Tomb Raider | PS3

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
آخرای بازی با اون غولهای بی شاخ و دم باید روبرو بشی:d.من دوبار بازی رو با PC تموم کردم نمیدونم واسه PS3 چجوری از آب دراومده ولی روی PC با اون همه افکت و مناظر زیبا واقعا شاهکاره:x

ایرادی نداره :d این غول ها هم واقعاً لازمه , :d برا Ps3 عالیه واقعاً تا الان اذیت نکرده , یکم دیگه بازی کردم احتمالاً آخراشم خیلی عالیه :d

jzmp

کاربر سایت
Sep 3, 2012
41
با سلام.بازی بسیار خوبی هستش ومن به شخصه باهاش خیلی حال کردم!:d
فقط دوستان من یه جاییش گیر کردم!توی مرحله ی سامورایی ها اون جایی که یه در چوبی بزرگ هستش که روش طناب هستش و روی طناب چوب هایی هستش!اون جارو کسی یادش هست که باید چیکار کرد؟

اینم عکس:

http://uplod.ir/fkavttnbjfmr/2013-03-14_11.53.58.jpg.htm

با تشکر

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بفرمایید:
http://uploadtak.com/images/d2672_2013031411.jpg

لگر از عکس چیزی متوجه نشدید بگید یه عکس بهتر بندازم.

اینجا روی در مگه جای طناب نیست ؟ با تیرکمون (R2) به طناب روی در تیراندازی کنین و بعدش چند بار مربع رو بزنین در میشکنه !

اگه اینجوری نمیشه یه عکس دقیقتر بزارین , اما این قسمتو امروز رفتم تا جایی که یادمه با طناب میشه در رو شکست

jzmp

کاربر سایت
Sep 3, 2012
41
اینجا روی در مگه جای طناب نیست ؟ با تیرکمون (R2) به طناب روی در تیراندازی کنین و بعدش چند بار مربع رو بزنین در میشکنه !

اگه اینجوری نمیشه یه عکس دقیقتر بزارین , اما این قسمتو امروز رفتم تا جایی که یادمه با طناب میشه در رو شکست
نگاه کنید روی در یه چوب هایی هستش من موندم که اون چوب هارو با چی باید بشکونم!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد

من تا جایی که یادمه اینجا رو زود رد کردم , اما : RIFLE رو انتخاب و با R2 به سمت در نارنچک پرتاب کن
یا برو کنار یکی از اون بشکه ها مثلث رو بزن و بشکه رو پرتاب کن سمت در و بعد شلیک کن , غیر از این چیزی به ذهنم نمیرسه

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
853
نام
Fallen
اگه میتونید یه عکس واضحتر بزارید تا من یا بقیه دوستان بتونیم به درستی شما رو راهنمایی کنیم

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان اینم یه عکس واضحتر: (این عکس دقیقا در رو نشون میده)

http://uploadtak.com/images/o3232_1234.jpg

یکی از دوستان گفتن که بشکه رو پرتاب کن,پرتاب کردم ولی باز تاثیری نداشت,با شاتگان هم زدم تاثیری نداشت,با نارنجک RIFLE هم زدم تاثری نداشت!:d

باور کن تا جایی که یادمه اینجا چیز خاصی نبود و یه چند نفر رو زدم و رد کردم :d آخرین چیزی که به ذهنم میرسه یه 2 تا تیر آتشین به در بزن :d

jzmp

کاربر سایت
Sep 3, 2012
41
باور کن تا جایی که یادمه اینجا چیز خاصی نبود و یه چند نفر رو زدم و رد کردم :d آخرین چیزی که به ذهنم میرسه یه 2 تا تیر آتشین به در بزن :d
10 تا تیر اتیش زدم ولی نمیشه!:d
این جا سر 57 درصد هستش همون اولایی که سامورایی ها میان.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
امیدوارم روح نباشم و دیده بشم :D

دوستان من اویل بازی سوتی دادم همون اوایل بازی که تبر درست میکنم و با دوست عزیز میریم داخل من حواسم نمیدونم چطوری پرت شد اومدم سرجای اولم :D حالا کسی هم نیست همراه من نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم :D الان تنهام و در هم که تنهایی باز نمیشه :D ( البته از دستی تو اسپویل نذاشتم که حواس کسانی که بازی میکنن باشه چیکار میکنن مثل من حرص نخورن :D )

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
امیدوارم روح نباشم و دیده بشم :D

دوستان من اویل بازی سوتی دادم همون اوایل بازی که تبر درست میکنم و با دوست عزیز میریم داخل من حواسم نمیدونم چطوری پرت شد اومدم سرجای اولم :D حالا کسی هم نیست همراه من نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم :D الان تنهام و در هم که تنهایی باز نمیشه :D ( البته از دستی تو اسپویل نذاشتم که حواس کسانی که بازی میکنن باشه چیکار میکنن مثل من حرص نخورن :D )

با فست تراول هم درست نمی شه :-/

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یعنی هرکاری به ذهنت برسه کردم :D فکر کنم از اول برم تا من باشم از این غلطا نکنم =))

اما وجدانا ریبوت خوبی ساختن اصلا اگه چیز منفی هم باشه به چشم نمیاد :D

اونجا که اولشه بشین از اول برو انقدر به خودت عذاب نده :d

الان همه Collectible ها و چلنج ها رو گرفتم , موند یه سری تروفی لعنتی آنلاین و تروفی Chatterbox , حالم از این تروفی های برنز مزخرف بهم میخوره که اندازه ده تا طلا اذیت میکنن :-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر