barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان میشه بدون دیدن سریال How I Met Your Mother، سریال How I Met Your Father رو دید؟
پیشنهاد بنده به شما اینه همون اصلیه رو ببینید و اصلا فرض کنید جدیدی وجود نداره .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
How I Met Your Father
Rotten Tomatoes 33%
View attachment 240779

پیشنهاد شخصی بنده عوض بولشت بالایی؛
ریتش هم بیشتره،

View attachment 240781
سه در چهار که خوبه . شخصا به نظرم سریال نیسان آبی و کمدی های شونه تخم مرغی مهران غفوریان /علی صادقی از این how i met your father ارزشمندتر و بهترن

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
دوستان میشه بدون دیدن سریال How I Met Your Mother، سریال How I Met Your Father رو دید؟
هیچ ربطی بهم ندارن، فعلا دو قسمتش اومده و سرجمع 1 ساعت هم نمی‌شه زمانشون، پیشنهاد می‌کنم ببین اگه پسندیدی که ادامه بده اگر نه هم که خیلی راحت دراپش کن.

شروعش برام اصلا در حد آشنایی با مادر نبود، ولی در حد خودش به نظرم اوکی و جالب بود.
من ادامه اش میدم و منتظر قسمت های بعدیش هستم، هر چی نباشه فرست سلبریتی کراشم تو سریال بازی کرده. :D >:D<
تو این 2 قسمت که کاراکتر ها برام جالب بودن و تأثیر گذاری تد، بارنی، مارشال و لیلی رو تو 2 قسمت ابتدایی آشنایی با مادر نداشتن.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
دوستان تریلر یه سریالی رو قبلا دیده بودم ولی اسمش رو فراموش کردم...
یه زنه یه دختر کوچولو رو به فرزندی قبول میکنه(فکر کنم) ولی زمان که میگذره میفهمه این دختره یه رمز و رازی داره. یه پدر و مادری هم میان تو اداره پلیس ادها میکنن دختره مال اوناست ولی اوناهم مشکوکن...
سریال یک فصل بوده و کنسل شده...کسی اسمش رو میدونه؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
یه زنه یه دختر کوچولو رو به فرزندی قبول میکنه(فکر کنم) ولی زمان که میگذره میفهمه این دختره یه رمز و رازی داره. یه پدر و مادری هم میان تو اداره پلیس ادها میکنن دختره مال اوناست ولی اوناهم مشکوکن...

شبکه شو یادت نیست؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
r/tipofmytongue
اینجا بگو زود جواب میگیری

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
258
بعد از دیدن office نشستم 2 فصل تد لاسو رو دیدم . فصل اول بد نبود ولی فصل دوم رو با سلام صلوات تموم کردم . یکی بگه دلیل این همه تعریف و تمجید از این سریال چی بوده ؟؟!!

یه چیزی که بعد از دیدن 3 4 قسمت از سریال فهمیدم این بود که تد لاسو یه کپی چینی از مایکل اسکات سریال آفیسه ! یعنی شخصیتش رو از روی مایکل کپی کردن با این حال مایکل کجا تدلاسو کجا ! جالب اینه که فکر کردم توهم زدم که شخصیتشون شبیه همدیگست بعد سرچ فهمیدم خیلی ها هم با من هم نظرن !

نکته ی عجیب اینه که استیو کارل برای بازی در سریال آفیس در نقش مایکل اسکات ( یکی از بهترین بازی هایی که از یه بازیگر سریال دیدم توی 16 سالی که دارم سریال میبینم ) 6 بار نامزد جایزه ی امی شده ولی حتی یک بار هم برنده نشده !!! ولی جیسون سودیکیس برای نقش تد لاسو که یه کپی چینی از استیو کارل و مایکل اسکاته برنده ی جایزه ی امی شده !!! بعضی وقتا آدم که بهش فکر میکنه و توزیع جایزه های گلدن گلوب و امی رو میبینه به این نتیجه میرسه که اونور هم فراستی و سیروس مقدم کم نداریم !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر