Tomb Raider | PS3

اتفاقا بازی عالیه ... مخصوصا برای کسی که سبک Action/Adventure دوست داره یه بازیه کامل و خیلی خیلی خوبه .... بهترین بازی 2013 تا به اینجا برای من .
من بیشتر از اینکه گفتید رو نسخه ps3 بهتر هست کمی تعجب کردم :d

ما که عاشقان سینه چاک Unch و اکشن ادونچر هستیم پس صد در صد از این بازی هم بشدت لذت خواهیم برد :d

من بیشتر از اینکه گفتید رو نسخه ps3 بهتر هست کمی تعجب کردم :d

ما که عاشقان سینه چاک Unch و اکشن ادونچر هستیم پس صد در صد از این بازی هم بشدت لذت خواهیم برد :d
ینی اصلا شک نکن که فوق العادست . من از الان ماتم گرفتم که چرا تموم شد کلا بد جوری action advantureـه خونم رو برد بالا و فوق العاده لذت بردم از بازی . در نبود گُنده لاتِ این سبک "آنچارتد" این تومب واقعا منو راضی کرد . فعلا مثل نیما بازی سال منم هست و فک نکنم تو بازیای مولتی امسال از هیچ کودوم به این اندازه لذت ببرم . واقعا کریستال داینامیک از هست و نیستش مایه گذاشته , دستش درد نکنه .

بازي كه اصلا ربطي به انچارتد نداره.....
خشونت بازي بيشتر از انچارتد و ادونچرش خيلي به اكشنش مي چربه در حالي كه درانچارتد دقيقا برعكس ...از اين بازياس كه بايد تو محيط بگردي و وسايل براي خودت جمع كني و بعد استفاده كني واز اين بازياس كه حوصله ميخواد و يه مقدارهم كند در حالي كه انچارتد همون طور كه گفتم اكشن تره و سينمايي تره ودر نتيجه هيجانشم بيشتره واگر حوصله هم نداشته باشين به خاطر تم سريعي كه داره به وجدتون مياره ....محيط هاي tr هم از انچارتد بزرگتر.....
به نظر شخصي من اين بازي به بازيه tlou شبيه تا انچارتد.....
چون tlou با توجه به نمايش هايي كه تا الان داشته دقيقا خصوصيات مشابه اين tr ريبوت شده داره ......خشونت بالا ، محيط هاي بزرگتر ، ادونچر بيشتر و اكشن كمتر و در نتيجه كند

بازی که شاهکاره . گرافیکش برای یه بازی با محیط بزرگ عالی هست . نور پردازی در حد بسیار خوبیه . کیفیت بافت ها بسیارعالیه. . فیزیک لارا و محیط خیلی زیبا و روونه . افت فریم هم داره ولی خیلی کم اصلا تو چشم نمیاد .
الان حدود سه ساعت بازی کردم اصلان تروفی نمیده لعنتی . فقط یدونه گرفتم :d. درکل انتظار همچین چیزی رو نداشتم . بسی خوشمان امد

از psn بازي رو نخريد كه ....
. Purchase or use of this item is subject to the PlayStation®Network Terms of Service and User Agreement and this item's use restrictions. This item has been sublicensed to you by Sony Computer Entertainment America. One-time license fee for downloads to up to 2 console systems that are associated with the purchasing account. No more than one activated PS3 system within a 24 hour period. Content may not be used by any other account. You must sign in to PSN each time you start the game.

آخرین ویرایش:
سلام دوستان میخوام ps3 (قفل باز شده)بخرم اما دلیل آن بازی tomb raider underworld , tomb raider 2013 هست میخوام بدونم دستگاهی که الان بخرم قابلیت اجرای بازی های 3سال پیش هم داره چون underworld مال 3سال پیشه
ممنون میشم راهنماییم کنید.

بازیش واقعا زیباست
برای اولین بار دیدم یه کارکتر خسته میشه گشنه میشه تشنه میشه تازه آب هم میخوره!:دی بازی واقعا طبیعی حرفای زیادی واسه گفتن داره
2 به شکم رو ps3 بگیرمش یا نه...

بازیش واقعا زیباست
برای اولین بار دیدم یه کارکتر خسته میشه گشنه میشه تشنه میشه تازه آب هم میخوره!:دی بازی واقعا طبیعی حرفای زیادی واسه گفتن داره
2 به شکم رو ps3 بگیرمش یا نه...
اره كاميار ولي بعضي جاهاش تو دمو ها خيلي غير طبيعي بود!
پرش هاي مافوق طولــاني!
سگ جــون بودن دوشيزه لارا...!!!:d
و غيره!:d
راستي دوستاني كه بازي كردن ،ايا موجود ماورا الطبيعه در بازي وجود دارد!؟!؟

اره وجود داره . نگهبان های queen . اواخر بازی کلان ماورا میشه :d

عجب
پس اينم مثل انچارتد ها اخراش ماورايي ميشه!؟:d
از تنها قسمت انچارتد كه اصلا خوشم نمياد بخش هاي ماوراييشه
حالا چطور هست ؟خيلي كه علمي تخيلي نيست!؟يا هست!؟:d

تو DF بازی را انالیز کرده . تا حالا شده بود که تو یه بازی مولتی پلتفورم نسخه PS3 بهتر باشه و فرقش خیلی کم بود . ولی دیگه نه در این حد که فرقش زییاد باشه :دی نسخه PS3 به صورت چشمگیری از نسخه 360 بهتره ! کیفیت و هیلترینگ تکسچرها به مراتب بهتر از نسخه 360 و کاملا شارپتر و با جزئیات تر از 360 هست یعنی فرقشون بسیار تابلو هست :دی یعنی یه جورایی نسخه PS3 شبیه به PC هست !

تو DF بازی را انالیز کرده . تا حالا شده بود که تو یه بازی مولتی پلتفورم نسخه PS3 بهتر باشه و فرقش خیلی کم بود . ولی دیگه نه در این حد که فرقش زییاد باشه :دی نسخه PS3 به صورت چشمگیری از نسخه 360 بهتره ! کیفیت و هیلترینگ تکسچرها به مراتب بهتر از نسخه 360 و کاملا شارپتر و با جزئیات تر از 360 هست یعنی فرقشون بسیار تابلو هست :دی یعنی یه جورایی نسخه PS3 شبیه به PC هست !

DF یه 8 روزی تاخیر داشته :d

از نظر شفافیت و تکسچرها یکم از 360 بهتره ... مشکل فریم هم نداره .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or