Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
به طرز عجیبی به تازگی دریافتم که بازی اومده!
ارزش داره?اپنه?پلتفرمش خوبه?باس فایتم داره?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
شروین تا حالا تو کذوم بازی Action/Adventure اژدها و باس فایت داشتیم مگه که انتظار باس فایت داری؟!:دی

به طرز عجیبی به تازگی دریافتم که بازی اومده!
ارزش داره?اپنه?پلتفرمش خوبه?باس فایتم داره?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

بشینی پاش دیگه نمیتونی بلند بشی
واقعا سری تامب رایدر بعد از چند عنوان ناامید کننده، با این شاهکار دوباره احیا شد

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

شروین تا حالا تو کذوم بازی Action/Adventure اژدها و باس فایت داشتیم مگه که انتظار باس فایت داری؟!:دی
اکشن ادونچر که به قدری سبک گسترده ای هست که آدم بخواد مثال بزنه شاید بیشتر از 50% بازی های این سبک باس فایت داشته باشن :دی (از جمله کلیه ی بازی های HnS که زیر مجموعه ی اکشن ادونچر حساب میشن :دی، یا بازی های Survival Horror)

ولی بعضی نسخه های قبلی همین بازی (من همه ـشونو بازی نکردم) هم باس فایت داشتن :دی آنچارتد 2 هم داشت حتی :دی

اکشن ادونچر که به قدری سبک گسترده ای هست که آدم بخواد مثال بزنه شاید بیشتر از 50% بازی های این سبک باس فایت داشته باشن :دی (از جمله کلیه ی بازی های HnS که زیر مجموعه ی اکشن ادونچر حساب میشن :دی، یا بازی های Survival Horror)

ولی بعضی نسخه های قبلی همین بازی (من همه ـشونو بازی نکردم) هم باس فایت داشتن :دی آنچارتد 2 هم داشت حتی :دی
منظورم تو حال و هوای U و TR و اینا بود:دی اونطوری باشه که خب 80% بازی ها AA نامیده می‌شن:دی
اونا رو که دیدم ولی من بهشون باس فایت نمی‌گفتم:دی آخه وقتی به یه چیزی مثل "زئوس" تو GOW می‌گیم باس دیگه به این جوجه ها که نباید همونو بگیم:دی باید بگیم سگ جون مثلا:دی

farcry 3 :d
بازی خیلی خوب بود فقط من موندم یه دوختر واقعا این همه قدرت و چابکی داره.بنظرم اصلا نباید شخصیتش مونث میبود.
بشین بینیم بابا:dشاید اگه این بازی هم شخصیتش مرد بود،بازیش نمیکردم.دقیقا مثل سری انچارتد که دادم پسرداییم جلو چشمم تمومش کرد و خودم بازیش نکردم.
از یه حقیقتی نباید گذشت.اینکه وجود شخصیت مونث همیشه میتونه جذاب تر باشه.مثلا تو تبلیغات و کلا هر چیزی که بخوان مردم رو جذب کنن،از زن استفاده میکنن.حالا تو یه بازی که نیاز زیادی به جذب مخاطب داره 100% شخصیت مونث بهتر جواب میده.
تصور کن شخصیت mirrors edge مرد بود.:|یا مثلا نمونه ی بارز جذب مخاطب همین کورتانای خودمونه.با اون صدا و شکل و شمایل هر جنبنده ای رو جذب میکنه.
لارا هم در قدرت و چابکیش هیچ شکی نیست.شیر دختره:x

منظورم تو حال و هوای U و TR و اینا بود:دی اونطوری باشه که خب 80% بازی ها AA نامیده می‌شن:دی
اونا رو که دیدم ولی من بهشون باس فایت نمی‌گفتم:دی آخه وقتی به یه چیزی مثل "زئوس" تو GOW می‌گیم باس دیگه به این جوجه ها که نباید همونو بگیم:دی باید بگیم سگ جون مثلا:دی

نسخه های قبلی TR باس های سختی هم داشتند اتفاقاً
شما نسخه ی Legend همین TR را بازی کردی !؟ نظرت در مورد باس آخرش چی بوده !؟
برای من یکی از سخت ترین باس های دوران گیمریم همین باس آخر TR Legend بود ...

اینم عکسش :

redux6.jpg

redux2.jpg

آخرین ویرایش:
من نمیدونم انیورساری بود یا لجند بود که اولش زیر اب باید میرفتی.اونجا یه باس فایت با یک هشتپا داشتیم که دهن سرویس میکرد !
میخواستم بدونم اگه اینم اونجوریه بگیرم !؟
اون یه مرجله جنگلی داشت با موتور میرفتی اینور اونور خیلی خوب بود :دی !
پ.ن: معلومه تو زندگیتون TR بازی نکردید :دی ! ما از اون PS1 ـش بازی میکردیم :دی زمانی که شبیه آنجلینا جولی بود :دی خطابم به اون دو دوستم به بالای صفحه بود :دی !

آخرین ویرایش:
راستی برام جالب بود که بعضی از نکاتی که توی تریلرها بود رو از تو بازی برداشته بودن و تغییرش داده بودن :دی صدای لارا هم جزو همین نکات هست توی بازی اونطور که توی تریلرها میدیدیم صداش بلند نمیاد. پس با خیال راحت بازی کنید:دی
اره دقیقا به نکته خوبی اشاره کردی اولین بار که لارا سم را پیدا میکنه ماتیاس هم اونجاست صبح که لارا بیدار میشه می بینه ماتیاس با سم غیبشون زده در صورتیکه تو تریلر های بازی نشون میداد ماتیاس جلوی لارا سم را تهدید میکنه .چند تا صحنه دیگه هم توی بازی با تریلرها فرق میکرد مثل اونجایی که یارو روسه لارا را میگیره
عجیب بود:-/

اره دقیقا به نکته خوبی اشاره کردی اولین بار که لارا سم را پیدا میکنه ماتیاس هم اونجاست صبح که لارا بیدار میشه می بینه ماتیاس با سم غیبشون زده در صورتیکه تو تریلر های بازی نشون میداد ماتیاس جلوی لارا سم را تهدید میکنه .چند تا صحنه دیگه هم توی بازی با تریلرها فرق میکرد مثل اونجایی که یارو روسه لارا را میگیره
عجیب بود:-/

من که بازی رو هنوز انجام ندادم ولی اگر منظورت از اون قسمت روس همونجایی که زیاده روی میکنه و لارا هم باهاش برخورد میکنه باید بگم قبل از عرضه هم گفتن عوضش میکنن!
بقدری سر اون تک صحنه توی تریلر بد و بیراه از هرکسی شنیدن که رضایت دادن عوضش میکنن.انجمن های حمایت از زنان،فمنیست ها کلا همه میگفتن این صحنه یجور Rape رو به نمایش میزاره و توهین به جنس زنه.
کلا داستانی داشت اون صحنه:d

یعنی این بازی اگه انحصاری بود میانگین بازی بالای ۹ بود بدون شک ! حالا چه ماله مایکروسافت بود یا سونی . من بعضا تعجب میکنم ساتیتها دودشون از کجا بلند میشه ؟ این tr جدید تو سبک خودش یعنی اکشن ادونچر واقعا چی کم داره ؟!

یعنی این بازی اگه انحصاری بود میانگین بازی بالای ۹ بود بدون شک ! حالا چه ماله مایکروسافت بود یا سونی . من بعضا تعجب میکنم ساتیتها دودشون از کجا بلند میشه ؟ این tr جدید تو سبک خودش یعنی اکشن ادونچر واقعا چی کم داره ؟!

دیگری خبری از اون معماهای سخت و فکری قدیم نیست و این خودش یعنی کمبود....

دیگری خبری از اون معماهای سخت و فکری قدیم نیست و این خودش یعنی کمبود....
TR جدید قرار نبود دقیقا ره نسخه های پیشین را ادامه بده Reboot شده . دوم اینکه من دارم میگم این بازی سبکش اکشن ادونچر هست چی کم داره ؟ مگه مثلا بازیهایی مثل انچارتد که سبکش اکشن اندونچر هست معماهای سخت داره توش ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or