NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
قسمت چهارم فصل سوم، واقعا شاهکاره. متاسفانه پایان سریال افتضاحه، در حد سریالای آبگوشتی ایرانی :D ولی شخصا هر وقت دلم واسه شخصیت‌ها تنگ می‌شه، این قسمت رو می‌بینم و هر بار هم از تک تک لحظاتش لذت می‌برم.
انصافا هر چی جایزه است باید به این دو نفر می‌دادن :D

آره این قسمت رو واقعا موافقم. استثنا بود تو فصل سوم و یادم رفت بهش اشاره کنم. در مورد پایان هم میشه گفت کاملا در حد کُلیت فصل سوم بود به جز همون قسمت که گفتی. شروع اکشن و فانی داشت ولی خب در ادامه واقعا ضعیفتر از ۲فصل قبلش بود. هرچند سخته ارتباط برقرار کردن با همچین داستانی چون همیشه منتظری از یه جایی به بعد شدید افت کنه. ونسا آیوز و و ایتن چندلر و سر مالکوم و هرکی رو که نگاه میکردم به وضوح ضعیف شده بود شخصیتش.

مستند Apocalypse The Second World War رو هم دیدم خیلی خوب بود. مختصر و مفید بود و پیشنهاد میکنم حتما ببینید. هرچند برای من همچنان The World at War بهترین مستند ج‌ج ۲ هستش که ۲۶ قسمت بود ولی دیدن این هم تجربه خوبی بود چون فوتیج‌های جدیدی رو نشون میدن. هرچقدرم مستند ببینی بازم ذره‌ای نمیشه هرج و مرج اون دوران رو درک کرد.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خب به به دیزنی هم ترکوند . 5 6 تا سریال جدید از دنیای استار وارز و دو سه تا اثر جدید دنیای مارول . و یک سری هم بازسازی و ادامه سازی جدید . با این که رسما شیر دوشیه ولی خب اخبار هیجان انگیزی بود .

captainyellow

Gold User
Nov 14, 2014
22
نام
حسین
حالا در کنار دیزنی که ردیف کرد سریالای جدیدش رو امروز FX هم یه سری سریال جدید معرفی کرد و مهم تر از همه It's always sunny in Philadelphia رو ۴ فصل (تا فصل ۱۸!) تمدید کرد. بقیه چیزایی که معرفی کرده هم بعضا خوب به نظر میرسن:
سریال Alien که نوآ هالی قراره بسازه.
یه کمدی که تایکا وایتیتی co-creator اشه.
یه سریال هم BJ Novak میسازه و یه سریال دیگه هم با بازی Jeff Bridges.
کلا FX به نظرم تو کمدی وضعش خیلی خوبه الان، سانی و آتلانتا تا که حالا حالا ها ادامه دارند و What we do in the shadows هم خیلی اثر خوبیه.

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
پر بیننده ترین سریال های خارجی زبان نتفلیکس در سال 2020

1. Barbarians (آلمان)
2. The Rain (دانمارک)
3. Dark (آلمان)
4. Money Heist (اسپانیا)
5. Dark Desire (مکزیک)
6. Ragnarok (نروژ)
7. Always a Witch (کلمبیا)
8. To the Lake (روسیه)
9. The Seven Deadly Sins: Imperial Wrath of the Gods (ژاپن)
10. The Protector (ترکیه)

فک کنم 2 دقیقه هم نگاه کنی حساب میکنه :|

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
این Mad Men از فصل دوم حسابی خوب میشه و الان فصل سومم و عالیه!
خیلی سرم شلوغه این روزا ولی یکی دو قسمت هر روز سعی میکنم ببینم!
سریال لری دیوید، Curb Your Enthusiasm هم فصل اولش خیلی بامزه نیست و سخت بشه باهاش ارتباط گرفت. ولی از فصل دوم واقعا خنده دار میشه! تیکه های طنز و شوخی هاش خیلی شبیه ساینفلده؛ چون خالق جفتشون یک نفره! ولی خب سریالش طولانی نیست، ده فصل ده قسمته است، میشه چهار فصل فرندز یا HMIYM.
بعد اون، میرم سراغ Comedians in Cars Getting Coffee با جری ساینفلد.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سریال لری دیوید، Curb Your Enthusiasm هم فصل اولش خیلی بامزه نیست و سخت بشه باهاش ارتباط گرفت. ولی از فصل دوم واقعا خنده دار میشه! تیکه های طنز و شوخی هاش خیلی شبیه ساینفلده؛ چون خالق جفتشون یک نفره! ولی خب سریالش طولانی نیست، ده فصل ده قسمته است، میشه چهار فصل فرندز یا HMIYM.
بعد اون، میرم سراغ Comedians in Cars Getting Coffee با جری ساینفلد.
یک قسمت از curb... رو دیدم اصلن نگرفتم چی میگه...پس باید از فصل دومش شروع میکردم.
"فیلادلیفا همیشه آفتابیه" رو واسه چندمین بار استارت زدم! ایندفه از فصل سومش، ولی هردفه بیشتر قانع میشم که نگاه کردنش وقت تلفی ـه.

• Like
Reactions: Alkazar

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
همین الان قسمت اول Curb Your Enthusiasm رو شروع کردم و دارم از خوشحالی بال درمیارم. چون بالاخره یه سریال مشابه سریال Louie پیدا کردم. نمی‌دونم چرا زودتر نرفتم سراغش. همون ساینفلد هم تقریبا فقط با اون اپیزودایی که لری دیوید نوشته بود حال کردم. عالیه این بشر. در اسرع وقت هم می‌رم سراغ Whatever Works. فیلمی که وودی الن ساخته و لری دیوید نقش اصلیشه! چه ترکیب رویایی‌ای! :D

"فیلادلیفا همیشه آفتابیه" رو واسه چندمین بار استارت زدم! ایندفه از فصل سومش، ولی هردفه بیشتر قانع میشم که نگاه کردنش وقت تلفی ـه.
It's Always شاهکاره، ولی از اون سریالاست که خیلی راحت می‌شه باهاش ارتباط نگیری. کاش جای شما بودم و هنوز ندیده بودمش و وقتمو باهاش تلف می‌کردم! :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
همین الان قسمت اول Curb Your Enthusiasm رو شروع کردم و دارم از خوشحالی بال درمیارم. چون بالاخره یه سریال مشابه سریال Louie پیدا کردم. نمی‌دونم چرا زودتر نرفتم سراغش. همون ساینفلد هم تقریبا فقط با اون اپیزودایی که لری دیوید نوشته بود حال کردم. عالیه این بشر. در اسرع وقت هم می‌رم سراغ Whatever Works. فیلمی که وودی الن ساخته و لری دیوید نقش اصلیشه! چه ترکیب رویایی‌ای! :D

It's Always شاهکاره، ولی از اون سریالاست که خیلی راحت می‌شه باهاش ارتباط نگیری. کاش جای شما بودم و هنوز ندیده بودمش و وقتمو باهاش تلف می‌کردم! :D
چه خوب یکی دیگه از عشاق Larry David اینجا پیدا شد، یعنی هرچی این بشر بده بیرون من دوس دارم، ساینفلد که بهترین سیتکاممه Curb که بعضی از فصلاش دوبار دیدم رو یوتیوب کلیپاشم هر روز رندوم میبینم بعضیاش تا حالا شده شاید بالا 5-6 بار :D جالبه میگفت خیلی از تیکه هاش اسکریپت شده نیست و همینطوری در لحظه میاد، Louie رو خیلی وقته تو فکرشم هنوز ندیدم الان گفتی شبیهه جذب شدم ببینم:D
Always sunny هم جز بهتریناس، شاید کلا چندتا کمدی درست تو تلویزیون در حال پخش باشه این قطعا جزشونه، اپیزود Nightman Cometh ـش جز بهترین چیزایی که میشه رو تلویزیون دید فک کنم بالا 4-5 بار دیدم اون اپیزودشو، نمیدونم دیدی یا نه سرچ بزن یک ورژن لایو دارن رو یوتیوب بصورت تئاتری اجرا میکنن زنده کل اپیزودو با تماشاگر، خیلی خوبه بشین نگاه کن :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
چه خوب یکی دیگه از عشاق Larry David اینجا پیدا شد، یعنی هرچی این بشر بده بیرون من دوس دارم، ساینفلد که بهترین سیتکاممه Curb که بعضی از فصلاش دوبار دیدم رو یوتیوب کلیپاشم هر روز رندوم میبینم بعضیاش تا حالا شده شاید بالا 5-6 بار :D جالبه میگفت خیلی از تیکه هاش اسکریپت شده نیست و همینطوری در لحظه میاد، Louie رو خیلی وقته تو فکرشم هنوز ندیدم الان گفتی شبیهه جذب شدم ببینم:D
Always sunny هم جز بهتریناس، شاید کلا چندتا کمدی درست تو تلویزیون در حال پخش باشه این قطعا جزشونه، اپیزود Nightman Cometh ـش جز بهترین چیزایی که میشه رو تلویزیون دید فک کنم بالا 4-5 بار دیدم اون اپیزودشو، نمیدونم دیدی یا نه سرچ بزن یک ورژن لایو دارن رو یوتیوب بصورت تئاتری اجرا میکنن زنده کل اپیزودو با تماشاگر، خیلی خوبه بشین نگاه کن :D
Louie به راحتی در کنار Sopranos و BoJack و BrBa سریال مورد علاقمه. حیف که کنسل شد. به نظرم آب دستته بذار زمین و برو سراغش. :D بعدشم حتما Horace and Pete رو ببین. من فقط دو اپیزود از Curb دیدم و نمی‌دونم چقدر با Louie وجه تشابه داره، ولی کلا با شناختی که از لری دیوید دارم، حس می‌کنم شباهتای زیادی داشته باشن. البته بعید می‌دونم این به اندازه‌ی Louie دارک باشه. در کل هر دوشون از پیروان وودی النن. خواه ناخواه شباهت هست بین کاراشون. برای همین فکر کنم با Louie هم حال کنی.
اون ویدئوی It's Always رو هم ندیده بودم؛ مرسی. :D

• Love
Reactions: majidred2011

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
بنظرم هر کسی میخواد Curb Your Enthusiasm تازه ببینه از 2 فصل اخر استارت بزنه، اول فصل نهم رو ببینید بعد :D
از موقعی هم که لیان به عنوان بازیگر ثابت وارد سریال میشه بنظرم طنز سریال یه چند لول میره بالاتر:D

• Love
Reactions: majidred2011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر