ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
486
The mandalorian چقدر وارد دنیای استاروارز میشه؟ منظورم این که چقدر از دنیای استاروارز رو میبینیم ؟:D
اگر خیلییی نیست که برم the boys رو شروع کنم
واسه mandalorian حداقل باید فیلم ها رو از قسمت ۱ تا ۶ جنگ ستارگان رو ببینی تا از سریال mandalorian لذت کامل ببری
داستان سریال دقیقا بعد از قسمت ششم هستش
اینم اضافه کنم این که گفتم حداقل بود هر چه بیشتر از دنیای جنگ ستارگان ببینی بیشتر از سریال mandalorian لذت میبری
پیشنهاد من اینکه boys رو حتما ببین و فردا قسمت اخر فصل 3 میاد...سریال شاهکاره(واسه فصل چهارم هم تمدید شده)
وقت ازاد داشتی فیلمای جنگ ستارگان رو ببین بعد برو سراغ mandalorian که سریال خیلی خوبیه

• Like
Reactions: Anakin

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,554
واسه mandalorian حداقل باید فیلم ها رو از قسمت ۱ تا ۶ جنگ ستارگان رو ببینی تا از سریال mandalorian لذت کامل ببری
داستان سریال دقیقا بعد از قسمت ششم هستش
اینم اضافه کنم این که گفتم حداقل بود هر چه بیشتر از دنیای جنگ ستارگان ببینی بیشتر از سریال mandalorian لذت میبری
پیشنهاد من اینکه boys رو حتما ببین و فردا قسمت اخر فصل 3 میاد...سریال شاهکاره(واسه فصل چهارم هم تمدید شده)
وقت ازاد داشتی فیلمای جنگ ستارگان رو ببین بعد برو سراغ mandalorian که سریال خیلی خوبیه
فیلم هاش رو دیدم. سریال obi wan kenobi هم دیدم.
یا این یا اون نداره باید هر دو رو دید :D
فردا روز یکیش بگی ندیدم زشت نیست؟
مندو هم خیلی وارد استاروارز نمیشه ولی خب اینطوری هم نیست که بی ربط باشه مخصوصا آخرش.دنیای استاروارز هست بالاخره
هر کدوم از این 2 سریال نبینی از کفت رفته
منظورم اولویت بود:ی نظر خودمم the boys هست در اسرع وقت:D مثلا obi wan kenobi چ=یکی دوتا شخصیت اصلی استاروارز رو نشون داد گفتم شاید mandalorian هم اینطور باشه

• Like
Reactions: hamid_barca

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,525
فیلم هاش رو دیدم. سریال obi wan kenobi هم دیدم.

منظورم اولویت بود:ی نظر خودمم the boys هست در اسرع وقت:D مثلا obi wan kenobi چ=یکی دوتا شخصیت اصلی استاروارز رو نشون داد گفتم شاید mandalorian هم اینطور باشه
مندو زیاد ربطی به فیلم های استاروارز نداره. بیشتر باید سریال clone wars رو دیده باشی. ولی ندیدی هم مهم نیست لذت میبری.
مندو هم شخصیت ها میان

• Like
Reactions: Anakin

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,609
نام
سپهر
وقتی نوجوان بودم، بی بی سی فارسی سریالی با نام Hustle (ترجمه شده شیادان) را پخش می‌کرد؛ با توجه به علاقه موضوع Conning و Con Artist Subject و فیلم و سریال‌هایی برپایه این موضوع (مانند Sting، Sneaky Pete و Criminal)، تصمیم گرفتم که دو فصل آن را دانلود کنم. باید بگویم که همان چیزی است که دنبالش بودم؛ خوراک خودم است :D ؛ مهارت، هیجان و رکب زنی در همه جای قصه موج می زند و همچنین استرس هم ایجاد می‌کند. در کل پیشنهاد می‌شود (نمی دونم هنوز BBC فارسی این رو پخش می‌کند یا نه)!

1657190050699.png

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,451
نام
محمد
عجب چیزی بود پایان این فصل The Boys!
کاملا خلاف انتظارات پیش رفتند، پایان این فصل هم خیلی آدم رو تشنه فصل آینده میکنه.
خیلی تیم آپ بوچر و هوملندر باحال بود، با اینحال جدا بوچر همه چیزش رو از دست داد و هوملندر برنده واقعی فصل بود. البته شایدم اونجا این رایان بود که بوچر رو نجات میده. آخرشم که داره ورژن 2.0 هوملندر میشه.:(
از یک طرفم خط داستانی Meave خیلی روی اعصابه، کاشکی حداقل میمرد راحت میشدیم.:|
حداقل سولجر بوی رو زنده گذاشتند فصل های آینده برگرده.
بنظرم همه طوره قویترین فصل سریال تا به اینجا بوده.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب این فصل the boys هم تموم شد و در کل این فصل عالی بود.

هیچکس نمرد :-??(بجز Noir بدبخت البته)
از یه طرف از این پایان فصل خیلی راضیم بخاطر اینکه کلا خلاف انتظارات و ... بود :-" از اونطرف انتظار داشتم مبارزه اخر بزرگتر و مهمتر باشه، فایت اخر herogasm همچنان بهترین فایت سریاله به نظرم.
Homelander هم یه مقدار عجیب بود این قسمت، جدا از رفتارش که بگیم بخاطر اینکه فهمید بابا داره :-" انگار برای قسمت اخر ایشون رو nerf کردن :| و توی مبارزش با maeve خیلی ضعیف تر از اونی که قبلا بود ظاهر شد.
+
از زنده موندن سولجر بوی هم به شدت استقبال میشه فقط امیدوارم دوباره از سریال حذفش نکنن که بخوان مثلا به عنوان سورپرایز یا خیلی جزئی برای 1-2 قسمت یهویی برش گردونن و نقشش پر رنگ تر باشه توی فصل های اینده.

در کل به این قسمت اخر امتیاز 7/10 میدم :-"
و به کل فصل 9/10، به نظر منم بهترین فصل سریال بود.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,451
نام
محمد
خوب این فصل the boys هم تموم شد و در کل این فصل عالی بود.

هیچکس نمرد :-??(بجز Noir بدبخت البته)
از یه طرف از این پایان فصل خیلی راضیم بخاطر اینکه کلا خلاف انتظارات و ... بود :-" از اونطرف انتظار داشتم مبارزه اخر بزرگتر و مهمتر باشه، فایت اخر herogasm همچنان بهترین فایت سریاله به نظرم.
Homelander هم یه مقدار عجیب بود این قسمت، جدا از رفتارش که بگیم بخاطر اینکه فهمید بابا داره :-" انگار برای قسمت اخر ایشون رو nerf کردن :| و توی مبارزش با maeve خیلی ضعیف تر از اونی که قبلا بود ظاهر شد.
+
از زنده موندن سولجر بوی هم به شدت استقبال میشه فقط امیدوارم دوباره از سریال حذفش نکنن که بخوان مثلا به عنوان سورپرایز یا خیلی جزئی برای 1-2 قسمت یهویی برش گردونن و نقشش پر رنگ تر باشه توی فصل های اینده.

در کل به این قسمت اخر امتیاز 7/10 میدم :-"
و به کل فصل 9/10، به نظر منم بهترین فصل سریال بود.
یک مورد روی اعصاب اینجاست که الان اگر مثلا همین Noir برگرده شدید نشون میده سریال جرئت کشتن شخصیت های اصلی رو نداره.
مورد دیگه هم یکم داره داستان شلوغ پلوغ میشه، مثلا الان هنوز جریان اون نوشیدنی های فصل دوم یا همون دختره که آخر فصل دوم فرار کرد مشخص نشده.
از یک طرف ولی خوبی کار اینجاست حداقل مشخص کردند بوچر تا زمان خاصی زنده هست، برای همین امیدم زیاد میشه که فصل بعد یا 5 فصل آخر باشه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یک مورد روی اعصاب اینجاست که الان اگر مثلا همین Noir برگرده شدید نشون میده سریال جرئت کشتن شخصیت های اصلی رو نداره.
مورد دیگه هم یکم داره داستان شلوغ پلوغ میشه، مثلا الان هنوز جریان اون نوشیدنی های فصل دوم یا همون دختره که آخر فصل دوم فرار کرد مشخص نشده.
از یک طرف ولی خوبی کار اینجاست حداقل مشخص کردند بوچر تا زمان خاصی زنده هست، برای همین امیدم زیاد میشه که فصل بعد یا 5 فصل آخر باشه.
احتمالا توی فصل 5 داستانو جمع میکنن به نظرم :-" 1 فصل یه مقدار کمه تا به همه چی بپردازن و ...

الان برای من جالب شد خود Seven چی میشن فصل بعد، الان 3 نفر موندن فقط، شاید فصل بعد به اعضای جدید seven پرداخته بشه + مبارزه با اون خانومه و مبارزه اصلی و نهایی با هوملندر بره برای فصل 5.
+
سولجر بوی جدا از قوی بودنش، توی صحن ههایی که در مور دباباش و بعد با هوملندر حرف میزد خیلی خوب بود لعنتی :-" در کل این بشر جنسن اکلز خیلی کاریزماتیکه :-"

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,695
نام
طاها
The mandalorian چقدر وارد دنیای استاروارز میشه؟ منظورم این که چقدر از دنیای استاروارز رو میبینیم ؟:D
اگر خیلییی نیست که برم the boys رو شروع کنم
ماندولوریان عالیه . تا الان بهترین سریال ساخته شده از دنیای star wars هست .

این دو سریال که گفتی به هم ربطی ندارند و هر دو تاپ هستند

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,482
نام
مسلم
خب رایان گند زد به همه چی :D ولی کلا این قسمت آخر زیاد جالب نبود، همگی ثانیه ای جناح عوض میکردن. سولجر بوی هم فکر کنم زیادی قوی بود، واسه همین از ترس اینکه هوملندر رو بکشه یه جوری حذفش کردن ولی به مسخره ترین شکل ممکن :-"

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,609
نام
سپهر
فصل دوم سریال Your Honor، فصل آخر سریال خواهد بود.

سریال Night Sky از شبکه آمازون پس از پخش تنها یک فصل کنسل شد (جی کی سیمونز و سیسی اسپیک در آن ایفای نقش می‌کردند).

• Like
Reactions: hitman68

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
این سیزن Boys قطعاً لقب "Gang ترین" رو با شایستگی خودش اختصاص داد! :D

این اپیزود هم خوب و اتفاقاتش غیر قابل پیش بینی بود اما اپیزود 6 یه کاری کرده بود که سطح انتظارات از اپیزود آخر خیلی بالا رفته بود!
دلم برای نوآر سوخت....میو هم فکر نکنم دیگه برگرده ولی همین که سولجر بوی رو نکشتن راضی ام :D
فکر کنم سیزن 5 آخرین فصل باشه
پ.ن: به نظرم از یه اسپین آف با حضور The Seven قدیم هم بعد ها استقبال میشه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر