Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint | PC

Ghost_Recon_Breakpoint.jpg

Title: Ghost Recon Breakpoint
Developer:
Ubisoft
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC - PS4 - Xbox One - Google Stadia
Release Date: 4 Oct 2019​

از بازی جدید سری Ghost recon به نام Breakpoint هم رونمایی شد. کار بر روی این بازی تقریبا سه ماه بعد از ریلیز Wildlands شروع شده.

جزئیات کلی:
  • داستان دقیقا بعد از اتفاقات Wildlands روایت میشه.
  • شخصیت منفی بازی Cole D Walker هست که قبلا عضو Ghost بوده. Walker گروهی به نام Wolves رو رهبری میکند.
  • نقشه ی بازی ، جزیره ای به نام آئورا است که توسط Walker و گروه اش به اشغال در آمده.
  • Skell نام کمپانی هست که ساخت پهباد، روبات و تانک های بدون سرنشین رو در این جزیره بر عهده دارد که هدف اصلی Walker هم تصرف کامل این کمپانی و استفاده از از تجهیزات اش هست.
  • بازی نسبت به نسخه ی قبلی حالت بقا و Survive بیشتری دارد. وقتی زخمی بشید به خوبی نمیتونید راه برید و تا زمانی که زخم اتون رو درمان نکنید، راه رفتن براتون مشکل ساز خواهد بود.
  • انیمیشن کاراکتر نسبت به Wildlands تغییر کرده و شامل حرکت هایی میشه که قبلا ندیدم. مثل راه رفتن موقع زخمی شدن، یا سر خوردن در سرازیری.
  • میتونید در جای جای نقشه ی کمپ های موقتی به نام Bivouac درست کنید و ازشون برای دادن لوت به دوستاتون یا درمان خودتون استفاده کنید.
  • روز لانچ بازی دارای 5 تا کلاس هست که شامل Assault ,Sharp Shooter, Panther, Engineer , Filed Medic می باشد.
  • هر کلاس ویژگی خاص خودشون رو دارند مثلا استفاده از نارنجک دودزا یا نگه داشتن نفس برای بهتر شلیک کردن با اسنایپر
  • تجهیزاتتون فقط شامل پهباد و دوربین دید در شب نمیشه و میتونید از ابزارهای جدید مثل دستگاه جوش برای سوراخ کردن فنس ها استفاده کنید.
  • مبارزات مخفیانه به شدت بهبود پیدا شده، وقتی روی که روی زمین به صورت درازکش هستید میتونید از گل و لای زمین برای استتار استفاده کنید.
  • میتونید دشمن هاتون رو به صورت مخفیانه از پشت بکشید که شامل انیمیشن جدید هم میشه. اگه دشمن متوجه حضورتون بشه، انیمیشن کشتن عوض میشه و درگیری بیشتری رو شاهد هستید.
  • میتونید اجساد دشمن های کشته شده رو بلند و از چشم دیگران مخفی کنید. البته بلند کردن فقط شامل دشمنان نمیشه و میتونید دوستاتون که زخمی شدن رو هم بلند کنید و به جای امن ببرید.
  • مثل شماره ی قبل بازی دارای افسر هایی میشه که دستیار های Walker حساب میشن و باید هر کدوم رو از بین ببرید. هر کدوم از این افسر ها تجهیزات و قابلیت های منحصر به فرد خودشون رو دارند.
  • رانندگی و نوع حرکت ماشین ها بهتر شده و بیشتر از 30 وسیله ی جدید رو در Breakpoint شاهد خواهیم بود.
  • Endgame هم برای بازی در نظر گرفته شده و 3 ماه بعد از ریلیز بازی ، Raid هم اضافه خواهد شد که در یک مکان آتش فشانی خواهد بود.
  • Delta Company اسم یک برنامه ی جدیدی هست که توسط سازنده های بازی درست شده و هدف این برنامه ارتباط بیشتر با پلیر ها خواهد بود.

TARGET_Gold_Digital_UK.jpg

TARGET_Ultimate_Digital_ENG.jpg

ghost-recon-breakpoint-wolves-collector-s-edition-1170399.jpeg

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,345
نام
مــاکــان
الان روی ps4 کانکت نمیشه و اروره INFINITY-00000 رو میده
کسی میدونه آموزش اتصال کوه شکن به ps4 تو کجای سایته؟
کلا سرور ها مشکل داشت و شروع بتا موکول کردن به بعد، اما الان خبر رسمی اومده که سرورها قابل دسترسی هستن.
حالا نمیدونم برای این دوره بتا باید دور بزنیم یا نه.
فکر کنم تو همون بخش PS4 باید باشه.

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
درود ،
خب من ی توضیح کوتاه و جامع و مختصری تا به اینجا که فقط 35 تا 40 دقیقه ابتدایی بازی رو جلو رفتم خدمتتون عرض کنم ،

- بازی از نظر گرافیکی بدک نیست ! افکت های bloom , sun shaft و AA مناسبی که درش به کار گرفته شده تجربه بصری خوبی رو رائه میکنه .
اما هنوز بازی اپتیمایز نیست و با 1080ti و ultra setting فریم تا 54 هم پایین میاد .
بازی اجازه استفاده از DSR رو نمیده و فقط رزولوشن NATIVE مانیتور رو شناسایی میکنه . بنابراین نمیتونید از رزولوشن های بالاتر از 1080P استفاده کنید مگر مانیتور شما اون رو ساپورت کنه .
آپشن گرافیکی بازی نسبت به نسخه قبل کمی کلی تر شده اما موارد اصلی رو در خودش حفظ کرده .

- گیم پلی و خط داستانی نسبت به WILDLAND پیشرفت داشته به طوریکه برای بعضی از کوئست ها میتونید از بین دیالوگ ها یکی رو انتخاب کنید و به طبع طرف مقابل تون نسبت بهش واکنش نشون میده ی جور مثل بازیهای RPG .
با استفاده از گل و herb و سیستم کرفتینگ میتونید به درست کردن چند نوع ماده برای زخم بندی و بانداژ اقدام کنید . همینطور با جمع آوری منابع دیگه و کرفت کردنشون میتونید حتی مین یا گلوله rpg بسازید .
تنوع سلاح ها مثل نسخه قبل زیاده و میتونید تمام اسلحه ها رو از سر تا ته به شرط انلاک کردنشون کاستومایز کنید .

- بخش pvp بسیار مفرحِ و استفاده از رنگ بندی مناسب و انتخاب رنگ های زنده تو مپ خیلی حس خوبی میده .
از همه مهمتر bullet drop بازیه که اصلا مثل نسخه قبل نیست و باز حس بهتری رو القاء میکنه بخصوص برای کلاس شارپ شوتر .
انیمیشن ها در این بخش خیلی نرمِ و خیلی خوب کار شدن و دیگه خبری از انیمیشن های نسخه اول نیست و بهبود داشته .
مچ میکینگ خیلی سریع و خوبه اما مشکل ای که اینجا هست باز کانکشن به صورت p2p پیاده سازی شده به این معنی که اگر NAT Type شما open نباشه به هیچ عنوان نمیتونید به دوستتون جوین یا اون به شما جوین بشه درست مثل نسخه قبل !
پس قبل از تهیه بازی حتما به فیکس کردن این مورد فکر کنید .

- نقشه بازی نه به اندازه نسخه قبلی اما همچین کوچک هم نیست و اصلا اینطور به نظر نمیرسه .
سوار شدن وسایل نقلیه مخصوصا موتور و اتومبیل هم حس خوبی میده و قشنگ وزنِ لحاظ شده در اون قابل لمسِ .
محیط و اتمسفر بازی ی جور حس ژوراسیک پارک گونه ای رو به من القاء میکنه که فقط با بازی کردنش میشه متوجهش شد ، که این میتونه به خاطر ماهیت موتور گرافیکی بازی یا استفاده از مپ ای با دیزاین نزدیک به فیلم ژوراسیک پارک اتفاق بیافته . ی جور حس کرایسیس گونه رو هم القاء میکنه . نوع پوشش گیاهی منطقه هم در نوع خودش جالبه که بعضا از نوع تندرا و خزه و گیاهان مدیترانه ای و بخش دیگه از جنگل های استوایی مناطق حاره ای اقیانوس آرام الهام گرفته شده و البته بعضی جاها تو ذوق میزنه و حرکتشون غیرطبیعی جلوه میکنه و soft body physx جالبی نداره .

- گُنگ بودن منوها مخصوصا منوهای مربوط به کوئست و بخش loadout هم باعث سردرگمی پلیر میشه .
مپ پرِ از اکتیویتی های ریز و درشت و weapon crate ها مثل نسخه قبل در سرتا سر مپ پخش هستن .

- در جمع بندی کلی بازی ارزش خرید داره حتی برای کسانی که نسخه قبل رو ی جورایی جویدن ، اما نه با این قیمت .
به نظرم قیمت 60 دلاری براش زیاده و در حد 30 تا 45 دلار بیشتر ارزش خرید نداره . بازیِ خوبیه و شما رو تا مدتها سرگرم میکنه و با توجه به محتوای بازی که همیشه آنلاینِ ی نت پایدار و خوب رو طلب میکنه .
حجم exe بازی 588 مگِ که در نوع خودش بینظیره و اینطور که به نظر میرسه یوبی سافت هرچی دم دستش بوده از انواع DRMها و پروتکشن ها بعلاوه مقادیر زیادی سیم خاردار رو درش بکار گرفته و در انتها به تمام اینها همیشه آنلاین بودن رو هم اضافه کرده .=))

در پایان چندتا تصویر از گیم پلی خودم میزارم که حاوی اسپویل هست
پس در صورتی که هنوز پلی ندادید و نمیخواید چیزی ازش ببینید تصاویر رو باز نکنید .

با تشکر .

ukmf_grb_2019_09_26_23_21_31_591.jpg

pvyp_grb_2019_09_26_23_25_38_361.jpg

bc9g_grb_2019_09_26_23_28_35_521.jpg

q43_grb_2019_09_26_23_34_06_430.jpg

cg6e_grb_2019_09_26_23_43_04_292.jpg

xsnj_grb_2019_09_26_23_44_44_326.jpg

gb3j_grb_2019_09_26_23_48_12_052.jpg

mghq_grb_2019_09_26_23_48_34_731.jpg

vkan_grb_2019_09_26_23_49_27_648.jpg

w816_grb_2019_09_27_00_08_48_843.jpg

uys3_grb_2019_09_26_23_42_17_657.jpg

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
درود دوستان

اقا من از وب سایت DL FOX بازی نسخه BETA دانلود کردم.

از شانس بد من UPLAY فایل ها رو شناسایی نمی کنه یا میشناسه ، بعد از تایید فایل ها شروع می کنه به دانلود کردن یا می نویسیه UPDATE که نزدیک به 37 گیگ دیگه دانلود میکنه.

جای دیگه ای می شناسید که بشه از اون جا دانلود کرد.

ممنون.

• Like
Reactions: Ali Venom

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
درود دوستان

اقا من از وب سایت DL FOX بازی نسخه BETA دانلود کردم.

از شانس بد من UPLAY فایل ها رو شناسایی نمی کنه یا میشناسه ، بعد از تایید فایل ها شروع می کنه به دانلود کردن یا می نویسیه UPDATE که نزدیک به 37 گیگ دیگه دانلود میکنه.

جای دیگه ای می شناسید که بشه از اون جا دانلود کرد.

ممنون.
مشکل از فایلات نیست ...مشکل از عمل انجامته ....یه خورده باهاش ور بری درست میشه ....اگه نشد خوب از خود uplay دانلود کن چه کاریه.......
برای نصب گیم هایی که تحت برنامه UPLAY هستند به موارد زیر نیاز خواهید داشت :
۱ . چیزشکن برای تغییر IP (کمپانی UPLAY ایران را تحریم نموده است ) این نکته خیلی حائز اهمیت است .
۲ . فایل هایی که دانلود کرده اید روی هارد خود اکسترکت نموده را درون درایوی قرار دهید که 50 ال 100 گیگ فضای خالی داشته باشد،
3 .برنامه UPLAY حتما آپدیت شده باشد و لزومی ندارد بازی حتما در درایو ویندوز C نصب شود.
123456.gif

✔ ابتدا چیز شکن را اجرا کرده و بعد از اجرای UPLAY وارد اکانت خود شوید شوید.
✔ در این مرحله باید بازی را در UPLAY جستجو کنید و بر روی دانلود و نصب بازی کلیک کنید.
✔ برنامه شروع به دانلود دیتا از ابتدا خواهد نمود میبایست گزینه PAUSE را بعد از دانلود حدود ۱ مگ اجرا کنید
✔ سپس به محل نصب فایل بازی UPLAY رفته و محتویات پوشه ای که خود UPLAY ساخته بود را پاک نمایید.
✔ پس از پاک نمودن باید محتویات فایل دانلود شده را که از حالت فشرده خارج کرده اید درون همین پوشه منتقل کنید
✔ گزینه RESUME را کلیک نموده تا دیتا به صورت کامل شناسایی و عملیات نصب به اتمام برسد .

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
منم یه مقدار بازی کردم. انصافا کنترل بازی اصلا خوب نیست. مخصوصا موقع ماشین و موتور سوار شدن که حالا من وایلدلندز رو بازی نکردم و نمی‌دونم اونجا چجوری بود ولی اینجا انگار باید سه دور دور ماشین بچرخی تا بتونی سوار شی. تازه اگه اشتباهی نری صندلی عقب. :D
منوها و UI بازی هم یه ذره زیادی گیج‌کننده‌س برای من.

ولی جدا از اینا بازی خوبی به نظر میاد. من به شخصه بعید می‌دونم که بخوام بازی رو تهیه کنم ولی می‌تونم ببینم که اگه با دوستانتون بازی کنید احتمالا خیلی حال می‌ده.

• Like
Reactions: kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,345
نام
مــاکــان
✔ ابتدا چیز شکن را اجرا کرده و بعد از اجرای UPLAY وارد اکانت خود شوید شوید.
✔ در این مرحله باید بازی را در UPLAY جستجو کنید و بر روی دانلود و نصب بازی کلیک کنید.
✔ برنامه شروع به دانلود دیتا از ابتدا خواهد نمود میبایست گزینه PAUSE را بعد از دانلود حدود ۱ مگ اجرا کنید
✔ سپس به محل نصب فایل بازی UPLAY رفته و محتویات پوشه ای که خود UPLAY ساخته بود را پاک نمایید.
✔ پس از پاک نمودن باید محتویات فایل دانلود شده را که از حالت فشرده خارج کرده اید درون همین پوشه منتقل کنید
✔ گزینه RESUME را کلیک نموده تا دیتا به صورت کامل شناسایی و عملیات نصب به اتمام برسد .
راه بهتری هم هست :
Uplay اجرا کن روی Preload now یا Play now که زدی، بازی میره برای دانلود، اون بالای لانچر روی تب Games کلیک کن، بعد روی Ghost recon و در آخر هم Locate Installed Game و آدرس فایلی که دانلود کردی بهش بده.
میتونی هرجا اکسترکت کنی و بعد آدرس بدی به یوپلی، کاملا میشناسه.
Capture.JPG

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
درود

دوستان

با هزار زحمت بازی رو اجرا کردم.

احساس می کنم دارم ترکیبی از Far Cry - The Division 2 و مقداری هم GHOST رو بازی می کنم ، بیشتر حس FAR CRY بهم میده تا GHOST RECON.

بازی بدی نیستش مخصوصا تنوع اسلحه ها، مخفی کاری و واقعی بودن یا بر خلاف the Diviosn 2 که باید ده تا خشاب خالی کنی تا یک نفر بکشی در این جا مثل دنیای واقعی با زدن به جای حساس بدن ، دشمن میمیره.

من حس می کنم اگر بخوام تنهایی این بازی رو به صورت انلاین انجام بدم لذتی نخواهد داشت بعد از مدتی دلم می زنه و بازی دیگه برام حوصله سر بر میشه.

این بازی زمانی خوبه که با دوستان باشیم یک تیم تشکیل بدیم بریم برای کشتار ، که امروز با دوتا از دوستان امتحان کردم واقعا لذت داشت.

دوستان لطفا بنده به لیستتون اضافه کنید: Behzad-AH64D

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
درود دوستان

بنده از این بازی اصلا خوشم نیومد.

چه بازی پیشنهاد می کنید که در آینده قرار بیاد خریدرای کنم.

من بازی COD:MW از دوست خوبمون @Fifa 10 پویا خریدم.

ولی می خوام بازی دیگه ای هم بخرم به نظرتون چی بگیرم.

ممنون

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
درود دوستان

ممنون

البته اینجا تاپیک cod نیست اما ای کاش گیم دیگه ای رو به جاش میگرفتی مثلا همین break point درسته که تکرار نسخه قبلِ اما خیلی خیلی بهتر از اون چرندیِ که هر سال اکتیویژن با کلی آب و تاب و دروغ پردازی به ملت غالب میکنه آخرش هم میشه درست مثل نسخه های قبل و بعد از یک سال همین آش و همین کاسه .

breakpoint اصلا و ابدا مثل wildlands ارکیدی نیست و خیلی هاردکورتره از بالا نرفتن از موانع طبیعی گرفته تا زخمی شدن و بانداژ کردن ، قمقمه رو آب کردن غذا پیدا کردن و ... در مقایسه با wildlands این نسخه مثل مقایسه بین nfs underground 1 با Asseto corsa .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
درود دوستان

ممنون

حقیقتش اینجا فقط طرفدار این بازی با نسخه ی قبلیش 2 نفرن انوزاکی با فیفا 10 شما هیلو که داره میاد با گیرز 5 به نظرم انلاین بی نظیری دارن DESTNY هم برای استیم گزینه ی خوبیه

• Like
Reactions: Polaris and B H Z

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
البته اینجا تاپیک cod نیست اما ای کاش گیم دیگه ای رو به جاش میگرفتی مثلا همین break point درسته که تکرار نسخه قبلِ اما خیلی خیلی بهتر از اون چرندیِ که هر سال اکتیویژن با کلی آب و تاب و دروغ پردازی به ملت غالب میکنه آخرش هم میشه درست مثل نسخه های قبل و بعد از یک سال همین آش و همین کاسه .

breakpoint اصلا و ابدا مثل wildlands ارکیدی نیست و خیلی هاردکورتره از بالا نرفتن از موانع طبیعی گرفته تا زخمی شدن و بانداژ کردن ، قمقمه رو آب کردن غذا پیدا کردن و ... در مقایسه با wildlands این نسخه مثل مقایسه بین nfs underground 1 با Asseto corsa .

ببین با توضیحاتی که دوستان دادن، رفتن نسخه BETA دانلود کردم و شروع به بازی کردن .

محیط بازی دیدم دقیقا یاد FAR CRY 5 افتادم یک محیط باز و وسیع که می تونی هر نوع تجهیزاتی نظامی داشته باشی اینجا به جای گروه های غیر نظامی با گروه های نظامی آموزش دیده و نیروهای ویژه در تقابل هستی.

حتی اون نشانگر سفیدی که نشون میده دشمن داره شما رو می بینیه هم مثل FAR CRY هستش نحوه سوار شدن Chopper و کنترل اون یا وسایل نقلیه دیگر هم مثل FAR CRY .

به خاطر همین این بازی دلم رو زد، که باعث شد از این بازی دل سرد بشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر