Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من نمیدونم انیورساری بود یا لجند بود که اولش زیر اب باید میرفتی.اونجا یه باس فایت با یک هشتپا داشتیم که دهن سرویس میکرد !
میخواستم بدونم اگه اینم اونجوریه بگیرم !؟
اون یه مرجله جنگلی داشت با موتور میرفتی اینور اونور خیلی خوب بود :D !
پ.ن: معلومه تو زندگیتون TR بازی نکردید :D ! ما از اون PS1 ـش بازی میکردیم :D زمانی که شبیه آنجلینا جولی بود :D خطابم به اون دو دوستم به بالای صفحه بود :D !
:|
شروین اون TR ها یه جورایی Arcade بود و بیشتر برای Fun بود ولی این Reboot شده و کاملا با اونها فرق می‌کنه!
درسته مثل U یه چند تا آدم با لباس فلزی داره که کشتنشون سخته ولی باس فایت نداره:D

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
TR جدید قرار نبود دقیقا ره نسخه های پیشین را ادامه بده Reboot شده . دوم اینکه من دارم میگم این بازی سبکش اکشن ادونچر هست چی کم داره ؟ مگه مثلا بازیهایی مثل انچارتد که سبکش اکشن اندونچر هست معماهای سخت داره توش ؟
کاملاً تائید می‌شه. حدود 20 درصد بازی رو رفتم و به جرأت می‌تونم بگم تا اینجای کار یکی از بهترین اکشن ادونچرهای نسل رو تجربه کردم. امیدوارم روند ماجراجویی داستان بازی تا آخر همینطور ادامه پیدا کنه. درسته که از هر بُعد و فاکتوری به Tomb Raider نگاه کنیم شباهات زیادی با فرنچایز آنچارتد می‌بینیم. از زمینه‌های داستانی و افسانه‌ای بازی‌ها گرفته تا انیمیشن‌ها و حتی نور پردازی. ولی در نهایت مقایسه‌ی این دو کار درستی نیست. چون من فکر می‌کنم با وجود تمام این شباهت‌ها TR و UC دو تجربه‌ی متفاوت رو به مخاطب ارائه می‌دن. تو TR هر لحطه منتظر یه اتفاق هستیم و یه جورایی تو کل بازی حس ترس همراهمونه. نه در حد Resident Evil؛ ولی می‌شه ریشه‌های Horror رو تو TR دید. در حالی که آنچارتد اینطور نیست. یعنی می‌خوام اینو بگم من به عنوان کسی که هر سه نسخه‌ی UC رو بازی کردم و از هر سه‌تاشون هم لذت بردم به Tomb Raider به چشم یک تجربه‌ی کاملاً جدید نگاه می‌کنم و اونقدر ازش لذت می‌برم که به هیج عنوان نمی‌تونم تشابهات اون با UC رو برای هیچ کدوم از این دو بازی یک نقص فرض کنم. UC یک فرنچایز فوق‌العاده بود که ازش حداکثر لذت رو بردم و همیشه جزو بهترین بازی‌های نسل به هر کدوم از نسخه‌هاش نگاه می‌کنم. TR یک تجربه‌ی فوق‌العاده‌ی جدید که تا اینجای کار به همون اندازه‌ی UC یا شاید هم بیشتر باهاش ارتباط برقرار کردم و ازش لذت بردم و به نظرم به هیچ عنوان نباید صرفاً به خاطر تشابه سبک این دو بازی رو باهم مقایسه کرد.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من که بازی رو هنوز انجام ندادم ولی اگر منظورت از اون قسمت روس همونجایی که زیاده روی میکنه و لارا هم باهاش برخورد میکنه باید بگم قبل از عرضه هم گفتن عوضش میکنن!
بقدری سر اون تک صحنه توی تریلر بد و بیراه از هرکسی شنیدن که رضایت دادن عوضش میکنن.انجمن های حمایت از زنان،فمنیست ها کلا همه میگفتن این صحنه یجور Rape رو به نمایش میزاره و توهین به جنس زنه.
کلا داستانی داشت اون صحنه:d

اره منطقیه اون صحنه را عوض کنند ولی اون صحنه اولی موردی نداشت اگه بازی کنی با تریلر بازی که تو خود دیسک هم هست مقایسه کنی تفاوت ها را می بینی

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
یکی بیاد شباهتا و تفاوتاش رو با FarCry 3 بگه

هر کدوم تو چ زمینه هایی برترن ؟؟؟ لطفا اگه هر دو رو بازی کردید جواب بدید ....

ممنون

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
به نظر من با توجه به استقبال گیمرا از بازی های نسل قبل ، تمام شرکت های بازی سازی از چند سال پیش بازیهایی که درست کردن تو 2 نسخه ی این نسل و نسل بعد ساختن که دوباره جریان ریمیک و تبدیل به hd و ... پیش نیاد . این بازی هم چون بازیه خوبی از آب در اومده 100 درصد 2 سال دیگه بازی رو با کیفیتی که تو e3 داشت میدن بیرون.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,775
نام
Bahram
به نظر من با توجه به استقبال گیمرا از بازی های نسل قبل ، تمام شرکت های بازی سازی از چند سال پیش بازیهایی که درست کردن تو 2 نسخه ی این نسل و نسل بعد ساختن که دوباره جریان ریمیک و تبدیل به hd و ... پیش نیاد . این بازی هم چون بازیه خوبی از آب در اومده 100 درصد 2 سال دیگه بازی رو با کیفیتی که تو e3 داشت میدن بیرون.
من که بعید میدونم احتمالا تو نسل بعد شماره های بعدیشو معرفی میکنن.بازی هم خیلی با کیفیت e3 تفاوت نداشت.(من هیچ تفاوتی ندیدم)

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اقا بذارید یه تیر خلاص بزنم :d
بازی برای من که انچارتد 1و 2و3 رو رفتم هم قشنگتره خصوصا گیم پلی فقط گرافیکش کم داره !!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,775
نام
Bahram
بازي رو تا 99% كامل كردم ولي اين challenge مين هارو 3 تا شو پيدا نميكنم كله منطقه رو گشتم ولي نيست:(
اگه كسي 10تا شو گرفته يك راهنمايي بكنه تا من بازيرو 100% كنم

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,083
نام
M o h A M a d
TR جدید قرار نبود دقیقا ره نسخه های پیشین را ادامه بده Reboot شده . دوم اینکه من دارم میگم این بازی سبکش اکشن ادونچر هست چی کم داره ؟ مگه مثلا بازیهایی مثل انچارتد که سبکش اکشن اندونچر هست معماهای سخت داره توش ؟

به هر حال هر بازی که قراره کاملا Reboot بشه از نظر من نباید کاملا اصالت خودشو از دست بده....

گاهی وقتا یکسری جزئیات مثل همین حل معماهای سخت و فکری میتونه گیمر رو در حال و هوای بازی درگیر کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر