Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
کلا روی هم بخوایم حساب کنیم این فصل چیزهای "من در آوردی" زیاد داشت نسبت به فصل اول، که به کتاب وفادارتر بود.

ghost

Dany کلا همیشه همینطوریه، شخصیت فوق العاده زر زرویی داره، حالم ازش بهم میخوره.
اون عکس هم هرکی ندیده باشه فکر میکنه اون جمله رو Jon گفته :))

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
یه سوال اسپویلی گنده کتاب:D
این که میگن jon snow پسر ریگار تارگرین و لیانا استارکه راسته؟
این یکی از فرضیه های اصلیه منه :D استارک ها شدیدا شرافت واسشون مهمه، من که فکر نمیکنم ند به زنش خیانت میکرد. فرضیه من اینه که ریگار و یا حالا یکی از تارگرین ها و فوقش یکی دیگه به لیانا تجاوز میکنه و لیانا هم برای اینکه شرافتش از بین نره موقع مرگش (تو کتاب اشاره شده که لینا و ند قبل از مرگ لیانا با همدیگه حرف میزنن) از ند درخواست میکنه که بگه جان حرام زاده اون هستش.

پ.ن: تا جایی که من میدونم تا الان هر چیزی در مورد جان گفته شده فرضیه هستش و تو جلد های 3-4-5 هم چیزی در موردش گفته نشده. ولی اگه کسی میدونه والدین جان کیا هستن لطفا اگه هم گفت با یه اسپویل آلرت گنده بگه :D، مرسی.

میگن که مارتین به تیم سازنده ی سریال نکته های اصلی داستان رو در مورد 2 تا جلد بعدی گفته، تا اگه خدایی نکرده زبونم لال فوت کرد تیم سازنده سریال بتونه داستان رو تا آخر پیش ببره. دست گلش واقعا درد ننه من خیلی نگران این موضوع بودم :D

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کلا روی هم بخوایم حساب کنیم این فصل چیزهای "من در آوردی" زیاد داشت نسبت به فصل اول، که به کتاب وفادارتر بود.

[/SPOILER]

بابا بیخیال کتاب بشین دیگه . تو هر پست در مورد این سریال به کتاب اشاره میشه دیگه بسه تورو خدا هم اسپویل میشه هم دیگه شورش در میاد . اگه میخاین فتوکپی کتاب باشه پس برین همون کتابو بخونین دیگه :D

پ.ن : اونایی که کتابو خوندن واقعا دارن گند میزنن به لذت ما از این سریال )x نمونش : will this sh!t ever gonna be "good" again ? آخه این ینی چی ؟ فهمیدیم شما خیلی سطح بالایی کتابا رو مو به مو خوندی و... ولمون کن دیگه .
کلا همه تلاش میکنن بحث در مورد این سریال رو بکشن به کتاب و آینده سریال . نوشته شده episode 6 بعد آدم اسوپل رو باز میکنه تا وارد بحث در مورد اپیزود 6 بشه میبینه کلا در مورد آینده و کتاب نوشته شده و فقط اسمش اپیزود 6 هست .

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من موندم چرا اینجور میکنین بشینین سریالتونو ببینین لذت ببرین چه لزومی داره خودتونو اذیت کنین حالا . نگا کنین ببینین کارگردان چی از اب در میاره در پایان سریال نقدی چیزیم داشتین برا خودتون بیان کنین اینجوری خیلی خیلی بهتره تا هر قسمت بیایینو خودتونو عذاب بدین که .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
یه سوال اسپویلی گنده کتاب:biggrin1:
خدا لعنتتت کنه :D
نوشته شده episode 6 بعد آدم اسوپل رو باز میکنه تا وارد بحث در مورد اپیزود 6 بشه میبینه کلا در مورد آینده و کتاب نوشته شده و فقط اسمش اپیزود 6 هست .
هروقت همچین چیزی رو دیدید ، گزارش بدید .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
سلام

خدا لعنتتت کنه :D

هروقت همچین چیزی رو دیدید ، گزارش بدید .

دیگه پستا قدیمی شده گزارش نیکنم .پرهام اگه نیگا کنی همه پستا در مورد این سریال شده مقایسه هر قسمت با کتاب و جمله هایی مثل " اه بابا چرا اینجوری ساختن ؟ کتاب که اینجوری نیست " " تو کتاب اینجوری میشه تو سریال چرا اینجوری شد " " کتاب سوم رو هم میخان تو این فصل وارد کنن " " چرا فلان شخصیت که تو کتاب آدم بده هست اینجا خوب هست ؟ " ینی عملا بحث کردن در مورد سریال Game of Thrones تو این تاپیک غیر ممکن شده ینی هرکس اگه کتابو نخونده بخاد وارد بحث در مورد این سریال بشه سریال واسش زهر مار میشه .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
دیگه پستا قدیمی شده گزارش نیکنم .پرهام اگه نیگا کنی همه پستا در مورد این سریال شده مقایسه هر قسمت با کتاب و جمله هایی مثل " اه بابا چرا اینجوری ساختن ؟ کتاب که اینجوری نیست " " تو کتاب اینجوری میشه تو سریال چرا اینجوری شد " " کتاب سوم رو هم میخان تو این فصل وارد کنن " " چرا فلان شخصیت که تو کتاب آدم بده هست اینجا خوب هست ؟ " ینی عملا بحث کردن در مورد سریال Game of Thrones تو این تاپیک غیر ممکن شده .
خوب وقتی سریالش اقتباسی از کتابه ، اونم کتابی به اون قوی ای ، طبیعیه که دائماً مقایسه بشه با کتاب . ولی باید تو اسپویلر باشه و بالاش هم بنویسن که مربوط به کتابه .

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
بهترین سکانس های اپیزود آخر GoT :
jmw3a3p9ivfdqyauudqm.gif
hz7itvdp78ey2mzjc4qd.gif

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
کتاب سوم رو هم میخان تو این فصل وارد کنن
این کجاش سریالو اسپویل میکنه؟
" چرا فلان شخصیت که تو کتاب آدم بده هست اینجا خوب هست ؟ "
اینو قبلش نوشتم کسایی که کتاب خوندن وا کنن!

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من یه پیشنهاد دارم :
بچه هایی که می خوان در مورد Game of Thrones صحبت (و می دونن دارن درباره چی حرف می زنن) برن (یا بیان چون خودمم عضو هستم) تو کلوبش و با زدن یه تاپیک با عنوان مثلا "مقایسه کتاب با سریال" خیلی راحت بحث کنن که دیگه مثل اینجا کسی نیاد کولی بازی و ننه من غریبم بازی در بیاره
==
revolution_cast.jpg

پایلوت Revolution از J.J. Abrams و Eric Kripke رو NBC برای سیزن بعدی ورداشت و ما رو بسیار خوشحال کرد با این کارش
داستانش در مورد آینده ایه که توش به طور کلی هیچ نوعی از انرژی و سوخت وجود نداره
بازیگراش هم مهمتریناش جیانکارلو اسپوزیتو (تو Once Upon a Time کاملا بلااستفاده موند) و دیوید لیونز هستن
کارگردان پایلوتش هم Jon Favreau بوده
امیدوارم که سریال هم خوب باشه هم جذاب که مخاطب به اندازه کافی جذب کنه که ما هی نگران کنسل شدنش نباشیم

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من یه پیشنهاد دارم :
بچه هایی که می خوان در مورد Game of Thrones صحبت (و می دونن دارن درباره چی حرف می زنن) برن (یا بیان چون خودمم عضو هستم) تو کلوبش و با زدن یه تاپیک با عنوان مثلا "مقایسه کتاب با سریال" خیلی راحت بحث کنن که دیگه مثل اینجا کسی نیاد کولی بازی و ننه من غریبم بازی در بیاره

درست ما کولی هستیم و شما کلاس بالایی کتاب اینا میخونی پیشنهاد خوبیه . کتابخونا لطف کنین برین به اون کلوبی که میگی تا ما تو این تاپیک ( که تاپیک سریالاست نه تاپیک کتابا) بتونیم راحت در مورد سریال game of thrones که هیچی بعد از قسمت ششم از فصل دومش مشخص نیست بحث کنیم .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
این مگه قرار نبود برای CW یه سریال دیگه بر اساس کمیک بسازه ؟؟ (منظورم Sandman نیست)
Deadman رو هم داره کار می کنه ولی فعلا به مرحله پایلوت نرسیده (یعنی تو 8 تا پایلوت امسال CW نیست)
با توجه به اینکه احتمال سریال شده Arrow خیلی زیاده، بعید می دونم که تا پایان 2012-2013 کانال CW پروژه کامیک بوکی دیگه ای رو پخش کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر