TV Center

الان مانک و سایک چطوری بهتر از منتالیست ان ؟:دی
مانک رو کلا سیزن یکشو هرچقد زور زدم تموم کنم کلا حوصلم سر رفت نتونستم بیخیال شدم سایک هم جدای این که خونده بودم یجا برونو هلر خیلی قبل از این حرفا ایده این سریال تو ذهنش بود کلا سریال فان باحالیه ولی هرچی فک میکنم نمدنم چطوری دلت میاد با منتالیست مقایسش کنی :دی
لوتر رو هم ندیدم ولی ایدش به شدت تکراری میزنه...
حالا این جاستیفاید و کیلینگ رو ندیدم هم که البته جفتشون تو لیستن :دی

راستی two and a half هم بn,ن چارلی شین انگاری قراره ادامه پیدا کنه... یعنی این حرکت به قدری احمقانست که نمیشه تصور کرد! چاک لر بره پی همون اون یکی سریالشو بگیره که به قول چارلی شین it's either big bang or gang bang !=))

این mentalist جدا کجاش جذابیت داره ؟ برداشتن یه شخصیت درست کردن هوش که 10 برابر شرلوک هلمز . تو هر زمینه ای هم آقا فوق تخصص داره( ورزشی ،علمی ، تخیلی ...) کارشون شده هرهفته یه پرونده جدید میگیرن 3 سوت جناب عقل کل با روشهای ناب خودش حلش میکنه و تمام . بعضی وقتام در مورد red john صحبت میکنن که ملت یادشون نره داستان اصلی چیه . امیدوارم کنسلش کنن

چی میگی برادر ؟:دی کلا المنت رید جان رو هم ورداریم و به عنوان یه ادم داغون که به چند تا پلیس الاف میره این ور اون ور ادم بدا رو دست گیر میکنه هم بهش نگاه کنیم همچنان خیلی راحت بهرتین سریال پلیسیه که داره پخش میشه...
سی اس ای می اس ای و اینا که کلا lol دارن castle رو هم من تا فصل 2 دیدم ولی دیگه اخرش علنا از خودم خجالت کشیدم :دی :دی

راستی ببینم کسی از این فیلم arrested development خبر داره در چه حاله و کلا امسال میاد یا نه ؟

castle واقعا مضخرفه من 1 قسمت و نیم تونستم تحمل کنمش . mentalist قبول دارم خیلی تکراری هست ولی قسمت های اولش خیلی جالب بود کلا قسمتایی که درباره ردجان هست جالبه .

اقا من که زدم تو نخه Supernatural فعلا که 3 قسمت دیدم قشنگه ......راستی هر فصل چند قسمت هست فصل های بعدی پیشرفت میکنه یا پس رفت داره ؟؟؟راستی به من یکی کمک کنه من قسمت اخر دکستر رو نمیتونم دانلود کنم یعنی پیدا نمیکنم کسی ادرسی داره بده من تو نخ هستم ببینم قسمت اخر چی میشه

اقا من که زدم تو نخه Supernatural فعلا که 3 قسمت دیدم قشنگه ......راستی هر فصل چند قسمت هست فصل های بعدی پیشرفت میکنه یا پس رفت داره ؟؟؟راستی به من یکی کمک کنه من قسمت اخر دکستر رو نمیتونم دانلود کنم یعنی پیدا نمیکنم کسی ادرسی داره بده من تو نخ هستم ببینم قسمت اخر چی میشه

کلا این سیال تا فصل 3 ترسناکه. بعدش کم کم یه خورده طنز هم چاشنیش میشه! قطعا از دیدنش پشیمون نمیشی.من که خیلی خوشم اومد.
منظورت قسمت آخر سیزن 5؟ لینک مستقیم تو سایت های فارسی هست ولی اکثرا **********ن. باید یه جوری از این سد عبور کنی! وگرنه لینک تورنت یا همین رپیدشیر ریختست.فکر نکنم اینجا بشه لینک گذاشت.

دوستان بهتر نیست یک نفر که اطلاعات زیادی در مورد سریال GAME OF THRONES داره یک تایپیک جداگانه ((مثل FRINGE و SUPERNATURAL)) برای این سریال بزنه . چون با توجه به وسعت داستان و تعداد زیاد شخصیتها و امدن قسمت های بعدی احتمال داره یک سری سوالات در این موارد برای بینندگان این سریال ایجاد بشه که مطرح کردنش در اینجا شاید باعث به هم ریختگی فضای تایپیک بشه.

دوستان بهتر نیست یک نفر که اطلاعات زیادی در مورد سریال GAME OF THRONES داره یک تایپیک جداگانه ((مثل FRINGE و SUPERNATURAL)) برای این سریال بزنه . چون با توجه به وسعت داستان و تعداد زیاد شخصیتها و امدن قسمت های بعدی احتمال داره یک سری سوالات در این موارد برای بینندگان این سریال ایجاد بشه که مطرح کردنش در اینجا شاید باعث به هم ریختگی فضای تایپیک بشه.
من به تازگی شروع کردم به خواندن کتاب ها ( مرسی از سینا بابت لینک ها ) . و تا اونجایی که بوش میاد 100% نیاز داره به تاپیک جداگانه .

سلام ...

وضعیت سریال Lie To Me چی شد ؟!

کنسل شد یا فصل بعدش تایید شد یا هیچکدام ؟

هنوز رسما چیزی اعلام نشده. ولی تقریبا کنسل شده حسابش کنید.

=====

فصل دوم Fairly Legal تایید شد.
الان امار بیننده های فصل دوم Treme چرا پایینه اخه؟ ~x(

همچنان منتظریم امار بیننده های قسمت سوم Game Of Thrones رو اعلام کنن ببینیم چقدره.
من نمیدونم این ملت پس چی میشنن نگا می کنن. هرچی سریال خوبه باید زوری بیاد بالا.

خب همونطور که انتظار می رفت فصل هفتم سریال Bones هم تایید شد.

اپیزود سوم Game Of Thrones هم 10% نسبت به قسمت قبل بیننده هاش بیشتر بودن. اپیزود دوم 2.2 میلیون بود و اپیزود سوم که دو روز پیش پخش شد 2.4 میلیون.
همچنان امارش خوبه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or