Trine 2 | PC Thread

trine2.jpg

نسخه دوم بازی خلاقانه Trine چندی پیش تایید شد و در E3 امسال نمایش باشکوه و درخشانی داشت ، نسخه اول بازی یک عنوان فوق العاده در سبک ، خلاقانه ، هنری و جذاب بود که نظر هر گیمری رو بخودش جلب میکرد ، در نسخه اول گرافیک بازی چه از نظر فنی چه از دید هنری عالی بود ، موزیک و صداگذاری بازی هم بی نقص بود و گیم پلی بازی که بر مبنای قواعد فیزیک و سوئیچ بین کاراکتر ها طراحی شده بود بشدت خودنمایی میکرد ، شما میتونستید در نقش جادوگر ، دزد یا شوالیه بازی کنید و طبیعتا برای رد کردن هر مرحله باید از توانایی های همشون استفاده میکردید.
حالا توی این نسخه تمام ویژگی های نسخه اول تقویت پیدا کرده ، جوری که گرافیک بازی رو با هیچ بازی دوبعدی دیگه ای نمیتونید مقایسه کنید ، موزیکی هم که توی تریلر بازی پخش شد خیلی زیبا و متناسب با بازی ساخته شده بود. از دیگر ویژگی های این نسخه میشه به حالت Co-Op بصورت آنلاین و آفلاین اشاره کرد ، جادو ها و قدرت های هر کاراکتر افزایش یافته ، دشمنان خیلی قوی تر و بزرگ تر از نسخه قبلی ظاهر میشوند و مراحل بازی بطوری ساخته شده اند که باید از قدرت های هر 3 کاراکتر استفاده کنید و ...
شرکت های Athlus و Frozenbyte بترتیب ناشر و سازنده این بازی میباشند. این بازی زیبا در تاریخ نامعلومی از سال 2011 بر روی 3 پلتفرم PC ، Xbox360 و PS3 منتشر خواهد شد.

• Like
Reactions: VahiD_ST

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان رسیدم یه جایی که یه گیاه آدم خوار هست و یه نته خشک درخت که به درخت دیگه وصله...آزادش میکنم ولی نمیدونم چطور ازش استفاده کنم....گیاه آدم خوار نمیذاره رد بشم...اگه رد هم بشم یه تنه درخت جلومه

---------- نوشته در 04:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:12 PM ارسال شده بود ----------

دوستان رسیدم یه جایی که یه گیاه آدم خوار هست و یه نته خشک درخت که به درخت دیگه وصله...آزادش میکنم ولی نمیدونم چطور ازش استفاده کنم....گیاه آدم خوار نمیذاره رد بشم...اگه رد هم بشم یه تنه درخت جلومه

اینجا رد شد...رسیدم به مرحله بعدش ... اولش یه کم میرم جلو و به قارچ فنری میرسم ولی جلوتر نمیشه رفت...جز اینکه بپری بالا با قارچ فنری ... و اون بالا هم راهی نیست

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
اینجا رد شد...رسیدم به مرحله بعدش ... اولش یه کم میرم جلو و به قارچ فنری میرسم ولی جلوتر نمیشه رفت...جز اینکه بپری بالا با قارچ فنری ... و اون بالا هم راهی نیست
یه اسکرین بگیر ببینم کجاس.

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
بازی رو امروز نصب کردم.وقتی شروعش کردم اینجوری بودم::shocked::o:-oرففتم جلو تا اینکه به صورت اتفاقی فکم افتاد زمین!حالا چرا افتاد زمین؟با جادوگره یه تیکه لوله چسبوندم به لوله ای که اتیش می داد بیرون;طوری که اتیش بره توی اب.بعد از چند ثانیه دیدم حباب اومد بالا.اون لحظه کاملا تیکه تیکه شده بودم.فک و صورت و ... کیلومتر ها از هم فاصله داشتن.اون رشد گیاهان هم که یه شاهکار هنری دیگه بود.البته نه اندازه ی این جریانی که گفتم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
با گوشی عکس گرفتم دیگه:d
اینجا گیر کردم:
lx0abmspnt3eoy67bax0.jpg

ovhm6tyuqer1438lpvff.jpg

5kwt097e5pirfnx4rjb.jpg

میرم بالا دیگه راهی نیست...سمت راست هم راهی نیست
درست یادم نیست ولی اون پایین یک جایی داره که زیرش مواد شیمیایی هست و نمیشه ازش عبور کرد !!!
همونجا یک لوله ای هست که باد میزنه با جادوگر اونو روبه اون مواد شیمیایی کن بعدش صبر کن اون مواد از بین میرن بعدش اون دست گیره رو بچرخون
درست یادم نیست اینجا بود یا جای دیگه
اون سنگ اون بالا رو بشکن با چکش
چکششو پرتاب کن بخوره به اونجا

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
درست یادم نیست ولی اون پایین یک جایی داره که زیرش مواد شیمیایی هست و نمیشه ازش عبور کرد !!!
همونجا یک لوله ای هست که باد میزنه با جادوگر اونو روبه اون مواد شیمیایی کن بعدش صبر کن اون مواد از بین میرن بعدش اون دست گیره رو بچرخون
درست یادم نیست اینجا بود یا جای دیگه
اون سنگ اون بالا رو بشکن با چکش
چکششو پرتاب کن بخوره به اونجا

پایین فقط قارچ قنری هست....مواد شیمیایی نیست...

چطوری چکش رو پرتاب کنم؟؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid

چطوری چکش رو پرتاب کنم؟؟
یعنی هنوز اون اسکیل پرتاب چکش رو نخریدی؟!؟!؟!!
باید اونو میخریدی و گرنه نمیشه پرتاب کرد
یک کار دیگه هم میتونی بکنی
ولی شاید نشه:D
دوتا جعبه با جادوگر درست کن بعد روی هم بگزار بعد خودت برو روش بعد با جادوگر جعبه ی زیری رو حرکت بده یواش یواش برو بالا
فکر میکنم این باگ باشه چون من بیشتر جاهایی که فکری بود رو با همین حرکت میرفتم:D

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان

چطوری چکش رو پرتاب کنم؟؟
اگه هنوز قابلیت پرتاب چکش رو نداری اشکال نداره. میتونی Level Up هایی رو که تا اینجا انجام دادی غیر فعال کنی. امتیازشو بهت بر میگردونه باهاش شوالیه رو آپدیت کن تا بتونه چکش رو پرتاب کنه....
اگه درست یادم باشه وقتی چکش انتخابه با نگه داشتن راست کلیک موس پرتش میکنه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر