Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint | PC

Ghost_Recon_Breakpoint.jpg

Title: Ghost Recon Breakpoint
Developer:
Ubisoft
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC - PS4 - Xbox One - Google Stadia
Release Date: 4 Oct 2019​

از بازی جدید سری Ghost recon به نام Breakpoint هم رونمایی شد. کار بر روی این بازی تقریبا سه ماه بعد از ریلیز Wildlands شروع شده.

جزئیات کلی:
  • داستان دقیقا بعد از اتفاقات Wildlands روایت میشه.
  • شخصیت منفی بازی Cole D Walker هست که قبلا عضو Ghost بوده. Walker گروهی به نام Wolves رو رهبری میکند.
  • نقشه ی بازی ، جزیره ای به نام آئورا است که توسط Walker و گروه اش به اشغال در آمده.
  • Skell نام کمپانی هست که ساخت پهباد، روبات و تانک های بدون سرنشین رو در این جزیره بر عهده دارد که هدف اصلی Walker هم تصرف کامل این کمپانی و استفاده از از تجهیزات اش هست.
  • بازی نسبت به نسخه ی قبلی حالت بقا و Survive بیشتری دارد. وقتی زخمی بشید به خوبی نمیتونید راه برید و تا زمانی که زخم اتون رو درمان نکنید، راه رفتن براتون مشکل ساز خواهد بود.
  • انیمیشن کاراکتر نسبت به Wildlands تغییر کرده و شامل حرکت هایی میشه که قبلا ندیدم. مثل راه رفتن موقع زخمی شدن، یا سر خوردن در سرازیری.
  • میتونید در جای جای نقشه ی کمپ های موقتی به نام Bivouac درست کنید و ازشون برای دادن لوت به دوستاتون یا درمان خودتون استفاده کنید.
  • روز لانچ بازی دارای 5 تا کلاس هست که شامل Assault ,Sharp Shooter, Panther, Engineer , Filed Medic می باشد.
  • هر کلاس ویژگی خاص خودشون رو دارند مثلا استفاده از نارنجک دودزا یا نگه داشتن نفس برای بهتر شلیک کردن با اسنایپر
  • تجهیزاتتون فقط شامل پهباد و دوربین دید در شب نمیشه و میتونید از ابزارهای جدید مثل دستگاه جوش برای سوراخ کردن فنس ها استفاده کنید.
  • مبارزات مخفیانه به شدت بهبود پیدا شده، وقتی روی که روی زمین به صورت درازکش هستید میتونید از گل و لای زمین برای استتار استفاده کنید.
  • میتونید دشمن هاتون رو به صورت مخفیانه از پشت بکشید که شامل انیمیشن جدید هم میشه. اگه دشمن متوجه حضورتون بشه، انیمیشن کشتن عوض میشه و درگیری بیشتری رو شاهد هستید.
  • میتونید اجساد دشمن های کشته شده رو بلند و از چشم دیگران مخفی کنید. البته بلند کردن فقط شامل دشمنان نمیشه و میتونید دوستاتون که زخمی شدن رو هم بلند کنید و به جای امن ببرید.
  • مثل شماره ی قبل بازی دارای افسر هایی میشه که دستیار های Walker حساب میشن و باید هر کدوم رو از بین ببرید. هر کدوم از این افسر ها تجهیزات و قابلیت های منحصر به فرد خودشون رو دارند.
  • رانندگی و نوع حرکت ماشین ها بهتر شده و بیشتر از 30 وسیله ی جدید رو در Breakpoint شاهد خواهیم بود.
  • Endgame هم برای بازی در نظر گرفته شده و 3 ماه بعد از ریلیز بازی ، Raid هم اضافه خواهد شد که در یک مکان آتش فشانی خواهد بود.
  • Delta Company اسم یک برنامه ی جدیدی هست که توسط سازنده های بازی درست شده و هدف این برنامه ارتباط بیشتر با پلیر ها خواهد بود.

TARGET_Gold_Digital_UK.jpg

TARGET_Ultimate_Digital_ENG.jpg

ghost-recon-breakpoint-wolves-collector-s-edition-1170399.jpeg

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
متاسفانه وضعیت microtransaction توی بازی خیلی بده. فقط هم به لباس و اسکین و ... ختم نمیشه. قیمت هاش خیلی فضایی ان. 20 دلار برای اسکین Vector؟ البته بعضی از اسکین هاش زیر 5 دلاره و خوشگل هم هستن ولی واقعا 20 دلار برای اسکین زیاده. اوج فاجعه زمانیه که به نظر میاد (هنوز مطمعن نیستم) بعضی از Attachment و بلوپرینت ها هم میتونید با پول بگیرید و باید نزدیک به 40 دلار بابتشون بدین. یا مثلا لوت بهتر رو میتونید بخرید اونم با پول واقعی. جالبه که Far cry 5 نمونه ی ضعیف این قضیه رو داشت. درسته که بازی کاملا PVE هست و این موارد توی PVP هیچ تاثیری نداره ولی باز هم مسخره است.

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام دوستان
داستان و کلیت گیمپلی حس یک شوتر درست و حسابی تاکتیکال نظامی رو به گیمر انتقال میده؟

نسخه قبلی و نسخه های قدیمی تر هم اصلا بازی نکردم :D برای من نوعی یک تجربه تازه لذت بخش هست یا نه ؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
سلام دوستان
داستان و کلیت گیمپلی حس یک شوتر درست و حسابی تاکتیکال نظامی رو به گیمر انتقال میده؟

نسخه قبلی و نسخه های قدیمی تر هم اصلا بازی نکردم :D برای من نوعی یک تجربه تازه لذت بخش هست یا نه ؟

نظر شخصی من هست البته که احتمالا با خیلی عزیزان مخالفه، ولی از نظر من بله.
بازی نسبت به Wildlands پیشرفت های خوبی داشته به خصوص از نظر گیمپلی داشته. بازی به شدت حس تکتیکال بودن رو داره، و با توجه به skill tree گسترده ای هم که داره خیلی دست بازی باز رو باز گذاشته. برخلاف Division 2 هم بازی اینجوری نیست که هر دشمنی برای خودش یک health bar داشته باشه و بازم مثل قبل همه دشمنا با یک تیر به سرشون کشته میشند (مگر اینکه لباس خاصی داشته باشند) و در کل اون health bar مربوط میشه به drone های بازی (حالا هم یک سریا پرواز میکنند، یک سریا زمینی هستند و ...)! این بازی شاید یکی از تنها بازی هایی بود که اگر صفحه رو خیلی روشن نکنید شب هاش واقعا تاریکه! و کاملا نیاز به استفاده از heat vision و night vision هست! انیمیشن های بازی خیلی خیلی طبیعی شده، شاید کند باشه حرکت ها و کمی حس سنگینی بده البته، ولی در کل برای من لذت بخش بود که انقدر رو انیمیشن ها حرکت ها کار کردند. در کل به شدت بعد از تجربه beta برای بازی هایپ دارم! تنها مشکلش هم به نظرم قیمت بالاش هست (البته قیمت نرمال هست ولی چون regional pricing نداره سنگین تموم میشه) و دوم متقاعد کردن گروه دوستام که بازی رو تهیه کنند. (بد زمانی بود عرضه این بازی با Destiny 2 رو استیم)
توضیحات کاربر Annunaki صفحه قبل رو هم پیشنهاد میشه چک کنید! خیلی کامل تر از بنده درباره تجربه اش از بتا صحبت کرده.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,327
نام
مــاکــان
الان دیدم دیسک ps4 بازی تو ایران اومده کسی نسخه رسمی و بازی کرده ببینه تحریمه یا نه؟
با توجه به این که هیچ مشکلی تو 2تا بتای همین ماه نبود، مطمئن باش بازی اصلی هم مشکلی نداره.
================
در مورد بازی اینو هم مد نظر قرار بدین، که هیچ بازی مشابه دیگه ای این سبک پوشش نمیده.
غیر از ARMA که شاید برای 70-60 درصد گیمرها جذاب نباشه (زیادی هاردکور شده)، بازی شوتر نظامی دیگه ای که حالت تاکتیکی داشته باشه، آرکید هم نباشه با داستان خوب و گیم پلی در دسترس و جهان باز هم باشه، کجا میخواید پیدا کنین؟
مولتی پلیر هم میتونه خیلی جذاب باشه، مخصوصا اگر حداقل با 3-2تا تیم بشید.

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
سلام دوستان

برای pvp اصلا پیشنهاد نمیشه :D

• Like
Reactions: Ali Venom

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
صرفا خواستم اعلام کنم بازی مشکل فیلترینگ بر روی کنسول‌ها نداره و سرورها آزادن، اما یه باگ مسخره و شاید هم از قصد اینه که، برای نسخه‌هایی که دسترسی زودتر دارند، حالت Game Sharing بر روی PS4 دچار اختلال میشه و اگه دوستتون بعنوان مثال اکانت بازی رو پرایمری کنه نمیتونه مثل کسی که با اکانت اصلی بازی میکنه دسترسی زودتر داشته باشه و ارور MOUNTAIN-00800 داده میشه.

=====

خود بازی هم تا اینجا روی کنسول پایه PS4 خیلی خوب بوده، شاید بزرگترین بهبود نسبت به نسخه قبل اضافه شدن انیمیشن‌های خیلی جدید و رئال به شخصیت اصلی باشه و اینکه رانندگی وسایل نقلیه هم یه پیشرفت خیلی بزرگ کرده.

نکته بزرگ منفی هم اینکه بازی با Microtransactions حامله شده و قیمت ها هم سرسام آور و تخیلی هستند!!!

• Like
Reactions: m.d.makan

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
شانس من جایی نیستش که بشه ارزون تهیه کرد؟

بچه ها بگردین ببیندید می تونید ارزون تر CD KEY بازی پیدا کنید.

قیمت بازی واقعا زیاده ؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
دوستان با خبر های جدید و وضعیت جدید بازی که کاملا به صورت 100% بازی رو p2w کردن قبل خرید بدونین خیلی بیشتر از قیمت خود بازی باید براش خرج کنین.واقعا EA و ACTI رو شرمنده کرده UBI

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
دوستان با خبر های جدید و وضعیت جدید بازی که کاملا به صورت 100% بازی رو p2w کردن قبل خرید بدونین خیلی بیشتر از قیمت خود بازی باید براش خرج کنین.واقعا EA و ACTI رو شرمنده کرده UBI
اتفاقا از هر کسی که میپرسم میگن پراگس بازی اصلا اذیتتون نمیکنه که بخواین با پول واقعی خرج کنید. ولی متاسفانه یوبی برای بازی های PVE همین روند رو داره ادامه میده. نمونه ی همین قضیه رو توی بقیه بازی های یوبی مثل Far cry 5 و AC: Odyssey هم دیدیم. مثلا لول آپ کردن توی AC اذیتت میکنه، بیا 50 درصد XP Boost بخر یا اسلحه ی جدید رو با پول واقعی و زودتر توی Far Cry 5 باز کن. واقعا دلیل اینکارا رو نمیدونم.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اتفاقا از هر کسی که میپرسم میگن پراگس بازی اصلا اذیتتون نمیکنه که بخواین با پول واقعی خرج کنید. ولی متاسفانه یوبی برای بازی های PVE همین روند رو داره ادامه میده. نمونه ی همین قضیه رو توی بقیه بازی های یوبی مثل Far cry 5 و AC: Odyssey هم دیدیم. مثلا لول آپ کردن توی AC اذیتت میکنه، بیا 50 درصد XP Boost بخر یا اسلحه ی جدید رو با پول واقعی و زودتر توی Far Cry 5 باز کن. واقعا دلیل اینکارا رو نمیدونم.
تفاوتی که بریک پوینت با اون دوتا بازی داره، شخصیت داستانی شما با تمام تجهیزات و وسایلش و Lvlاش مستقیم میره تو بخش PVP بازی. بدون کوچکترین تغییری.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
شما اگه دوست داری میتونی خودت رو گول بزنی :Dاینایی که شما ازشون میپرسی دوستاتن ؟یجوری میگین الان یه جامعه اماری 1 میلیون نفری دارین که حالا 10 نفرم نمیشه در واقعیت. الان تو نت همه چیز مشخص و تحلیل شده هست واقعا نمیدونم این حرف ها چیه میزنین اصلا شک میکنم بدونین داریم درباره چی حرف میزنیم. بخاطر فن بودن تا کجا میتونین خودتون رو بزنین کوچه علی چپ ؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
شما اگه دوست داری میتونی خودت رو گول بزنی :Dاینایی که شما ازشون میپرسی دوستاتن ؟یجوری میگین الان یه جامعه اماری 1 میلیون نفری دارین که حالا 10 نفرم نمیشه در واقعیت. الان تو نت همه چیز مشخص و تحلیل شده هست واقعا نمیدونم این حرف ها چیه میزنین اصلا شک میکنم بدونین داریم درباره چی حرف میزنیم. بخاطر فن بودن تا کجا میتونین خودتون رو بزنین کوچه علی چپ ؟

اول اینکه لحن صحبت شما شاید خیلی مناسب نباشه برای صحبت با یک فرد دیگه تو فضای مجازی که تا حالا با ایشون مواجه هم نشدید! (حالا شاید بگیم اون لبخند کنارش یک مقدار توجیه باشه) ولی من در این باره زیاد نظر نمیدم حالا، به منم ربطی نداره.

درباره خود بازی والا افرادی که من دنبال میکنم مثل angry joe درباره بازی نه به اون صورت نظر منفی دادند، نه خیلی مثبت، تقریبا درباره بازی خنثی هستند (بیشتر هم انتقادها سمت PVP بازی هست و اینکه مثلا سرور dedicated نداره و البته همین پرداخت ها درون برنامه). نا گفته نماند که اتفاقا خیلی ها هم با سبک تکتیکال بازی خیلی حال کردند! به جز این موارد این بازی یکی از معدود بازی های این سبک هست در کنار arma 3 و شاید تا حدودی insurgency! که خوب نسبت به اون دو بازی این بازی به نسبت casual تر هست. در کل درسته بازی شاید تو PVP حالت P2W داشته باشه ولی بخش PVE بازی (که به نظرم توجه اصلی سمت این قسمت هست) به اون صورت مشکل خاصی نداره و تو تجربه شما با دوستانتون مشکلی درست نمیکنه. حالا این فاکتور میشه به طور کلی دلیلی باشه یک نفر سمت بازی نره، ولی دیگه قضیه به این صورتی که شما گفتید هم نیست. بنده هم از این سیاست مسخره P2W که داره آروم آروم باب میشه اصلا طرفداری نمیکنم، ولی الکی هم دیگه این بازی، به این صورت کوبیدن نداره. (خودم هم علاقه دارم بازی رو بگیرم ولی به چند دلیل فعلا دست نگه میدارم با اینکه به شدت بعد از تجربه beta برای بازی هایپ دارم)
بازی درکل بازی خوش ساختی هست و حالا مشکلات micro-transaction داره. حالا شما به هر دلیلی حال نمیکنی میتونید بیخیال بازی بشید، یا به جای طعنه زدن مناسب تر نظر مخالف خودتون رو بیان کنید به جای ادبیاتی مثل " واقعا نمیدونم این حرف ها چیه میزنین اصلا شک میکنم بدونین داریم درباره چی حرف میزنیم. بخاطر فن بودن تا کجا میتونین خودتون رو بزنین کوچه علی چپ ؟ "

• Like
Reactions: -Poormaz-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر