TV Center

این فصل اول کل داستان کتاب اول رو در برمیگیره یا نه فصل دو هم ادامه همین کتابه؟

قسمت اولش رو دیدم.خیلی قشنگ کار شده بود. فقط یکم زیادی شخصیت ریخته بود اون وسط.من مجبور شدم دوبار قسمت اول رو ببینم تا قشنگ داستان برام جا بیفته.
طبق حرفي كه زدن اين فصل اول قراره فقط كتاب اول باشه و كلا قراره 10 قسمت باشه كه واسه كتاب اول فكر كنم ده ساعت زمان مناسبي باشه
يه ايرادي كه به تغييراتي كه تو داستان واسه سريال دادن وارده، خدمتكار دينريسه حالا بذار داستان بره جلو ببينم چي كارش مي كنن
در مورد تعداد زياد شخصيت ها، كلا به خاطر وسعتي كه داستان پيدا مي كنه كم كم طبيعي مي شه ولي به زودي با جلو رفتن داستان و خصوصا از كتاب دوم به بعد دو تا از شخصيت ها (جان و دينريس) يه جورايي بين شخصيت هاي كليدي راهشون از بقيه جدا مي شه و دنبال كردن داستان راحت تر مي شه

• Like
Reactions: Radiance

6gml3ldz6o7vqtgna9xz.jpg

دوستانی که کتاب رو نخوندن و میخوان یه سری اطلاعات پیش زمینه درباره داستان بدست بیارن (بدون اسپویل شدن) این چند تا مقاله رو بخونن خیلی بیشتر از داستان لذت میبرن:

آخرین ویرایش:
خب بالاخره فصل 15 South park شروع شد. قسمت اول جالب بود :d اپل رو مسخره کردن :d
به نظرم شروع خوبی بود. نسبت به premiere فصل قبل که تایگر وودز رو مسخره کرده بودن به مراتب خنده دار تر بود. البته اپل قبلا هم چند بار از طرف south park مورد هدف قرار گرفته بود، ولی این بار ایده ی جالب تری تو کار بود.
البته یه رفرنس هایی هم به فیلم Human Centipede داشت :d ولی درکل این قسمت یه جاهاییش دیگه به نظرم بیش از حد چندش بود :d
حتما ببینیدش

آخرین ویرایش:

خب Goodbye, Michael هم پخش شد. کلا این فصل از وسطاش به بعد ، هرچی جلوتر می رفت غم انگیز تر و احساسی تر می شد.
این قسمت که دیگه ، غیر ممکن بود فن Office باشید و اخرش گریه تون نگیره.
حالا احتمالا will ferrell جاشو می گیره. هرچند من نمی دونم چرا اصلا کلا افیس رو تموم نمی کنن. الان کاملا تو اوج هست.
به هرحال منکه دیگه حوصله ندارم بشین Office ای رو ببینم که دیگه world's best boss توش نیست. فقط امیدوارم به سرنوشت Scrubs دچار نشه...

ای کسانی که Mentalist می بینید، بدانید و آگاه باشید که در چهار قسمت آینده ی این فصل، بالاخره Red John را خواهید دید.
( Bruno Heller تهیه کننده ی سریال این خبرو داده )

ای اقا اسپویل کجا بود :d برید تو پیج CBS ,خوده تهیه کننده ی سریال بدون اسپویلر الرت این خبر رو گذاشته :d
یعنی از فصل اول تا الان دارن اپیزود به اپیزود ملت رو سرکار می گذارن که به Red John برسن.به نظر منکه اگه اصلا منتالیست رو ندیدین و تازه می خواین شروع کنید ، یا وسطاش هستید ، Skip کنید تا اپیزود 16 از فصل 3.
کمتر عذاب می کشید.

کنید ، یا وسطاش هستید ، Skip کنید تا اپیزود 16 از فصل 3.
کمتر عذاب می کشید.

چی میگی برادر ؟:دی کلا المنت رید جان رو هم ورداریم و به عنوان یه ادم داغون که به چند تا پلیس الاف میره این ور اون ور ادم بدا رو دست گیر میکنه هم بهش نگاه کنیم همچنان خیلی راحت بهرتین سریال پلیسیه که داره پخش میشه...
سی اس ای می اس ای و اینا که کلا lol دارن castle رو هم من تا فصل 2 دیدم ولی دیگه اخرش علنا از خودم خجالت کشیدم :دی :دی

راستی ببینم کسی از این فیلم arrested development خبر داره در چه حاله و کلا امسال میاد یا نه ؟

چی میگی برادر ؟:دی کلا المنت رید جان رو هم ورداریم و به عنوان یه ادم داغون که به چند تا پلیس الاف میره این ور اون ور ادم بدا رو دست گیر میکنه هم بهش نگاه کنیم همچنان خیلی راحت بهرتین سریال پلیسیه که داره پخش میشه...
سی اس ای می اس ای و اینا که کلا lol دارن castle رو هم من تا فصل 2 دیدم ولی دیگه اخرش علنا از خودم خجالت کشیدم :دی :دی

راستی ببینم کسی از این فیلم arrested development خبر داره در چه حاله و کلا امسال میاد یا نه ؟
البته بهترين سريال هاي پليسي الان Justified و The Chicago Code هستن يعني اصلا شك نكن
تازه از The Killing اسم نبردم چون با تمام خوبي هاش به نظرم هنوز خوب جا نيفتاده و براي نظر نهايي درست و حسابي تا آخر اين فصل بايد صبر كرد
فيلم Arrested Development هم هر سال ميگن امسال مياد و فيلمنامه تموم شده اما خبري نمي شه
==
اينجا كسي Treme‌ رو نمي بينه ؟
اگه اهل كار هاي درام پر شخصيت هستيد و از موسيقي Jazz خوشتون مياد اصلا اين سريال رو از دست نديد
شروع سيزن دو هم خيلي خيلي خوب بود
خلاصه يه تست بزنيد
سريالي كه مال ديويد سيمون باشه بد نمي شه

خب اگه با CSI اینا بخوایم مقایسه کنیم که اره :d سریال دلنوازان هم در برابر CSI کم نمیاره :d
ولی خب به نظر من Mentalist از اون سریال هایی هست که اولش به شدت کشش داره ، ( به خاطر کاراکتر جالب پاتریک و رد جان و ... ) ولی دیگه از فصل دو به بعد زیاد چیزه جدیدی برا نشون دادن نداره. یعنی عملاً فقط داره از یه فرمول تکراری هی استفاده می کنه.
سریال پلیسی خوب خیلی زیاد داریم. الان مثلا Psych خیلی خوبه( میگن یه جورایی این منتالیست رو از رو Psych ایده شو برداشتن) . یا Monk که اصلا رو دست نداره. Justified هم قطعا از این بهتره. Luther هم که اصلا قابل مقایسه نیست. Spooks هم یکی از بهترین سریال های پلیسی/جاسوسی هست....
تازه حالا فصل 4 هم چند روز دیگه رسماً تایید میشه. حالا معلوم نیست اگه این خبر راست باشه و پرونده ی رد جان تو این فصل بسته بشه ، برا فصل بعد چجوری بیننده هارو می خوان نگه دارن. فعلا که امارش خوبه.

هنوز دارن رو فیلمنامه اش کار می کنن. زود تر از 2012 نمیاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or