Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
دوستان من توی اون مرحله که Alex توی اتاق گیر کرده و نمیتونه بیاد بیرون گیر کردم راه حلشو میدونم باید اون چیزی که به سقف گیره رو با طناب تکون بدی ولی برای من وقتی که تکونش میدی از ریل میره بیرون و دیگه تکون نمیخوره :-s اگر به Live وصل شم اپدیت کنم درست میشه ؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
دوستان من توی اون مرحله که Alex توی اتاق گیر کرده و نمیتونه بیاد بیرون گیر کردم راه حلشو میدونم باید اون چیزی که به سقف گیره رو با طناب تکون بدی ولی برای من وقتی که تکونش میدی از ریل میره بیرون و دیگه تکون نمیخوره :-s اگر به Live وصل شم اپدیت کنم درست میشه ؟
میشه کاملتر توضیح بدی؟چه ربطی به لایو داره؟

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
میشه کاملتر توضیح بدی؟چه ربطی به لایو داره؟
نگاه کن او مرحله که توی یک کشتی هست و Alex توی اتاق گیر کرده و یه فیوز برق یا همچین چیزی جلوی شما هست و باید شما به کمک یک وسیله که به سقف صول هست اون مانع رو از جلوی خودتون بردارید ولی وقتی من اون مانع رو تکن میدم از ریلش خارج میشه و گره میکنه باگ داره برای من
دوستان هم گفتن برای بازیش یه اپدیت 42 مگی اومده گفتم شاید با دانلود کردن اون اپدیت این قسمت هم درست شد .
http://upload.tehran98.com/img1/fcueb2mbxp1oybi2qbx.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/fsu050gmz0of1emm6jxe.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/xk0xcy5bv8lnlqmaa4kj.jpg

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
نگاه کن او مرحله که توی یک کشتی هست و Alex توی اتاق گیر کرده و یه فیوز برق یا همچین چیزی جلوی شما هست و باید شما به کمک یک وسیله که به سقف صول هست اون مانع رو از جلوی خودتون بردارید ولی وقتی من اون مانع رو تکن میدم از ریلش خارج میشه و گره میکنه باگ داره برای من
دوستان هم گفتن برای بازیش یه اپدیت 42 مگی اومده گفتم شاید با دانلود کردن اون اپدیت این قسمت هم درست شد.
آپدیت مال یه چیز دیگه است.
اگه نگاه کنین میبینین که یک لوله نارنجی نمی زاره مانعو برداره شما باید یک جوری برین بالای سقف و مانع رو بردارین.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستان هم گفتن برای بازیش یه اپدیت 42 مگی اومده گفتم شاید با دانلود کردن اون اپدیت این قسمت هم درست شد .

شما باید با تکون دادن همون وسیله متصل به سقف به جهتی که یه نردبون داره شکاف سقف، یه راه درست کنی و بری بالا. یعنی نردبون اون وسیله باید با نردبون ثابت رو سقف ، تو یه جهت قرار بگیرن. تو عکسی که گذاشتی مشخص کردم:

http://upload.tehran98.com/img1/sztdjsd56yb2vi6e3oeu.jpg

منتها باید نربون سمت چپ رو در نظر بگیری.
گرفتی؟ :d
------------------
ویرایش: آپدیت شامل یک آپگرید برای سینگل(80 پوینت) + یه مپ مولتی(400 پوینت!)

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستان به نظر یه اچیومنت missable تو بازی هست!

داشتم challenge هارو انجام می دادم، تو قسمت Mountain Temple، برای اینکه همه pyromaniac هارو بزنیم، یکیش فقط تو بخش داستانی هست و اگه اونو رد کنیم دیگه نمیشه کاریش کرد.

حالا جای سوال اینه که؛ اگه من دوباره new game کنم، challenge ها هم از بین میرن یا خیر؟

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان به نظر یه اچیومنت missable تو بازی هست!

داشتم challenge هارو انجام می دادم، تو قسمت Mountain Temple، برای اینکه همه pyromaniac هارو بزنیم، یکیش فقط تو بخش داستانی هست و اگه اونو رد کنیم دیگه نمیشه کاریش کرد.

حالا جای سوال اینه که؛ اگه من دوباره new game کنم، challenge ها هم از بین میرن یا خیر؟

اچیومنت missable که زیاد تو بازی هست.چلنج ها هم فکر نکنم هیچ کدوم تو بخش داستانی باشن همه رو بعد از اتمام بازی هم میشه انجام داد.new game هم بزنی همه چی از بین میره.

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
همونطور که گفتم برای من از ریل خارج میشد وگرنه راه حلشو بلد بودم
اپدیت کردم درست شد این اپدیت هایی که میاد فقط برای انلاین نیست باگ های جزیی هم توی افلاین درست میکنند
وگرنه خیلی راحت بود مرحلش ,ای کاش فیلم میگرفتم تا میددین چه باگ خنده داری بود=))

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
اچیومنت missable که زیاد تو بازی هست.چلنج ها هم فکر نکنم هیچ کدوم تو بخش داستانی باشن همه رو بعد از اتمام بازی هم میشه انجام داد.new game هم بزنی همه چی از بین میره.

خوب challenge های Mountain Temple رو همش رو رفتی؟؟

یکیش توی خونه ای هست که آتیش گرفته و اصلا راهی واسه رفتن توش نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر