Trine 2 | PC Thread

trine2.jpg

نسخه دوم بازی خلاقانه Trine چندی پیش تایید شد و در E3 امسال نمایش باشکوه و درخشانی داشت ، نسخه اول بازی یک عنوان فوق العاده در سبک ، خلاقانه ، هنری و جذاب بود که نظر هر گیمری رو بخودش جلب میکرد ، در نسخه اول گرافیک بازی چه از نظر فنی چه از دید هنری عالی بود ، موزیک و صداگذاری بازی هم بی نقص بود و گیم پلی بازی که بر مبنای قواعد فیزیک و سوئیچ بین کاراکتر ها طراحی شده بود بشدت خودنمایی میکرد ، شما میتونستید در نقش جادوگر ، دزد یا شوالیه بازی کنید و طبیعتا برای رد کردن هر مرحله باید از توانایی های همشون استفاده میکردید.
حالا توی این نسخه تمام ویژگی های نسخه اول تقویت پیدا کرده ، جوری که گرافیک بازی رو با هیچ بازی دوبعدی دیگه ای نمیتونید مقایسه کنید ، موزیکی هم که توی تریلر بازی پخش شد خیلی زیبا و متناسب با بازی ساخته شده بود. از دیگر ویژگی های این نسخه میشه به حالت Co-Op بصورت آنلاین و آفلاین اشاره کرد ، جادو ها و قدرت های هر کاراکتر افزایش یافته ، دشمنان خیلی قوی تر و بزرگ تر از نسخه قبلی ظاهر میشوند و مراحل بازی بطوری ساخته شده اند که باید از قدرت های هر 3 کاراکتر استفاده کنید و ...
شرکت های Athlus و Frozenbyte بترتیب ناشر و سازنده این بازی میباشند. این بازی زیبا در تاریخ نامعلومی از سال 2011 بر روی 3 پلتفرم PC ، Xbox360 و PS3 منتشر خواهد شد.

• Like
Reactions: VahiD_ST

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی

دوستان راهنمایی ؟

---------- نوشته در 12:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:49 AM ارسال شده بود ----------

بالایی رو رد کردم . جالا اینجا:d

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
من هنوز بازی نکردم (منتظر کرک PS3 ام) ولی از شکل مشخصه که با دختره باید خودتو بندازی و از طنابش استفاده کنی بیایی سمت چپ و زیر همین مکانی که هست بعدش هم با پل جادوگر بیایی سمت راست

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
بالایی رو رد کردم . جالا اینجا:d
من خودم به یه روش عجیب اینجارو رد کردم!
شوالیه رو انتخاب کن.در حالی که چکشش آماده پرتابه خودتو از لبه پرتگاه پایین بنداز و چکش رو به طرف صخره ها پرت کن ؛ مثل شکل زیر

بعد هم دختره رو انتخاب کن بیا پایین اهرم رو بکش و ادامه ماجرا ...

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
دوستان کسی میدونی نسخه the complete story این بازی چه تفاوتی با نسخه قبلی داره ؟

بازی اصلی به اضافه بسته الحاقی Goblin Menace و یه مرحله به اسم Dwarven Caverns و آخرین آپدیت های بازی رو هم داره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر