hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
511
الان با شروع کردن The Office UK، می بینم یک سر و گردن از نسخه آمریکاییش بالاتره. ریکی گراویس کر کر خندست. از این آدما خوشم میاد

نسخه‌ی بریتیش هم خوب بود. ولی من هیچ‌جوره نمی‌تونم از نسخه‌ی آمریکایی بهتر بدونمـش. هم رابطه‌ی جیم و پم از رابطه‌ی تیم و دان بهتر بود، هم شخصیت‌های مکمل فوق‌العاده‌تری داشت. حتی من مایکل اسکات رو هم کمی بهتر از دیوید برنت می‌دونم. حالا شاید بخاطر کوتاه بودن نسخه‌ی اصلی و طولانی بودن نسخه‌ی آمریکایی باشه که روی شخصیت‌پردازی، و همچنین خو گرفتن بیننده با سریال و شخصیت‌ها تأثیر گذاشته. هرچند نسخه‌ی اصلی، فضاش جدی‌تر و بی‌پرواتر بود. ولی خب ریکی جرویس پشت هر دو سریال بود و همین ارزش کارش رو نشون میده.

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
377
نام
فرنود
اقا چیز دیگه تو مایه های ریک و مورتی نداریم
پیشنهاد من اینه بری سراغ Gravity Falls ..شاید خیلی جنبه "علمی" ریک و مورتی رو نداشته باشه ولی همون قدر جذاب و دیوانه وار هست.. به خصوص شخصیت Grunkle Stan

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
شروع كردم به ديدن game of thrones و دو فصل رو ديدم! اما خدالعنت كنه اينترنت رو ، از درو ديوار داره اسپويل ميريزه از بس كه درموردش حرف ميزنن و تيتراژ كلى از سايتها شده! جوريه ميترسم توى اينترنت پا بذارم! يه پوستر از سريال اتفاقى ديدم تو اينترنت كه نابودم كرد! خدا ازشون نگذره. اگه تازه داريد سريال رو ميبينيد خيلى مراقب باشيد
اقا چیز دیگه تو مایه های ریک و مورتی نداریم
چندان ربطى به ريك اند مورتى نداره اما cyanide and happiness رو پيشنهاد ميكنم. ديوانه واريش و مخدوش بودن ذهن سازنده هاش ميتونه با ريك اند مورتى رقابت كنه. اپيزوديك هست و هيچ ربطى به هم ندارن. هر قسمت تقريبا يك دقيقه هستند كه بايد از كانال يوتيوبشون ببينى.

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
چقدر دوقسمت اول فصل سوم Voltron شیرین و دوست داشتنی بود. واقعا چسبید. یانم شخصیت جدیده Lotor هم خیلی خوبه.
زیرنویس فصل سومش اومده ؟ من حتی انگلیسیش هم پیدا نکردم !
---
اون قسمتی که مورتی ضدحال میخوره خیلی عالی بود :))

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
دو قسمت از American Gods را تماشا کردم.به شدت سریال متفاوتی هست و تقریبا تا اواخر قسمت دوم اصلا معلوم نیست کی به کیه و دقایق آخر قسمت دوم شروع میکنه به جون گرفتن. کم مونده بود همون اول دراپ کنم ولی الان علاقه پیدا کردم ادامه بدم.

نکته جالب بازی بسیار عالی Peter Stormare در نقش Czernobog هست. به شدت عالی بازی میکنه نقشش را.

یک نکته دیگه هم اینکه فکر کنم این سریال بالاترین درجه از نمایش Nu dity و S e x در یک سریال تلوزیونی را داشته باشه.اصلا همچین چیزی یادم نمیاد قبلا دیده باشم.

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,521
نام
سپهر
دو قسمت از American Gods را تماشا کردم.به شدت سریال متفاوتی هست و تقریبا تا اواخر قسمت دوم اصلا معلوم نیست کی به کیه و دقایق آخر قسمت دوم شروع میکنه به جون گرفتن. کم مونده بود همون اول دراپ کنم ولی الان علاقه پیدا کردم ادامه بدم.

نکته جالب بازی بسیار عالی Peter Stormare در نقش Czernobog هست. به شدت عالی بازی میکنه نقشش را.

یک نکته دیگه هم اینکه فکر کنم این سریال بالاترین درجه از نمایش Nu dity و S e x در یک سریال تلوزیونی را داشته باشه.اصلا همچین چیزی یادم نمیاد قبلا دیده باشم.

8 Sense
Six Under Feet

این دو تا دست کمی از این نداشتند.

• Like
Reactions: Soheil

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,521
نام
سپهر
Sense8 خوبه؟ توصیه میکنی دانلودش کنم؟

Sense 8 یک سریال علمی تخیلی که در آن درباره ارتبااط حسی آدمیان خاصی را نشان می دهد که در حاوی صحن ههای به شدت جنسی و عریانی است. سریال چیز خاصی برای گفتن در روایت ندارد به همین دلیل هم کنسل شده بود اما دوباره به دلیل اصرار زیاد طرفدران، دو قسمت ویژه در سال دیگر برایش می آید.
در کل من بهت پیشنهاد نمیکنم.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
rick and morty این قسمت 4 به نسبت قسمت 3 افت شدیدی داشت یا شاید وجود قسمت فوق العاده سوم سطح توقعمون را بالا برد اما باز هم دیدنش میچسبه

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر