه این سریال ها و فیلم هایی که میبینیم. چون عملا لذت بردن از برهه زمانی و سنی، تو ایران غیر ممکنه.
یعنی ادم باید از این ات اشغالا نگاه کنه تا تو سن خودش زندگی کنه ؟
من خودم تمامه کتابا Twilight رو خوندم . TVD رو هم کامل نگاه کردم اما خداوکیلی جز اشغال چیزی نیستن. بحث تینیجری و این حرفا نیست. خو وقتی میشه harry Potter خوند چرا Twilight ?
وقتی میشه Community دید چرا وقتمون رو پا TVD حروم کنیم ؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
چون سلیقه ی مردم باهم فرق می کنه.دیدن هیچ سریالی گناه نیست.
به جز jersey shore

و teen mom

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
خب من پویا خان گناه کردم Jersy shore میبینم :D آره ؟؟؟
کلا BIG FAN OF PUALY D :D سریال فانیه تو ماهواره هر از گاهی قسمتاشو میبینم ولی دنلود نمیکنم :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی ادم باید از این ات اشغالا نگاه کنه تا تو سن خودش زندگی کنه ؟
من خودم تمامه کتابا Twilight رو خوندم . TVD رو هم کامل نگاه کردم اما خداوکیلی جز اشغال چیزی نیستن. بحث تینیجری و این حرفا نیست. خو وقتی میشه harry Potter خوند چرا Twilight ?
چون Community آشغال و مزخرفه. هر وقت میبینم میخوام یه سر برم دستشویی استفراغ کنم برگردم بیام /:)

ماها درست بشو نیستیم.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من قسمت جدید GOT رو دانلود کردم این نسخه رو : Game.of.Thrones.S02E06.REPACK.720p.HDTV.x264-2HD
ولی کیفیتش خیلی پایین تر از قسمتهای قبلی که 720P دانلود کردم هست . اشکال از فایل هست ؟ واسه شما هم اینجوریه اگه این ورژن رو دانلود کردین ؟
در ضمن تو قسمتای قبلی اصلا حین پخش سریال لوگوی HBO نمیومد ولی اینجا تو این نسخه پایین صفحه نوشته HBO canada :(( (یک و نیم گیگ رو بر باد دادم ؟ )

اصلا چه کاریه حتما 720 بگیری آخه Uploader که Encode کرده گند زده!
آخه GOT گناهه HD نبینیش :D (بابا تو سایت نوشته بود نسخه 720 معمولی بعضی جاهاش خرابه Repack رو دانلود کنید .)

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من قسمت جدید GOT رو دانلود کردم این نسخه رو : Game.of.Thrones.S02E06.REPACK.720p.HDTV.x264-2HD
ولی کیفیتش خیلی پایین تر از قسمتهای قبلی که 720P دانلود کردم هست . اشکال از فایل هست ؟ واسه شما هم اینجوریه اگه این ورژن رو دانلود کردین ؟
در ضمن تو قسمتای قبلی اصلا حین پخش سریال لوگوی HBO نمیومد ولی اینجا تو این نسخه پایین صفحه نوشته HBO canada :(( (یک و نیم گیگ رو بر باد دادم ؟ )
اشتباهت اونجا بوده که Repack دانلود کردی. نسخه اصلی اسمش اینه. game.of.thrones.s02e06.720p.hdtv.x264-2hd

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اشتباهت اونجا بوده که Repack دانلود کردی. نسخه اصلی اسمش اینه. game.of.thrones.s02e06.720p.hdtv.x264-2hd

59744813148424491019.jpg

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
دوستانی که 720p دانلود میکنن (مخصوصا از تورنــت) هیچوقت سر صبحی و با عجله دانلود نکنن. معمولا گاهی سر صبحی فایل های کیفیت پایین و حتی فیک پیدا میشه، ولی تا ظهر از روی ریت ها و کامنت ها میشه فهمید که کیفیت فایل مطمئن هستش یا نه. خوده من سریال هام رو به جای صبح ظهر یا عصر میزارم دانلود بشه و تا به امروز هم هیچ فایل فیک یا کیفیت پایینی به پستم نخورده.

قسمت ششم GOT ای هم که 720p زدم واس دانلود همونیه که فردین گفت و 1.5 گیگ حجمشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر