Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سوال

دوستان من همه بازی هارو روی هارد 250 گیگ دستگاه نصب میکنم برای اینکه فشار به لنز نیاد
حالا این که دو دیسکه رو هر دو دیسک رو رو هارد نصب کنم پک هم با هاشون نصب میشه؟

- - -ویرایش - - -

خیلی شیک تا توی تیر رست اومد با کلت یکی بزن تو مخش تا به ملکوت بپیونده:dفوقش بروبچ هم کشوند طرفت بزن کتلتشون بکن.درسته مخفی کاری حال میده ولی اکشن نباشه نمیشه:d

بازی توی زمانه حال هست?

یه سری چیزا هم نمیشه عکس گذاشت خودتون ببینید:d
مثلا چه نوع عکس هایی جوابشو پ.خ کن برام

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
در این که این بازی Full Body Motion Capture هستش هیچ شکی نیست اما میخوام بدونم انمیمیشن مثلا پریدن جدا از دویدن طراحی شده ؟ ( نمیدونم منظورمو چطوری بگم حرفه ای ها میفهمن من چی میگم که پس حتما شما دوستان هم میدونید چی میگم )
ببینید منظورم اینه که آخرین فریم دویدن به اولین فریم پریدن میاد و نرم انیمیشن ها صورت میگیره یا اینکه مثل مثلا Uncharted 3 انیمیشن بعدی جدا از انیمیشن قبلی هستش ؟( البته منظورم فقط تیکه فرودگاه هستش که میپری روی سر گارد های بازی )
د
در ضمن طراحی چهره چطوره ؟ همون چیز افتضاحیه که توی تریلر ها بودش ؟ طراحی گرافیکی مراحل چطور ؟ عمق بافت ها بده یا خوب ؟

ممنون

شما که این قدر روی جزئیات حساسی،TLOU رو بازی کن و حساسیتت رو بیمه کن!:d
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان در مورد وضعیت سرورهای مولتی پلیر و کیفیت کلیش یک توضیحی بدید.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
شما که این قدر روی جزئیات حساسی،TLOU رو بازی کن و حساسیتت رو بیمه کن!:d
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان در مورد وضعیت سرورهای مولتی پلیر و کیفیت کلیش یک توضیحی بدید.
من قسمت مولتي پلير امتحان كردم.به راحتي براي من بازي پيدا ميكرد و مشكلي نداشتم

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
در این که این بازی Full Body Motion Capture هستش هیچ شکی نیست اما میخوام بدونم انمیمیشن مثلا پریدن جدا از دویدن طراحی شده ؟ ( نمیدونم منظورمو چطوری بگم حرفه ای ها میفهمن من چی میگم که پس حتما شما دوستان هم میدونید چی میگم )
ببینید منظورم اینه که آخرین فریم دویدن به اولین فریم پریدن میاد و نرم انیمیشن ها صورت میگیره یا اینکه مثل مثلا Uncharted 3 انیمیشن بعدی جدا از انیمیشن قبلی هستش ؟( البته منظورم فقط تیکه فرودگاه هستش که میپری روی سر گارد های بازی )
د
در ضمن طراحی چهره چطوره ؟ همون چیز افتضاحیه که توی تریلر ها بودش ؟ طراحی گرافیکی مراحل چطور ؟ عمق بافت ها بده یا خوب ؟

ممنون

گرافیک بازی خیلی خوبه نورپردازی که خیلی عالیه کیفیت بافت هام خیلی خوبه ولی طراحی چهره زیاد خوب نیست

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
خب دوستان بالاخره بازی رو در روزه عرضه رسمی تموم کردم.:d.(یکی از محاسنه ایران نسبت به کشورهای پیشرفته:)) )جدا خیلی چسبید.نکات قوت بازی رو بچه ها گفتند دیگه احتیاج نیست تکرار کنم.امتیازی که بهش میدم 9/5 هست اونم بخاطره اینکه 10 فقط ماله GTA V هست:d

اینم آخرین حرکت در بازی:d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
image18.gif

هشدار
هر گونه سوال، جواب و مطلبی در مورد بخش داستانی بازی رو حتما در اسپویلر با عنوان "اسپویل داستانی" قرار بدین. در صورت نگذاشتن عنوان برای اسپویلر، پست مربوطه پاک خواهد شد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
امین من لبخند آواتارتو میبینم اینجوری میشم:D بازیشو گرفتی؟ هنوز تموم نکردی؟ یه مرحله تو پاکستان داره از مراحل فرعی ، از این تریپای گیرز آو واریه که بصورت موج موج حمله میکنن ، تاکتیکی بلدی بهم بگی:D من میرم مین برقی میکارم و از دیوار اویزون میشم 4 ویو میرم منتها جواب نمیده:D اصلا ننمیدونمچرا فکر نمیکنم:D
پ.ن :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
امین من لبخند آواتارتو میبینم اینجوری میشم:D بازیشو گرفتی؟ هنوز تموم نکردی؟ یه مرحله تو پاکستان داره از مراحل فرعی ، از این تریپای گیرز آو واریه که بصورت موج موج حمله میکنن ، تاکتیکی بلدی بهم بگی:D من میرم مین برقی میکارم و از دیوار اویزون میشم 4 ویو میرم منتها جواب نمیده:D اصلا ننمیدونمچرا فکر نمیکنم:D
پ.ن :D
منم سرویس شدم اونجا رو تا ویو 4 بیشتر نتوسنتم برم:D خیلی سخت بود لامصب:D

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
منم سرویس شدم اونجا رو تا ویو 4 بیشتر نتوسنتم برم:D خیلی سخت بود لامصب:D
اتفاقا منم تا ویو 4 شدم :D
خیلی سخته :D من که بیشتر از هر گجتی از sticky camera استفاده کردم :D
راستی یه چیزی من تو ویو 5 میرفتم تو پارکینگ و طبقه بالا از یکی از پنجره کوچیکا میرفتم بیرون بازی هنگ می کرد :| یعنی دشمنا حرکت می کردن و منم می تونستم دوربینو حرکت بدم ولی هر کاری می کردم سم نه تکون می خورد نه هیچی :| :D
از این قسمت هایی هم که نه باید دیده بشی و نه به هیچ کدوم از دشمنا آسیب برسونی کتنفرم :|
راستی اگه Non-Lethal بزنیشون دوباره بلند میشن یا به فنا می پیوندن ؟؟ :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه نان لیثال بزنی کلا به فنا میرن:D
اتفاقا من اون مرحله فرعی که تو شبه از تو اسکله شروع میکنی باید سه تا آبجکتیو رو بگیری خیلی دوست دارم:D ببیننت ازاول مرحله میای:| عاشق هیجانشم کاملا بهم رنک ghost رو داد:D
من سگا رو با اون مین برقیا میکشم خیلی جواب میدن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر