Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,511
نام
محمد
منم لایو اکشن وانپیس رو دیدم.
بنظرم اوکی بود ولی اصلا این چیزی هم که ملت تعریف میکنند نیست.
بازیگران با اینکه شدید نتفلیکسی شدن ولی باز خوب بودن. مشکل اون جزئیات ریز کرکترا مثل لوفی و بقیه کلاه حصیری و حتی شنکس و گارپ(اینو واقعا گند زده بودند.) که باعث میشه بشدت ورژن های سطح پایین تر و مصنوعی تر نسبت به کار اصلی باشند.
کلا نشون میده شورانر آقای Matt Owen خیلی از المان های عمقی اثر اصلی رو متوجه نشده و خیلی از تغییراتی که داده بشدت سطحی و بد هستند. بنظرم بعنوان یک فن یک اثر رو بسازه خوبه اما استعداد ساخت اون اثر هم باید داشته باشه، که ایشون اصلا در این حد و اندازه ها نیست.
دیالوگ ها بعضی موقع ها کلیشه ایی و سخنرانی های اخلاقی به قولی On the nose و خیلی توی چشم و چال آدم هست. اثر اصلی خیلی موقع ها پیام هایی که داره بنظر خودم غیر مستقیم میگه ولی اینجا خیلی هالیوودی یک سری چیزا شده بود. کلا دیالوگ نویسی واقعا ضعیف بود.

همینکه صد میلیون سر سریال خرج کردن نشون میده هیچ از نظر پروداکشن کم نزاشتند.
هرچند خیلی جاها حس کاسپلی و Stage Play میداد.:|

مهم ترین خوبیه اثر اینکه خیلی از پلات پوینت ها مثل اثر اصلی هستند و الان خیلی ها هستند بعد دیدن لایو اکشن میخوان اثر اصلی رو شروع کنند که خیلی خوبه. کلا حس میکنم اودا و بقیه بیشتر بعنوان یک فرصت تبلیغ بزرگ برای مانگا و انیمه نگاه کردند.

درنهایت ببینید زیاد کار تاپی نیست ولی بعنوان ی اقتباس اوکی بد نیست.:D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,642
نام
Leo Fitz
دوستان علاقه مند به ژانر سفر در زمان اگه The Lazarus Project رو ندیدن حتما ببینن!
واقعا لذت بردم و به معنی واقعی کلمه سرگرم شدم.
بنظرم از لحاظ داستانی شاهکار نیست و اتفاقا بعضی جاها واقعا باگ های عجیبی داره ولی برای کسایی که پیگیر فیلم و سریال در رابطه با سفر در زمان هستن میتونه جذاب و سرگرم کننده باشه.
یجورایی هم وایب Tenet رو میده. :D
خبر خوب اینه که طبق سرچ گوگل واسه فصل دوم تمدید شده و احتمالا چندماه دیگه میادش.

وقتی یک روزِ جورج بارها و بارها برایش تکرار می شود، فکر می کند عقلش را از دست داده است. اما متوجه می شود واقعیت می تواند از تخیل عجیب تر باشد. او با درک تازه اش از فضا-زمان و پیوستن به پروژه لازاروس، باید میان وفاداری به سازمانی که هدفش نجات دنیا است و توانایی تغییر گذشته یکی را انتخاب کند.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,708
نام
milad
ببخشید دوستان
من حجم زیادی برای دانلود و ذخیره فیلم و سریال ندارم و از اونجایی که دوست دارم 4k hdr 10 bit ببینم فیلم هارو اگه اشتراک یه سایت مثل ۳۰ نمارو بگیرم با سرعت ۸ مگ یا ۱۶ مگ میتونم تماشاشون کنم ؟؟

• Like
Reactions: SiminSecret

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,927
نام
مهراد
ببخشید دوستان
من حجم زیادی برای دانلود و ذخیره فیلم و سریال ندارم و از اونجایی که دوست دارم 4k hdr 10 bit ببینم فیلم هارو اگه اشتراک یه سایت مثل ۳۰ نمارو بگیرم با سرعت ۸ مگ یا ۱۶ مگ میتونم تماشاشون کنم ؟؟
آره بابا مشکلی نیست میتونی تماشا کنی 4‌K رو. مخصوصا که اپ سینما نیازی به فیلتر شکن هم نداره

• Like
Reactions: milad.ps4

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,798
ببخشید دوستان
اگه اشتباه نکنم سایت سینما فقط تا 1080 میشه تماشا کرد

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,708
نام
milad
آره بابا مشکلی نیست میتونی تماشا کنی 4‌K رو. مخصوصا که اپ سینما نیازی به فیلتر شکن هم نداره
ممنون یعنی با 16 مگ محتوای 4k هم بخوبی لود میشه ؟
اره پرسیدم گفتن 1080 هستن ولی فیلم های مهم و پرطرفدار بصورت 4k هم هست

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
875
نام
محسن
ممنون یعنی با 16 مگ محتوای 4k هم بخوبی لود میشه ؟

اره پرسیدم گفتن 1080 هستن ولی فیلم های مهم و پرطرفدار بصورت 4k هم هست
لینک فایل رو میشه داد به مدیا پلیر مستقیم پخش کنه
ولی من نمیدونم پلیر ها چند کانکشن استفاده میکنن برای پخش آنلاین. یعنی اگر تک کانکشن باشه حتی بیت ریت فیلم 10 مگابیت بر ثانیه هم باشه (4k hdr) ،نیاز به نت قوی تری هست. ولی احتمالا برای 4k عادی مشکلی نباشه نت 8 مگابیت
برای فیلم دو ساعته حجم فایل حدودا 8 گیگ، سقف دیدن ویدئو بدون بافرینگه. برای نت حدود 10 مگابیت
ادیت: لینک های 30نما الان بدون چیزشکن دانلود میشن واسه من، چند وقت پیش نمیشد ولی

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,708
نام
milad
لینک فایل رو میشه داد به مدیا پلیر مستقیم پخش کنه
ولی من نمیدونم پلیر ها چند کانکشن استفاده میکنن برای پخش آنلاین. یعنی اگر تک کانکشن باشه حتی بیت ریت فیلم 10 مگابیت بر ثانیه هم باشه (4k hdr) ،نیاز به نت قوی تری هست. ولی احتمالا برای 4k عادی مشکلی نباشه نت 8 مگابیت
برای فیلم دو ساعته حجم فایل حدودا 8 گیگ، سقف دیدن ویدئو بدون بافرینگه. برای نت حدود 10 مگابیت
ادیت: لینک های 30نما الان بدون چیزشکن دانلود میشن واسه من، چند وقت پیش نمیشد ولی
ممنون بابت توضیحات من تو نت خوندم برای تماشای محتوای 4k با بیت ریت بالا و رنگ ۱۰ بیت و hdr سرعت ۲۵ مگابیت به بالا لازمه پس فکر نکنم adsl جواب بده اما واسه اونایی که vdsl دارن خوبه اما حجم زیادی مصرف می کنه
__
۳۰ نما اره میشه دانلود کرد قبلا نمیشد سرعت دانلود با برنامشون هم خیلی کم بود
دیگه انصاف نیست هزینه اینترنت بدی بعد هزینه اشتراک سایت بدی واسه دانلود هم بخوای وی پی ان بگیری

• Like
Reactions: mohsen_mzh

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,547
نام
علی
ممنون بابت توضیحات من تو نت خوندم برای تماشای محتوای 4k با بیت ریت بالا و رنگ ۱۰ بیت و hdr سرعت ۲۵ مگابیت به بالا لازمه پس فکر نکنم adsl جواب بده اما واسه اونایی که vdsl دارن خوبه اما حجم زیادی مصرف می کنه
__
۳۰ نما اره میشه دانلود کرد قبلا نمیشد سرعت دانلود با برنامشون هم خیلی کم بود
دیگه انصاف نیست هزینه اینترنت بدی بعد هزینه اشتراک سایت بدی واسه دانلود هم بخوای وی پی ان بگیری
آقا جان، عزیزم،
یدونه هارد بگیر یدونه هم ADSL مثلا های وب
برو سایتهای مستقیم کننده تورنت و خلاص

Sam Drake

Giggity
Gold User
Dec 24, 2010
568
نام
Ahmadreza
سریال Warrior یکی از بهترین سریالایی بوده که تو چند سال اخیر دیدم.چند مدت پیش گفتن واسه فصل 4 برنامه ای ندارن ولی با توجه به پایان باز فصل 3 اگه واسه فصل 4 تمدید نشه واقعا خریت سازنده هاشو نشون میده.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
جیمی مک نالتی+راستین، خدایگان کاراگاهی

پ.ن: منم یه دونه اضافه کنم
پاتریک جین (منتالیست)
البته خب اون بالایی ها خیلی REAL بودن به نسبت پاتریک
سبک پاتریک جین یه چیزی تو مایه های شرلوکه
بحث The Wire باشه بنظرم Lester Freamon خیلی کاراگاه خفن‌تر و بیادموندنی‌تری بود تا جیمی مک نالتی :D

• Like
Reactions: Origami 2008

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,106
بعد سالها یه چیز مرتبط با walking dead دیدم.سریال دریل دیکسون،به نظرم قسمت اولش خوب ولی کاملا مطمئنم مثل سریال اصلی و باقی سریالهای آخرالزمانی (مثلا last of us )باز گند میزنن چون از محیطهای جذاب و شلوغ شهری و جاهایی که آدم قبلا دیده(مثلا پاریس و نیویورکی که تو فیلم ها دیدیم) باز میرن جاهای جنگلی و پرت که کارشون راحت تر باشه و کل جذابیت رو از بین میبرن

• Like
Reactions: Mreza_Dex

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
این سریال Twisted Metal هم در حدی که فکر می‌کردم بد نبود!
من احتمالاً یکی از معدود گیمرهای ایرانی باشم که اون زمان PS1 داشتم و Twisted Metal رو بازی نکردم! :D برای همین هیچ تعصب یا حس نوستالژیکی نسبت بهش ندارم و سریالش که معرفی شد هم بعید می‌دونستم چیز جالبی از آب دربیاد و تریلرش هم بیشتر از قبل باعث شد که حس کنم با یه زباله طرف هستیم. دیگه تیر خلاص رو هم منتقدها به پیکر این سریال شلیک کردن و میانگینش رفت توی محدوده‌ی ۴۰،۵۰.
ولی از همون روزهای اول که پخش شد، می‌دیدم ملت ازش تعریف می‌کنن (حالا نه در حد پدرخوانده!) و می‌گن چیز فان و باحالیه و این حرف‌ها. توی IMDb هم اوضاعش بد نبود و میانگین امتیازهاش به ۷.۵ رسید. ولی باز سراغش نرفتم تا اینکه دیدم هی تعریف‌ها بیشتر می‌شه و حتی رکورد Peacock هم شکسته شد (البته شاید شکستن رکورد این سرویس کار خیلی سختی هم نباشه! :-") و خلاصه گفتیم یه فرصتی بهش بدیم.
واقعاً از سطح انتظاراتم بالاتر بود! حالا نه در حد خیلی خوب و خفن، ولی چیز بامزه و سرگرم‌کننده‌ای بود و داستان و شخصیت‌هاش (و انتخاب بازیگرها مخصوصاً آنتونی مکی) از تصوراتم خیلی بهتر بودن. دنیای دیوانه‌وار و جالبی داره (با یه حال و هوایی از کمدی سخیف ولی باحال) که یه مشت آدم خل و چل توی همدیگه می‌لولن و کلاً آدم سالم بین‌شون پیدا نمی‌شه! از همون شخصیت‌های اصلی تا افراد دیگه که از بازی‌های این سری وارد سریال شدن و البته گل سرسبد ماجرا یعنی Sweet Tooth که خیلی جالب از آب در اومده و اوج دیوانگی رو می‌شه توی این شخصیت دید. :D
در مجموع ارزش وقت گذاشتن رو داشت و از اونجایی که هر اپیزود هم ۲۵،۳۰ دقیقه بیشتر نیست و تا می‌خواد شروع بشه تموم می‌شه و حوصله آدم سر نمی‌ره، به نظرم اگه هنوز سراغش نرفتین یه سری بزنین و شاید خوشتون اومد. مخصوصاً اگه قدیما بازی‌های Twisted Metal رو تجربه کردین که لذتش بیشتر هم می‌شه و به جای اینکه مثل من با معرفی هر شخصیت برین سرچ کنین و ببینین توی بازی چه شکلی بوده، خودتون با تماشای سریال یاد شخصیت‌ها می‌افتین و حس جالبی داره. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر