r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
چند ساعت پیش اعلام شد نسخه کپی و ایرانی سریال «دکستر» با بازی «امیر آقایی» ساخته خواهد شد!
چه فاجعه ای از هر لحاظ !
اگر خوب باشه ، همچین چیزی اصلا نباید برای شبکه خانگی ما پخش بشه چون ما به اندازه کافی دکستر (!) داریم !
اگر بد باشه هم ، هم افتضاحه هم باز دلیل بالایی !

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
منیفست کنسل شد. چند روز پیش خبر کنسل شدنش درز کرد! دیدن یه سریال کنسل شده با پایانی باز بسیار اعصاب خردکن است. ما با تماشای سریال های کنسل شده ای Low Winter Sun، Those Who Kill و Intrudes (با بازی میلی بابی براون) و کارناوال سرمون به باد رفت.
Untitled.jpg

میشه امیدی داشت؟

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
دوستان سریال خوب چی پیشنهاد میدید که تموم شده باشه
از سریالهای پلیسی و زامبی محور خوشم نمیاد
کمدیها رو در کنار اینا میبینم معمولا یکی 2 قسمت از اینا یک قسمت کمدی که الان مشغول سینفیلد هستم
اینارم دیدم
prison break - lost - Game Of Throne - Viking- Breaking Bad - Dexter - Piky Blinder -

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
کمدیها رو در کنار اینا میبینم معمولا یکی 2 قسمت از اینا یک قسمت کمدی که الان مشغول سینفیلد هستم
اینارم دیدم
prison break - lost - Game Of Throne - Viking- Breaking Bad - Dexter - Piky Blinder -
mr robot >:D<
leftovers
terror
سوپرانوز
boardwalk empire
better call saul

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
اینارم دیدم
چند صفحه قبل تر یک فهرست مفصل و کامل از سریال های TV-MA معرفی کرده بودم. نمی دانم کدام صفحه است. یک بررسی کنید و فهرست را ببینید، ناامید نخواهی شد.

پ.ن:گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دوستان این سریال پیش درآمد سوپرانوز که تریلرش اومد خیلی باحال و دیدنی بود، به نظرتون من اول این سریال بزارم بیاد ببینم بعد برم سراغ سوپرانوز یا نه؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
دوستان این سریال پیش درآمد سوپرانوز که تریلرش اومد خیلی باحال و دیدنی بود، به نظرتون من اول این سریال بزارم بیاد ببینم بعد برم سراغ سوپرانوز یا نه؟
فیلمه!

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
فقط می تونم بگم شکر
EXCLUSIVE ‘Lovecraft Country’ Not Returning For Season 2 On HBO

#LovecraftCountry ‘Lovecraft Country’ Not Returning For Season 2 On HBO

هیچ اثری شاید به خاطر حداقل زمانی که عده ای برای ساختش گذاشتن، حالا هرچقدرم فاجعه شاید انصاف نباشه بهش صفر داد...
اما این اثر لیاقت صفرم نداشت...!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر