Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
گرافیک بازی متوسط ؟! تو را خدا نخندونین ما را :) قبل از بازی کردن سعی کنید از اون نمایشگر حالا مانیتور باشه یا tv که استفاده میکنید ببینید تاریخ مصرفش نگذشته که ؟!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
گرافیک بازی متوسط ؟! تو را خدا نخوندونین ما را :) قبل از بازی کردن سعی کنید از اون نمایشگر حالا مانیتور باشه یا tv که استفاده میکنید ببینید تاریخ مصرفش نگذشته که ؟!
مشکل یه سری این ـه که می‌چسبن به TV یا مانیتور، پیکسل ها می‌زنه تو چشمشون هم کور می‌شن هم می‌گن هیچ بازی گرافیک نداره:D البته این مورد فقط تو LED و LCD صدق می‌کنه و TV های به قول فرخ تاریخ مصرف گذشته در تمامی حالات کیفیتش اعصاب خورد کنه:|
بهتون قول می‌دم و ازتون می‌خوام فقط دو متر از نمایشگر فاصله بگیرید تا شاهد انتقلاب گرافیکی در کنسول خود شوید:D

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
839
نام
شایان
راستی برام جالب بود که بعضی از نکاتی که توی تریلرها بود رو از تو بازی برداشته بودن و تغییرش داده بودن :D صدای لارا هم جزو همین نکات هست توی بازی اونطور که توی تریلرها میدیدیم صداش بلند نمیاد. پس با خیال راحت بازی کنید:D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خیلی خوشم اومد . جدا خیلی خوبه تا حالا 40 درصدی رفتم رو hard . واقعا حال میده تا حالا گوتی ـه من اینه در کنار ni no kuni

داستان خیلی زیباست و مهمترین عامل ـه محرک ـه من :D گیمپلی که خیلی عالیه و سرگرم کننده هست مخصوصا BOW و کار با اون خیلی دلچسبه . گرافیک خیلی زیباست ولی عالی نیست انصافا بعضی جاهاش نور پردازی محشره . جو فوق العاده ای داره . لاراش هم خیلی دوست داشتنیه مخصوصا اون لهجه ـش :D در کل همه چی خوبه امتیازاتش هم که همه چی رو مشخص میکنه .

پ.ن : اینقدر هم اسم آنچارتد رو نیارین اینجا تاپیک 360 هست و فن ها رو ناراحت نکنین . ممنون

آخرین ویرایش:

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
انصافا گرافیک خیره کنند ست، نسبت به uc یکم کیفیت بافتها پاین تره (اونم نه همه جا) و خیلی خیلی کم یک جاهای میشه افت فریم رو حس کرد که تموم این موارد با توجه به بزرگتر بودن مراحل نسبت به uc قابل چشم پوشیه، این DD بازی و تصاویر پس زمینه که انصافا چشم گیر از آب درومدند

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
یکی از کاندیدا گوتی هست 100%
گرافیک بازی محشره(فیلم full hd هم جلوش کم میاره...)
نورپردازی بازی قابل توصیف نیست...
فیزیک بازی شاهکاره...
نحوه روایت داستان هم عالیست
تنها ایرادی که داره نحوه مردن دشمنه و اینکه تیره تفنگ خیلی ضعیفه...
تا اینجا که رفتم بازی بازی 9.5 میدم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
همونطور که دوستان گفتن بازی واقعا عالی کار شده اما تنها ناراحتی من از بین رفتن معما ها هست که امیدوارم در ادامه بازی با اونها رو به رو بشم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
بازی خیلی خوب بود فقط من موندم یه دوختر واقعا این همه قدرت و چابکی داره.بنظرم اصلا نباید شخصیتش مونث میبود.
خوب نميشد كه tomb raider مذكر بسازن.اتفاقا لارا اول بينجربست ولي رفته رفته در طول داستان تجربه كسب ميكنه و قوي ميشه

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
انصافا بازی عالیه، از هر لحاظ.
به نظرم اگه بخش آپگریدها نبود بازی خیلی لذت بخش تر می شد، مجبوری به خاطر این آپگریدها همه جا رو زیرورو کنی که از هیجان بازی کم می کنه.
یکی هم لباس لارا، خب ضایس دیگه، تو اون سرما کی با اون لباس دووم میاره! تو گیمی مثل آنچارتد خیلی دقت شده بود به این مسائل. (مثالــ گفتم! قصد دیگه ای ندارم!! ببین این فن بوی ها چه به روزمون آوردن؛ یه مثال هم می خوایم بزنیم باید هزارتا توضیح بنویسیم که به پیر به پیغمبر قصدی چیزی نداشتم!!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر