Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب 2 ساعتی بازی کردم

تا آخرای مرحله اول (بن قاضی) رفتم . واقعا خوشم اومد . روی درجه Realistic و حالت Ghost دارم میرم واقعا لذتبخشه اون حس و حال مخفی کاری دوباره بهم دست داد با اینکه مرحله تو روز روشن هست .

گیمپلی بر طبق Conviction هست ولی نمیدونم چرا خیلی بیشتر از کانویکشن به من چسبید و میزان چسبندگیش :D در حد و اندازه سه گانه ی اصلی بود واسم , فکر کنم به خاطر مخفی کاریش هست که تو کانویکشن زیاد تو دل برو نبود :D و مهمترین چیز در مورد گیمپلی Knockout ها بودن که فوق العاده خفن و متنوع طراحی شدن . قابلیت attract هم خیلی کاربردی هست . راه های زیادی واسه مخفی شدن از دشمن وجود داره که خیلی جالب هستن مثل مسیرهای انحرافی که از Paladin بهش میگن . یه سری آیتم های مخفی مثل USB و Live Capture و ... هم هست که ینی باید محیط زو بگردین واسه پیدا کردنش . اوه اوه سگ ها یادم رفت , سگ ها واقعا عالی هستن هوش مصنوعیشون بازی کنین میبینین ینی دردسر بزرگی هستن سگها . فعلا همینقدر کافیه :D

از یه چیزی هم خیلی خوشحال شدم که تو محیط های تاریک صفحه سیاه سفید نمیشه (این موضوع تبدیل به کابوس من تو کانویکشن شده بود)

داخل پالادین خیلی جالبه مثل Normandy ـه Mass Effect هست با اعضای گروه حرف میزنی که هر کودوم ماموریتای مخصوص خودشون رو دارن (E4 Missions) که میتونی به صورتی انفرادی یا coop بری .

ماموریتا هم به 2 گروه اصلی و همین جانبی ها تقسیم میشه .

قابلیت Costumize فوق العاده بالا و متنوع هست . دیگه 8 نوع رنگ واسه Goggle های سم وجود داره واسه کاموفلاژ تو مناطق مختلف از دستکش گرفته تا چکمه و ... . برای هر 3 حالت ـه بازی (Ghost,Panther,Assault) سه نوع لباس مختلف وجود داره .

Costumize سلاح ها هم واقعا متنوع هست و همچنین تنوع سلاح هم بالاست به طوری که 5 نوع فقط Pistol وجود داره ! Gadget ها هم همینطور یدونه Noise اضافه شده که دشمنا و مخصوصا سگ ها رو به خودش جذب میکنه .

در کل بازی واقعا عالیه گرافیکش هم مشکل خاصی نداره . صدای سم هم امییدوارم با پیشروی تو بازی عادت کنم بهش :D

امتیاز من به 8.8 هست . حالا شاید تا آخر بازی بیاد پایین یا بره بالا :D

====

یه سوال هم دارم من که دارم Ghost میرم و از Execute استفاده نمیکنم Perfectionist برم بهتر نیست ؟ ولی فعلا واسه من خیلی سخته این perfectionist :| :D

آخرین ویرایش:

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
من دیروز یه 2 مرحله ای بازی کردم فقط یه مشکل اساسی با بازی دارم اونم اینکه محیط ها خیلی جاها بیش از حد تاریکه نمیدونم بقیه هم این مشکل را دارن یا نه .حتی جاهایی که تو هواپیمای فیشر هم هستیم خیلی تاریکه :-/
درسته.من اکثره مواقع مجبورم با نایتویژن برم
آخه مشکل انجاست که من هارد ندارم. اگه پست های قبلیم رو دیده باشی گفته بودم. چون بازی رو فلش نصب نمیشه. میخواستم ببینم اگه بازی رو روی DVD اجرا کنم بعدش فقط پک رو توی فلش نصب کنم بازی اجرا میشه؟ یا نیاز اجباری به نصب بازی هم داره!
نصبه اچ دی پک خیلی طول کشید حتی بیشتر از نصبه خوده بازی.حدس میزنم چون تکستچرا جایگزین میشدند طول کشید در نتیجه باید دی وی دی نصب باشه

این انتخابایی که داریم توی داستان تاثیر میزاره؟ مثلا اون قسمت که میتونیم مامور MI6رو بکشیم یا نکشیم

کدوم از بچه ها دیالوگه "پسره شجاع" رو شنید؟:))

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
من دیروز یه 2 مرحله ای بازی کردم فقط یه مشکل اساسی با بازی دارم اونم اینکه محیط ها خیلی جاها بیش از حد تاریکه نمیدونم بقیه هم این مشکل را دارن یا نه .حتی جاهایی که تو هواپیمای فیشر هم هستیم خیلی تاریکه :-/
تاييد ميكنم

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
فقط HD PACK هست
ادامه بخش داستانی هم هست
دوستان بازی مثل نسخه قبلیش co-op افلاین داره یا نه؟
بله توی ماموریت های فرعی اسپلیت اسکرین داره
يكى كه انگليسيش خوبه بياد اين دستورات كينكتشو بگه.راستى از ا بايد بفهميم ماموريت اصلى يا جانبى؟؟؟؟؟؟؟؟؟������
درباره کینکت که باید بگی Hey You .ماموریت های اصلی روی نقشه قرمز رنگ هستند فرعی ها ابی

xbox-one

کاربر سایت
Aug 14, 2013
49
قسمت دوم بازی من رو مموریت عراق رفتم
اما همشون فارسی حرف میزنن
نم چرا
خیلی باحال هست مثل battlefield نیست فقط چند کلمه بگن
بعضی جاهای بازی بصورت مخفی وارد بشی با هم همینجور حرف میزنن و جالب هست

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
دوستان قابلیتی تو بازی هست که بشه دشمن رو صدا کرد و توجه دشمن رو جلب کرد؟!
چون الان دیگه کینکت ندارم می‌خوام بدونم می‌شه از این قابلیت با کنترلر هم استفاده کرد یا نه؟!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
درود
دوستان قابلیتی تو بازی هست که بشه دشمن رو صدا کرد و توجه دشمن رو جلب کرد؟!
چون الان دیگه کینکت ندارم می‌خوام بدونم می‌شه از این قابلیت با کنترلر هم استفاده کرد یا نه؟!
آره قابلیت attract تو پست قبلی گفتم با زدن Up تو Pad اجرا میشه .

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
من ماموریت بن قاضی رو هم تموم کردم ولی پیام اچ دی پک نیومد :| چرا؟ حتی خود دیسک 2 رو هم انداختم اصلا پیام نمیاد که اچ دی پک نصب شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر