Trine 2 | PC Thread

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,437

نسخه دوم بازی خلاقانه Trine چندی پیش تایید شد و در E3 امسال نمایش باشکوه و درخشانی داشت ، نسخه اول بازی یک عنوان فوق العاده در سبک ، خلاقانه ، هنری و جذاب بود که نظر هر گیمری رو بخودش جلب میکرد ، در نسخه اول گرافیک بازی چه از نظر فنی چه از دید هنری عالی بود ، موزیک و صداگذاری بازی هم بی نقص بود و گیم پلی بازی که بر مبنای قواعد فیزیک و سوئیچ بین کاراکتر ها طراحی شده بود بشدت خودنمایی میکرد ، شما میتونستید در نقش جادوگر ، دزد یا شوالیه بازی کنید و طبیعتا برای رد کردن هر مرحله باید از توانایی های همشون استفاده میکردید.
حالا توی این نسخه تمام ویژگی های نسخه اول تقویت پیدا کرده ، جوری که گرافیک بازی رو با هیچ بازی دوبعدی دیگه ای نمیتونید مقایسه کنید ، موزیکی هم که توی تریلر بازی پخش شد خیلی زیبا و متناسب با بازی ساخته شده بود. از دیگر ویژگی های این نسخه میشه به حالت Co-Op بصورت آنلاین و آفلاین اشاره کرد ، جادو ها و قدرت های هر کاراکتر افزایش یافته ، دشمنان خیلی قوی تر و بزرگ تر از نسخه قبلی ظاهر میشوند و مراحل بازی بطوری ساخته شده اند که باید از قدرت های هر 3 کاراکتر استفاده کنید و ...
شرکت های Athlus و Frozenbyte بترتیب ناشر و سازنده این بازی میباشند. این بازی زیبا در تاریخ نامعلومی از سال 2011 بر روی 3 پلتفرم PC ، Xbox360 و PS3 منتشر خواهد شد.

Screens

Trailer

Download

• Like
Reactions: VahiD_ST

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی

دوستان راهنمایی ؟

---------- نوشته در 12:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:49 AM ارسال شده بود ----------

بالایی رو رد کردم . جالا اینجا:d

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
588
نام
M.P
من هنوز بازی نکردم (منتظر کرک PS3 ام) ولی از شکل مشخصه که با دختره باید خودتو بندازی و از طنابش استفاده کنی بیایی سمت چپ و زیر همین مکانی که هست بعدش هم با پل جادوگر بیایی سمت راست

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
912
نام
کیان
بالایی رو رد کردم . جالا اینجا:d
من خودم به یه روش عجیب اینجارو رد کردم!
شوالیه رو انتخاب کن.در حالی که چکشش آماده پرتابه خودتو از لبه پرتگاه پایین بنداز و چکش رو به طرف صخره ها پرت کن ؛ مثل شکل زیر

بعد هم دختره رو انتخاب کن بیا پایین اهرم رو بکش و ادامه ماجرا ...

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
بازی رو همون شب تموم کردم. دقیقا هم از همین روش که گفتی:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
ناظم انجمن
Sep 13, 2006
6,082
نام
مجتبی
شرمنده از بالا اوردن تاپیک زیر خاکی,اینجا چجوری خودم رو به اون صندوق برسونم؟؟؟؟

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
376
نام
Ali Vaiper
دوستان کسی میدونی نسخه the complete story این بازی چه تفاوتی با نسخه قبلی داره ؟

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,464
نام
حسام
دوستان کسی میدونی نسخه the complete story این بازی چه تفاوتی با نسخه قبلی داره ؟
بازی اصلی به اضافه بسته الحاقی Goblin Menace و یه مرحله به اسم Dwarven Caverns و آخرین آپدیت های بازی رو هم داره.

آخرین ویرایش:

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
376
نام
Ali Vaiper
غیر از مراحل جدید شخصیت جدید ی هم اضافه شده و یا چیزایی جدید تر ؟

g900

کاربر سایت
Jul 23, 2010
14
نام
احمد
با سلام. کسی سیو کامل بازی Trine 2: Complete Story رو داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟