Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint | PC

Ghost_Recon_Breakpoint.jpg

Title: Ghost Recon Breakpoint
Developer:
Ubisoft
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC - PS4 - Xbox One - Google Stadia
Release Date: 4 Oct 2019​

از بازی جدید سری Ghost recon به نام Breakpoint هم رونمایی شد. کار بر روی این بازی تقریبا سه ماه بعد از ریلیز Wildlands شروع شده.

جزئیات کلی:
  • داستان دقیقا بعد از اتفاقات Wildlands روایت میشه.
  • شخصیت منفی بازی Cole D Walker هست که قبلا عضو Ghost بوده. Walker گروهی به نام Wolves رو رهبری میکند.
  • نقشه ی بازی ، جزیره ای به نام آئورا است که توسط Walker و گروه اش به اشغال در آمده.
  • Skell نام کمپانی هست که ساخت پهباد، روبات و تانک های بدون سرنشین رو در این جزیره بر عهده دارد که هدف اصلی Walker هم تصرف کامل این کمپانی و استفاده از از تجهیزات اش هست.
  • بازی نسبت به نسخه ی قبلی حالت بقا و Survive بیشتری دارد. وقتی زخمی بشید به خوبی نمیتونید راه برید و تا زمانی که زخم اتون رو درمان نکنید، راه رفتن براتون مشکل ساز خواهد بود.
  • انیمیشن کاراکتر نسبت به Wildlands تغییر کرده و شامل حرکت هایی میشه که قبلا ندیدم. مثل راه رفتن موقع زخمی شدن، یا سر خوردن در سرازیری.
  • میتونید در جای جای نقشه ی کمپ های موقتی به نام Bivouac درست کنید و ازشون برای دادن لوت به دوستاتون یا درمان خودتون استفاده کنید.
  • روز لانچ بازی دارای 5 تا کلاس هست که شامل Assault ,Sharp Shooter, Panther, Engineer , Filed Medic می باشد.
  • هر کلاس ویژگی خاص خودشون رو دارند مثلا استفاده از نارنجک دودزا یا نگه داشتن نفس برای بهتر شلیک کردن با اسنایپر
  • تجهیزاتتون فقط شامل پهباد و دوربین دید در شب نمیشه و میتونید از ابزارهای جدید مثل دستگاه جوش برای سوراخ کردن فنس ها استفاده کنید.
  • مبارزات مخفیانه به شدت بهبود پیدا شده، وقتی روی که روی زمین به صورت درازکش هستید میتونید از گل و لای زمین برای استتار استفاده کنید.
  • میتونید دشمن هاتون رو به صورت مخفیانه از پشت بکشید که شامل انیمیشن جدید هم میشه. اگه دشمن متوجه حضورتون بشه، انیمیشن کشتن عوض میشه و درگیری بیشتری رو شاهد هستید.
  • میتونید اجساد دشمن های کشته شده رو بلند و از چشم دیگران مخفی کنید. البته بلند کردن فقط شامل دشمنان نمیشه و میتونید دوستاتون که زخمی شدن رو هم بلند کنید و به جای امن ببرید.
  • مثل شماره ی قبل بازی دارای افسر هایی میشه که دستیار های Walker حساب میشن و باید هر کدوم رو از بین ببرید. هر کدوم از این افسر ها تجهیزات و قابلیت های منحصر به فرد خودشون رو دارند.
  • رانندگی و نوع حرکت ماشین ها بهتر شده و بیشتر از 30 وسیله ی جدید رو در Breakpoint شاهد خواهیم بود.
  • Endgame هم برای بازی در نظر گرفته شده و 3 ماه بعد از ریلیز بازی ، Raid هم اضافه خواهد شد که در یک مکان آتش فشانی خواهد بود.
  • Delta Company اسم یک برنامه ی جدیدی هست که توسط سازنده های بازی درست شده و هدف این برنامه ارتباط بیشتر با پلیر ها خواهد بود.

TARGET_Gold_Digital_UK.jpg

TARGET_Ultimate_Digital_ENG.jpg

ghost-recon-breakpoint-wolves-collector-s-edition-1170399.jpeg

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
اول اینکه لحن صحبت شما شاید خیلی مناسب نباشه برای صحبت با یک فرد دیگه تو فضای مجازی که تا حالا با ایشون مواجه هم نشدید! (حالا شاید بگیم اون لبخند کنارش یک مقدار توجیه باشه) ولی من در این باره زیاد نظر نمیدم حالا، به منم ربطی نداره.

درباره خود بازی والا افرادی که من دنبال میکنم مثل angry joe درباره بازی نه به اون صورت نظر منفی دادند، نه خیلی مثبت، تقریبا درباره بازی خنثی هستند (بیشتر هم انتقادها سمت PVP بازی هست و اینکه مثلا سرور dedicated نداره و البته همین پرداخت ها درون برنامه). نا گفته نماند که اتفاقا خیلی ها هم با سبک تکتیکال بازی خیلی حال کردند! به جز این موارد این بازی یکی از معدود بازی های این سبک هست در کنار arma 3 و شاید تا حدودی insurgency! که خوب نسبت به اون دو بازی این بازی به نسبت casual تر هست. در کل درسته بازی شاید تو PVP حالت P2W داشته باشه ولی بخش PVE بازی (که به نظرم توجه اصلی سمت این قسمت هست) به اون صورت مشکل خاصی نداره و تو تجربه شما با دوستانتون مشکلی درست نمیکنه. حالا این فاکتور میشه به طور کلی دلیلی باشه یک نفر سمت بازی نره، ولی دیگه قضیه به این صورتی که شما گفتید هم نیست. بنده هم از این سیاست مسخره P2W که داره آروم آروم باب میشه اصلا طرفداری نمیکنم، ولی الکی هم دیگه این بازی، به این صورت کوبیدن نداره. (خودم هم علاقه دارم بازی رو بگیرم ولی به چند دلیل فعلا دست نگه میدارم با اینکه به شدت بعد از تجربه beta برای بازی هایپ دارم)
بازی درکل بازی خوش ساختی هست و حالا مشکلات micro-transaction داره. حالا شما به هر دلیلی حال نمیکنی میتونید بیخیال بازی بشید، یا به جای طعنه زدن مناسب تر نظر مخالف خودتون رو بیان کنید به جای ادبیاتی مثل " واقعا نمیدونم این حرف ها چیه میزنین اصلا شک میکنم بدونین داریم درباره چی حرف میزنیم. بخاطر فن بودن تا کجا میتونین خودتون رو بزنین کوچه علی چپ ؟ "
شما دوست عزیز نمیتونی لحن من رو مشخص کنی از روی نوشتار خیلی ساده و پشت اینترنت شما میتونی همین الان پیش خودت فکر کنی چیزی که داری میخونی رو من سرت داد میزنم یا با خنده میگم یا با طعنه. اولا که ghost recon کلا بازی تاکتیکالی هست نمیدونم درباره چی صحت میکنی که خیلی ها با تاکتیکال بودن بازی حال کردن چون این بازی از اولش هم تاکتیکال بوده حتی نسخه های f2p .در کل هم نمیشه گفت بخش اصلی بازی سمت pve هست چون در سری این بازی دیدیم و نمونش هم عرضه نشدن ghost war در بازی wildlands زمان عرضه و فاصله 6 ماهه که تقریبا میشه گفت یه قسمت بزرگی از player base بازی دیگه نبودند دقیقا بخاطر همین بخش.بازی هم الان کاملا pw2 هست اصلا جای کوچکترین مانور یا صحبتی براش نمونده من هم قضیه رو جوری نگفتم و تحلیل خودم رو نگفتم شما برو دقیق الان وضعیت mic-transaction بازی رو شخصا نگاه کن و ببین به چه نتیجه میرسی مهم اینه که اما 1 بار نگاه انداخته باشی که نکردین متوجه میشین حتی من چیزی رو بزرگ نمیکنم اما شما بخاطر هایپ و این که فن بازی شدین میخواین این مشکل بازی رو کتمان کنین میگم میتونین باز خودتون رو گول بزنین اما در زمان کوتاهی با بازی dead تری از wildlands روبرو میشین.شما 60 دلار میدی که بعد از اون هرکی زود تر و بهتر خرج بکنه تایین کننده نتیجه بازی هست

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
شما اگه دوست داری میتونی خودت رو گول بزنی :Dاینایی که شما ازشون میپرسی دوستاتن ؟یجوری میگین الان یه جامعه اماری 1 میلیون نفری دارین که حالا 10 نفرم نمیشه در واقعیت. الان تو نت همه چیز مشخص و تحلیل شده هست واقعا نمیدونم این حرف ها چیه میزنین اصلا شک میکنم بدونین داریم درباره چی حرف میزنیم. بخاطر فن بودن تا کجا میتونین خودتون رو بزنین کوچه علی چپ ؟
دوست عزیز اولا لحن صحبت کردنت اصلا درست نیست. دوما من کی از این microtransaction دفاع کردم که بخوای طعنه بزنی و به خاطرش بگی من فن این بازیم و کوچه علی چپ؟ اولین نفری که توی همین تاپیک این قضیه رو مورد انتقاد قرار داد خود من بودم. شما بازی رو پلی دادی که میگی حتما باید پول واقعی خرج کنی وگرنه به مشکل بر میخوری؟ اینو با قاطعیت میکنم توی بخش PVE بازی اصلا به مشکل برنمیخورید که بخوای به خاطرش پول واقعی خرج کنید ولی وجود microtransaction قابل دفاع و توجیه پذیر نیست و شبیه یه جوک مسخره میمونه که فقط براش حاشیه و مشکل بوجود آورده و هرچه سریع تر باید این قضیه رفع رو رجوع بشه. هرچقدر هم دوست دارید بگید من فن بازی هستم. نظرتون محترم و برای خودتون هست.

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
تفاوتی که بریک پوینت با اون دوتا بازی داره، شخصیت داستانی شما با تمام تجهیزات و وسایلش و Lvlاش مستقیم میره تو بخش PVP بازی. بدون کوچکترین تغییری.
لول gear توی PVP وجود نداره. تفاوت اسلحه ها هم دقیقا مثل PVP نسخه ی قبلی Wildlands میمونه. کلا مثل نسخه ی قبل با یه تیر میمیری. مهم لول Gear هست که اصلا تاثیری نداره. زیاد با PVP این بازی و نسخه ی قبلی حال نمیکنم ولی بتا رو بازی کردم و هیچ مشکلی توی لول و ... حس نکردم.

• Like
Reactions: kamyy

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
آقا چند نفر بشیم این raid رو استاد کنیم, با این خارجی ها نمیشه رفت. گیر اسکور 200 به بالا باید داشته باشید.

علی جان صبر کن هر موقع 5 دلار شد میخریم raid رو استاد می کنیم :Thumbsup:
دیگه حالم از اسم گیرسِت بهم میخوره :))

BaziCenterMaster

کاربر سایت
Dec 11, 2018
31
سلام دوستان عزیز
تو تخفیفات بلک فرایدی بین خرید این سه تا بازی شوتر تو شک و تردید موندم
1- به نظر شما کردومو بخرم؟

COD جدید Modern Warefare
نسخه جدید دیویژن Division 2
نسخه جدید گوست ریکون breakpoint

برای من فقط و فقط تجربه آنلاینش مهمه، یعنی اینکه یه بازی بخش انلاین پر و پیمون و خوبی داشته باشه؛ وگرنه میتونم منتظر بمونم تا نسخه کرک شده هر یک از بازی ها بیاد

نکته بعدی اینکه ار بین بازی های فوق میگن division 2 فیلتره، چند تا سوال داشتم
2- آیا خوده بازی فیلتره یا نه لانچره یوبی فیلتره و میشه در ابتدا با فندق شکن رفت تو لانچر و بعدش همزمان با اجرا کردن بازی فندق شکن رو قطع کرد؟
3- و دیگه اینکه آیا breakpoint و COD MW هم فیلترن یا نه؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
چقدر طولانی و نقس گیره این RAID !
3 ساعت طول کشید اما به ایتم های آخرش می ارزید قشنگ از 200 به 260 رسوند .
باس فایت هاش هم جالبه .

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
برو بچ چطوری میشه این Behemoth ها ترکوند ؟
جلو و عقبش یک دریچه آبی رنگ داره که باید داغونش کنی, بعد واسه چند ثانیه فلج میشه که بعدش به قسمت نارنجی رنگ بین چرخ هاش شلیک میکنی.
اگه بلوپرینت اسلحه Stoner LMG را داری, چندتا از این اسلحه بخر تا یکدونه طلاییش که damage to drones داشته باشه گیرت بیاد. یک perk هم هست به اسم sensor hack که اونم باید فعال کنی. اینجوری تو چند ثانیه آبکشش میکنی.

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام دوستان
سرور بازی برای شماهم قطعی داره؟
چرا اینقدر cpu میخوره
cpu همیشه 100%
gpu زیر 50%

cpu هم 9100 هست
gpu هم rx580 8g

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند