ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
FOX به طور رسمي سه سريال Human Target ، The Chicago Code و Breaking In رو كنسل كرد
و چند ساعت بعد این دوتارم کنسل کرد : Lie To Me , Traffic Light

به شخصه از کنسل شدن the chicago code ناراحت شدم.سریال خوبی بود.
حالا امیدوارم حداقل این Alcatraz سریال خوبی در بیاد.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
FOX چند تا سریال جدید هم قراره برداره که مهم ترینش شاید Alcartaz ــه جی جی ابرامز باشه.
به جز اون Finder, The New Girl, I Hate My Teenage Daughter هم هستند که من به این سه تا تقریبا هیچ امیدی ندارم.

I Hate My Teenage Daughter درباره ی دو تا دوست صمیمیه که کم کم متوجه میشن بچه هاشونم شخصیت شون دقیقا داره مثل خودشون درمیاد
و دارن تبدیل به دو تا قلدر میشن که همه تو مدرسه از دستشون شاکی هستن و این حرفا....

The New Girl درباره یه دختر نوجوون زشت و نچندان جذابه که به وسیله ی یه شرکت عجیب و غریب ، فوق العاده زیبا و جذاب میشه.
البته بعدا متوجه میشه این تغییرش فقط زیبایی نبوده و ویژگی های تاریکی بهش اضافه شده و حالا که از عواقب این تغییر مطلع میشه ، دوباره می خواد به حالت اولش برگرده و ....

The Finder هم که اسپین اف ــه Bones هست.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
بین این 20-15 تا سریال غربی که من تا به حال دیدم واقعا بهترین شون برای من Dexter بوده...
23t06dg.gif

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Chuck has cheated death once again and will return for a fifth season this fall.

این چاک واقعا داره عین چی شانس میاره. هر فصل همینجوری زورکی میاد بالا. فصل پنج هم تایید شد. 13 قسمت.
فصل چهارش که به شدت نسبت به قبل افت داشته به نظرم.

====
شایعه شده Hugh Grant قراره جانشین چارلی شین بشه برا Two and half men

آخرین ویرایش:

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
Chuck has cheated death once again and will return for a fifth season this fall.

این چاک واقعا داره عین چی شانس میاره. هر فصل همینجوری زورکی میاد بالا. فصل پنج هم تایید شد. 13 قسمت.
فصل چهارش که به شدت نسبت به قبل افت داشته به نظرم.

====
شایعه شده Hugh Grant قراره جانشین چارلی شین بشه برا Two and half men
منکه اصلا فصل 4ـش رو نگاه نکردم. امّا خیلی از غیرآمریکاییها ازین سریال خوششون میاد، برای همین مونده.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
یه پروموی جدید از فصل چهار True Blood اومد.

Breaking In هنوز 100% کنسل نشده. دوشنبه ی هفته ی بعد fox یه جلسه ی بازبینی داره و شاید این سریال دوباره برگرده.

• Like
Reactions: TCSCELL

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر